CO2 – vajalik inimese ja kõigi teiste organismiliikide, taimestiku ellujäämiseks

Veiko Huuse

CO2 on muudetud kauplemise objektiks, nagu inimese elule on pandud hind. “Nad” tahavad “limiteerida” CO2, et piirata inimeste arvu kogu Maal. CO2 on inimese organismis sama vajalik kui hapnik. Samamoodi on CO2 vajalik nii taimestiku ja kõigi organsimiliikide eluks. Maailmas on CO2 suur kriis, mitte üleküllus.
0 Shares
0
0

CO2 peetakse tavaliselt ainult inimese väljahingamise kahjulikuks jääkproduktiks ja taimestiku elutähtsaks toiduks, kuid tegelikult on see Inimese mitokondriaalse energia tootmise tõukejõud, ja see parandab hapniku kohaletoimetamist teie rakkudesse. Selline protsess toimub kogu Maa elukeskkonnas ja kõikjal. CO2 pikendab inimese eluiga, millest tänapäeva meditsiini arstid ei tea või ei taha rääkida. Räägime meie, kuidas sa CO2 optimeerimisega saad pikendada oma eluiga ja vältida naftameditsiini sekkumist.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.