Foto: freestocks.org, Pexels

Miks sa pole kuulnud, et arstid ei soovita vaktsineerimist?

Magnus Nirgi

Meediatööstusel ei olnud juba algusest peale mitte mingit šanssi teda allutanud farmaatsiatööstuse rahalaviini vastu. Ja üheks tulemuseks ongi see, et suur osa inimestest pole kuulnudki, et tegelikult on maailmas väga palju arste, kes vaktsineerimist kritiseerivad.
0 Jagamist
0
0

Sõltumatu uurimisrühm OpenSecrets, mis jälgib raha mõju Ameerika Ühendriikide poliitikas, on valdkonna lõikes kokku löönud lobistide poolt makstud summad. Võrreldes teiste tööstustega kulutab farmaatsia keskmisest kaks ja pool korda rohkem raha soosingu saavutamiseks ja on 4,6 triljoni dollariga selles vallas number üks. Seda positsiooni on nad hoidnud 1999. aastast alates.[1]

Kui suured on siia lisanduvad muud turunduskulud, on ärisaladuste tõttu raske välja uurida. Kuid igal juhul on eelarved, mis suunatakse oma ärihuvide kaitseks ja toote müüginumbrite kasvatamiseks, röögatud. Keskmine inimene ei suuda ette kujutada, mida sellise rahaga tehakse. Pisikese aimduse annab tähelepanek, et kõige magusamal eetriajal, tavaliselt õhtuti, jooksevad televiisorist enamasti just ravimite reklaamid.

Sammhaaval on ajapikku tekkinud olukord, kus meediatööstus on kaotanud oma sõltumatuse. Kui varem oli nende tooteks uudis ja kliendiks lugeja, siis nüüd on nende tooteks lugeja ja kliendiks reklaami ostja. Kas sa pole mõelnud, kuidas on neil võimalik lugejatele pakkuda pikaajalisi tervikpakette, küsides vaid sandikopikaid? Ja kui sa ikka ei taha maksta, siis palju sisu on ka tasuta saadaval. See on võimalik vaid seetõttu, et nende poolt müüdav toode oled tegelikult sina ise.

Koer ei pidavat leivaisast peremehe kätt hammustama. Meediatööstusel ei olnud juba algusest peale teda allutanud farmaatsiatööstuse rahalaviini vastu tegelikult mitte mingit šanssi. Ja seetõttu ei kuule sa mitte ühtegi negatiivset piiksu sigaduste kohta, mida nad on korraldanud ja mille avalikustamine võiks olla neile ohtlik.

Näiteks seda, et kõik suuremad vaktsiinide tootjad on maksnud miljarditesse dollaritesse ulatuvaid kohtu poolt määratud summasid.[2] Kui välja tuua mõned kuulsamad vaktsiinitootjad 2016 aasta seisuga, siis GlaxoSmithKline on maksnud 9,77, Pfizer 2,91, Johnson & Johnson 2,66 ja AstraZeneca 1,17 miljardit dollarit erinevaid kokkuleppe- ja kahjutasusid. Tegemist on erinevate juhtumite summaga, kuid kas mitte praegu poleks aeg kõige selle kohta rohkem teada? Miks me sellest mitte midagi kuulnud pole? Kus on ajakirjandus, kes peaks teemasid uurima ja inimestele kõigest olulisest teada andma? Kes on otsustanud, et see pole oluline?

Rahvusringhääling, mis teoorias võiks olla sõltumatum, on üksnes näiliselt kajastanud neid teemasid rohkem. Aeg-ajalt lastakse eetrisse mõni paljastav dokumentaalfilm. Aga tähtsaimates õhtustes uudistes jätkatakse uinutamist ja juhitakse tähelepanu mujale. Ilmselt sellepärast, et ka seal töötavad ustavad teenijad. Varasemast karjäärist on ära õpitud, et vana peremehe kätt ei tasu hammustada. Kes teab, mis tulevik toob või vastupidi — teatakse väga hästi.

Sarnane udupeen ja ametlikult mitteseadusevastane, ent siiski korruptsioon levib ka õppejõudude, ametnike ja poliitikute hulgas. Kuid siin on “peremeheks” karjääriväljavaated ja kasulikud tutvused. Sisetunde vastaselt käitudes müüakse maha oma hing ja seesmine “koledus” maskeeritakse erinevate vabandustega. Inimene tunneb, mis on õige, kuid see on ebamugav. “Mida minust mõtlema hakatakse, kui ma konspiratsiooniteooriatega kaasa lähen?” “Kas mind kutsutakse?” “Kas mind palgatakse?” “Ma parem lähtun teadusest”, jättes lugemata uuringud. “Minu asi pole ‘nendega’ võidelda”, lükates oma tegevusega “neile” hoogu juurde. Ja nii edasi. Taoline inimene kardab tõde nagu tuld, sest milline teener see ikka teada tahaks, et tema peremees on kaabakas.

Seetõttu, reeglina pole need inimesed sisusse kunagi süvenenud. Kuid sellele kõigele vaatamata võtavad samad isikud päevast päeva vastu suure mõjuga otsuseid. Mida õpetatakse, millest räägitakse, mis on normaalne, mis on tähtis, mis on karistatav jne.

Ja üheks tulemuseks ongi see, et suur osa inimestest pole kuulnudki, et tegelikult on maailmas väga palju arste, kes vaktsineerimist kritiseerivad. Parandame selle vea ja toome ära pika nimekirja arstidest, et saaksid ise tutvuda, mida nad ütlevad.

Pane ennast valmis selleks, et püütakse väita, et kõik need arstid on soolapuhujad, uhhuud, ebapädevad, petturid, raamatu müüginumbrite peal väljas, ebateaduse levitajad, tõenduspõhise meditsiini eitajad ja mida kõike veel. Taolisi võtteid on “truudele koertele” ammu õpetatud ja õnneks uusi trikke nad jätkuvalt ei oska. Mistõttu on sul nende enamasti sisutühja haukumist kerge ära tunda.

Inimesel tuleb hakata ise tõde otsima ja selleks tuleb teha tööd. Pole mõtet nende arstide kohta lugeda Vikipeediast, sest võib kihla vedada, et sinna on kokku kirjutatud laim ja vale. Vikipeedia on end korduvalt erihuvide tööriistana tõestanud.[3] Ära piirdu ka ainult faktikontrollijate jt taoliste infokummutajate lehekülgede lugemisega, kes petturlikult presenteerivad end lõpliku tõe esindajatena. Ja kelle sõnumi ülesehitus jätab mulje, nagu mitte kuskile mujale polekski mõtet rohkem vaadata. On küll ja vaata edasi. Tõde on peidus mitme kihi all.

Ma ei saa väita, et tegemist on nimekirjaga maailma parimatest arstidest, kes kunagi millegi vastu eksinud pole. Ma ei ole ka kõiki neid videosid ise läbi vaadanud. Kuid nüüd saad sa nende inimeste arusaamu lähemalt tundma õppida. See on võimalus, millest  meedia on sind ilma jätnud.

#1 – Dr Nancy Banks, arst

#2 – Dr Russell Blaylock, arst, neurokirurg

#3 – Dr Shiv Chopra, veterinaararst, mikrobioloog ja teadlane

#4 – Dr Sherri Tenpenny, osteopaat

#5 – Dr Suzanne Humphries, arst, nefroloog

#6 – Dr Larry Palevsky, lastearst

#7 – Dr Toni Bark, arst-homöopaat

#8 – Dr Andrew Wakefield, arst, teadlane

https://rumble.com/vcwcb3-vaccine-safety-making-an-informed-decision-andrew-wakefield.html

https://vaxxedthemovie.com/who-is-dr-andrew-wakefield

#9 – Dr Meryl Nass, arst, epidemioloog, teadlane

#10 – Dr Raymond Obomsawin, teadlane terviseteaduste ja inimökoloogia vallas

#11 – Dr Robert Rowen, arst

https://drrowendrsu.com/robert-rowen-md

#12 – Dr David Ayoub, radioloog, dotsent

#13 – Dr Boyd Haley, biokeemik, teadlane, emeriitprofessor

#14 – Dr Roby Mitchell, arst

#15 – Dr Ken Stoller, arst, teadlane

#16 – Dr David Davis, arst

#17 – Dr Tetyana Obukhanych, biokeemik, immunoloog, teadlane

#18 – Dr Randall E. Tent, osteopaat-kiropraktik

#19 – Dr Rebecca Carley, arst, teadlane, professor

#20 – Dr Richard Deth, farmakoloog, teadlane

#21 – Dr Lucija Tomljenovic, biokeemik, teadlane, vaktsiinide neuro- ja immunotoksilisus

#22 – Dr Mary Ann Block, osteopaat

#23 – Dr Jeff Bradstreet, arst, teadlane

#24 – Dr Robert Mendelson, lastearst, juhendaja

http://www.whale.to/vaccines/mendelsohn.html

#25 – Dr Theresa Deisher, molekulaarse ja rakulise füsioloogia doktor, teadlane, 47 patendi autor

#26 – Dr Harold E Buttram, arst

http://www.whale.to/vaccines/buttram.htm

#27 – Dr Andrew Moulden, arst, neuroteaduse doktor

https://vactruth.com/2009/07/21/dr-andrew-moulden-interview-what-you-were-never-told-about-vaccines

#28 – Dr Michael Elice, arst

https://vaccineimpact.com/2015/dr-michael-elice-m-d-media-promoting-medical-harm-to-ourchildren

#29 – Dr Paul Thomas, lastearst

https://vaccineimpact.com/2015/dr-paul-thomas-m-d-preserve-medical-freedom-vaccines-linked-to-autism

#30 – Dr Christopher A Shaw, neuroteadlane, professor

https://www.ageofautism.com/2012/03/the-aluminum-threat-a-interview-with-chris-shaw.html

#31 – Dr Joseph Mercola, osteopaat, toidulisandite ja meditsiiniseadmete ettevõtja

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2014/04/26/vaccines-adverse-reaction.aspx

Kui sellest jäi veel väheks, siis siin on veel üks nimekiri, kust leiab üle viiesaja terapeudi, arsti ja teadlase, kes on vaktsiinide suhtes kriitilisel seisukohal. Leidub ka meditsiiniõdesid, kes seda vaadet jagavad. Küsi endalt, miks sa nendest inimestest midagi kuulnud pole? Mida on nendel inimestel öelda? Ja kõige tähtsam, miks on seda sinu eest varjatud?


[1] https://www.opensecrets.org/federal-lobbying/industries

[2] https://jamanetwork.com/journals/jama/article-abstract/2772953

[3] https://fonte.news/maailm/vikipeedia-on-katkine-susteem-ning-erihuvide-ja-pahalaste-poolt-juhitud-utleb-kaasasutaja

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Meediatööstusel ei olnud juba algusest peale mitte mingit šanssi teda allutanud farmaatsiatööstuse rahalaviini vastu. Ja üheks tulemuseks ongi see, et suur osa inimestest pole kuulnudki, et tegelikult on maailmas väga palju arste, kes vaktsineerimist kritiseerivad.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.