Võitke väsimus ja tervendage oma keha optimaalse niisutusega

Veiko Huuse

Vesi eksisteerib vedeliku, jää, auru ja geelina, millest viimast nimetatakse struktureeritud veeks. See on selline vesi, mida leidub teie keharakkudes ja mille saab aktiveerida päikese käes viibides. Miks kõrberahvas ei joo 2 liitrit vett päevas? Mis on parem alternatiiv vee joomisele? Kuidas vaadata uriini järgi keha niiskust? Kuidas vältida öiseid WC-s käimisi? Millal oleks parim aeg vett juua? Miks kuumaga pole soovitav külma vett juua või külma toitu süüa?
0 Jagamist
0
0

Dr Dana Cohen on olnud sisearst (sisehaiguste arst) viimased 20 aastat, keskendudes integratiivsele või funktsionaalsele meditsiinile. Ta eristas seda, et töötas kohe pärast residentuuri lõpetamist madala süsivesikute sisaldusega pioneeri dr Robert Atkinsiga, mis muutis täielikult tema mõtteviisi meditsiinist. Ta uuris põhjalikult keha hüdreerimist ja kõige tähtsam on vee jõudmine otse rakku. Vee viimine rakku ei toimu suure koguse vee joomisel. Kuidas on õige keha hüdreerimine?

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!