Vaba maailm

Veiko Huuse

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.
0 Shares
0
0

Armas hingega inimene!

Uus ühiskond on vabade hingega inimeste maailm. Eestis pole viimased 800 aastat vabadust olnud.

On aeg muutusteks!

Fonte.News – Uue ühiskonna sõnumikandja, avatud lugemiseks alates 22.12.2020.

Olen loonud Eestimaal loodava uue ühiskonna jaoks uudiste keskkonna Fonte.News.

Siin avaldame uudiseid Eestist ja kogu maailmast, mille sisu on otse allikast ja moonutamata. Meie uudiste keskkonnast saab lugeda kasulikke artikleid tervisest, loomisest, toitumisest, ühiskonna juhtimisest, iseorganiseerumisest, hinge-vaimu-teadvuse teemadest, ettevõtlusest, ajaviitest, ühiskonnas toimuvatest sündmustest, inimestest.

Koos lugejaga loome selle uudiste keskkonna. Ka sina võid avaldada oma artikleid ja olla kaastoimetaja, kaaslooja.

Uudiste keskkonna nimi fonte on tulnud ladinakeelsest sõnast fons – ’allikas’. Uudised otse allikast – Fonte.News

Elu on energia. Iga inimene jagab ja võtab vastu energiat. Energiavahetus hoiab eluprotsesse aktiivsena. Meie meeskond annab oma väärtuslikku energiat Fonte.News artiklite ja uudiste loomisel. Energia vastastikku jagamine toob alati parema tulemuse kõigi jaoks. Energia vahetuseks oleme hetkel valinud kehtiva makseinstrumendi EUR. Meie uudiste lugeja saab tasuda kuutasuna 10.00EUR või aastane avatud artiklid 111EUR. Aastase õiguse saamiseks palun saata taotlus emailile: info@fonte.news . Meie loodud artiklid ja uudised on lugemiseks vaid Sulle, kui oled energiavahetusega nõus olnud.

Otsus on vaba, sõna on vaba, arvamus on vaba, elamine on vaba.

“Lase lahti inimestest, kes pole valmis sind armastama sellena, kes sa oled. See on kõige raskem asi, mida sa oma elus tegema pead, kuid see on ka kõige olulisem. Lõpetage rasked vestlused inimestega, kes ei taha muutuda.

Lõpeta ilmumine inimeste ellu, kes ei ole huvitatud sinu kohalolekust. Ma tean, et su sisetunne on teha kõik selleks, et teenida tunnustust nende ees, kes sind ümbritsevad, kuid see on tõuge, mis varastab sinu aja, energia, vaimsuse ja füüsilise tervise.

Kui hakkad elu eest võitlema rõõmu, huvi ja pühendumusega, ei ole kõik valmis sind selles kohas jälgima. See ei tähenda, et sa pead muutma seda, kes sa oled, vaid see tähendab, et sa peaksid lahti laskma inimestest, kes ei ole valmis sinuga kaasas käima.

Kui sind välistavad, solvavad, unustavad või ignoreerivad inimesed, kellele sa oma aega annad, ei tee sa sellega kellelegi teenet, jätkates tühja kohta oma energia ja elu pakkumisega. Tõde on see, et sa ei ole kõigi jaoks ja kõik ei ole sinu jaoks.

See teebki selle nii eriliseks, kui leiad inimesed, kellega sul on sõprus või armastus. Sa saad teada, kui väärtuslik see on, sest sa kogesid seda, mis seda ei ole.

Mida rohkem aega sa kulutad, püüdes panna ennast armastama, keda sa ei suuda, seda rohkem aega kulutad sa ennast ilma jättes selle ühenduse võimalusest kellegi teisega.

Siin planeedil on miljardeid inimesi ja paljud neist kohtuvad sinuga huvi ja pühendumuse tasemel.

Mida rohkem jääd seotuks inimestega, kes kasutavad sind emotsionaalse tervenemise padjana, taustavariandina või terapeudina, seda kauem kõnnid soovitud kogukonnast minema.

Võib-olla, kui sa lõpetad ilmumise, siis sind ei taheta. Võib-olla kui sa lõpetad proovimise, siis suhe lõpeb. Võib-olla, kui lõpetad sõnumi saatmise, jääb telefon nädalateks pimedaks.

See ei tähenda, et sa rikkusid suhte, see tähendab, et ainus asi, mis tagasi hoidis, oli energia, mida sa andsid selle hoidmiseks.

See ei ole armastus, see on kiindumus. See on tahtmine anda võimalust neile, kes seda ei vääri. Sa väärid palju, on inimesi, kes ei peaks sinu elus olema, sa pead seda vaid mõistma.

Kõige väärtuslikum asi, mis sul elus on, on sinu aeg ja energia, sest mõlemad on piiratud. Kui annad oma aega ja energiat, defineerid oma olemasolu.

Kui mõistad seda, hakkad mõistma, miks oled nii ärevil, kui veedad aega inimestega, tegevustes, kohtades või olukordades, mis sulle ei sobi ja ei peaks sinu läheduses nad olema, sest sinu energiat varastatakse.

Hakkad mõistma, et kõige olulisem asi, mida saad enda ja kõigi enda ümber olevate heaks teha, on kaitsta oma energiat pahelisemalt kui miski muu.

Muuda oma elu turvaliseks varjupaigaks, kuhu on lubatud vaid ′′ ühilduvad ′′ inimesed sinuga.

Sa ei vastuta kellegi päästmise eest. Sa ei vastuta nende veenmise eest, et nad paraneksid. See ei ole sinu töö, et eksisteerida inimeste jaoks ja anda oma elu neile!

Sest kui sa tunned end halvasti, kui tunned kohustust, oled sa pealetükkivusega kõigi probleemide juur, kartes, et sulle ei osutata tagasi teeneid. See on sinu ainus kohustus mõista, et oled oma saatuse peremees ja võtad vastu armastuse, mida sa väärid.

Otsusta, et väärid tõelist sõprust, pühendumist.” tõelist ja täielikku armastust tervete ja jõukate inimestega. Siis oota ja vaata kui palju kõik muutuma hakkab ja see muutub, see on kindel, positiivsete inimeste ja hea energiaga, ära raiska aega inimestega, kes pole seda väärt, muutus annab sulle armastuse, väärtuse, õnne ja kaitse, mida väärid.”- Sir Anthony Hopkins

Vaba Eesti, vaba maailm.

Veiko_Huuse_pilt_fonte.news_looja_uudised_allikast_2021
Veiko Huuse, Fonte.News vastutav väljaandja

Veiko Huuse, Fonte.News vastutav väljaandja

Veiko Huuse kohta rohkem infot: Veiko Huuse kanal Youtubes,https://veikohuuse.com

Palun Toeta Fonte.News tegevust ja Anneta.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?