Foto: Veiko Huuse

Mis on ühist diabeedil ja Estonia laeva hukul?

Veiko Huuse

24 Jagamist
24
0
0

Mis on ühist diabeedil ja Estonia laeva hukul?

Mõlema puhul pole tõde välja selgitatud. Diabeedi tekke põhjustes pole maailmas üksmeelele jõutud juba üle 3000 aasta, kui seda terviseprobleemi Egiptuses esimest korda mainiti.

Diabeeti peetakse 21. sajandi katkuks selle probleemi kiire kasvu pärast. Mitteametlikel andmetel on juba 80% maailma elanikkonnast diabeetikud. Paljud peavad diabeedi põhjuseks suhkru liigtarbimist, vale toitumist, vaktsiine, ravimeid, stressirohket elukeskkonda. Diabeedi põhjuse uurimine käib edasi. Intervjuus räägime sahharoosist, fruktoosist, glükoosist ja mis siis ikkagi on ohtlik ning mida peab mõõtma, kas veresuhkru või insuliini taset kehas.

Sama on Estonia laeva hukuga. Huku põhjustes on erimeelsused juba üle 27 aasta ja uurimistega on tegeldud aastaid. Uurimine jätkub. Intervjuus selgub, et nii diabeeti kui Estonia laeva hukku oleks saanud ja laeva õnnetusi saab ennetada, kui võetakse kuulda väljaspool kommertslikku meditsiini ja väljaspool poliitilist süsteemi teadlaste nõuandeid.

Estonia laev oli jõesõidu laev ja sellise laevamudeliga oli varasemalt mitmeid õnnetusi juhtunud. Estonia laev polnud mõeldud sõiduks meredel, eriti veel tormisel Läänemerel, seda enam, et laev oli vana ja kulunud. Kuid Estonia laeva ostu kiitis heaks selle aja Eesti valitsusjuhid, kes peaksid vastutama 852 hukkunud inimese eest. Eesti valitsusjuhte hoiatati ja paluti mitte osta seda laeva, kuid tehti vastupidi.

Intervjuus räägib vabakutseline uurija Toomas Kaljas oma isiklikust kogemusest diabeetikuna ja mida teevad arstid ja diabeetikud valesti. Toomas tegi enda peal läbi mitmeid katseid ja uuringuid, milles selgus, et suhkur on maksale väga kahjulik, nagu alkohoolsed joogid.

Juttu tuleb diabeetikutele sobivast looduslikust suhkruasendajast. Toomas katsetas enda peal Golden Stevia magusainet, mis on steviol glükosiidide(naturaalsest Stevia lehest välja pressitud ekstrakt) ja maltodekstriini(lisatud mahuaineks) segu. Golden Stevia magusaine on tavalisest valgest lauasuhkrust magusam 12 korda. Magusaine igapäevase tarbimise soovituslik ühekordne kogus on 1 gramm. Toomas kasutas katsetes 1 grammi asemel 12 grammi. 12 grammi on magususelt võrdne 144 grammi valge lauasuhkruga korraga ära söömisel. Tulemusi näed intervjuus.

Toomas räägib sellest, kuhu ta jõudis insenerina iseseisvalt Estonia laeva huku uurimisega, lisaks veel inseneride eksimustest üldehituses ja tänase maailma pandeemia põhisüüdlase tõhusast ravist.

Toomas Kaljas ja Veiko Huuse räägivad diabeedist, Estonia laeva hukust, tervisest, ehitusest

Mis on ühist diabeedil ja Estonia laeva hukul intervjuu montaaz tehti stuudios: https://promotion.design/

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

24 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.