“Planeedil Maa” elab inimestega koos enam kui 50 erinevat olendrassi. Täiendatud 14.01.23

Veiko Huuse

Inimene pole kunagi olnud üksik rass “planeedil” Maa. Meiega koos on olnud koguaeg teised olendrassid. Enamus neist on tavainimesele nähtamatud ja paljud on võtnud koha sisse inimese füüsilises kehas.
0 Shares
0
0

Inimene või inimrass pole olnud kunagi üksi. Inimrassi või inimolendi programmi alglooja loomingut tahavad muuta või hävitada teised olendrassid. Kui inimene jõuab lõpuks arusaamisele oma keha, hinge ja vaimu koostööst ja selle harmoonias hoidmisest, siis jõuab inimrass lõpuks nii kaugele, et neil on võimalik oma programmi muutes luua harmooniline elukeskkond – mis ongi elu algallika algne programmeering – ja saavutada harmoonia kõiksusega kõiksuses. Seda ei saa rikkuda ega hävitada ükski teine olendrass, kes pole elu algaallikaga harmoonias. Kui see sissejuhatus sinu aju lühisesse ei ajanud, soovitan edasi lugeda:)

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?