Mida tähendab “Z” Venemaa relvastusel? Täiendatud 04.05.22

Veiko Huuse

Mida tähendab Z märk Venemaa relvastusel Ukraina sündmusel? Kas see Z tähendab headust, nagu filmikangelane Zorro või midagi muud?
0 Jagamist
0
0

Miks venelased Z-märki kasutavad oma sõjatehnikal?

Venemaa tank Ukraina sõjalises sündmuses Z märgistusega

Märgid ja sümbolid on väga olulisel kohal meie planeedil Maa, elu ja inimese loomisest alates. Igal tähel ja märgil on energeetiline tähendus.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Covidism: kas uus religioon?

Kunagi ammustel aegadel valgus mööda ilma laiali üks ja sama religioonimuster. Igale maale sisenedes riietus see veidi teisiti ja ka käitus teistmoodi – vastavalt kultuurile ja inimeste arenguastmele. Leidus inimesi, kes võtsid selle mustri õpetusi arenguprotsessi astmekividena, mida saab kasutada elus edasiliikumisel ja oli ka neid, kes võtsid kõike sõnasõnalt ning nõudsid teistelt inimestelt samuti nende sõnade järgimist. Esimesed olid religioossed inimesed, kes oma käitumisega teisi ei kahjustanud. Viimased aga olid religioonifanaatikud, kes tegid elu põrguks nii iseendal kui ka teistel...
Määratlemata

Kas sina oled idioot?

Ainult idioot ei saa aru maailmas toimuvatest pettustest ja aitab kaasa maailma enesetapumissioonile.

Maailma suur lähtestamine

Karm reaalsus, millega kõik peavad praegu silmitsi seisma, on see, et kui teilt on õigused võetud, ei anna valitsusjuhid neid kunagi vabatahtlikult tagasi. Ainus võimalus inimestel on rahumeelse aktivismi kaudu oma õigused tagasi võtta.