Kas me kõik nõustume, et COVID-19 mRNA vaktsiinid on nüüd biorelvad?

Revo Jaansoo

0 Jagamist
0
0

„Mis on mRNA vaktsiinides?“ oli kogu 2021. aasta jooksul üks enim küsitud küsimusi. 28. juulil 2021 intervjueeris Stew Peters endist Pfizeri töötajat Karen Kingstoni. Farmaatsiatehnoloogia analüütik leidis intervjuus, COVID-19 mRNA vaktsiini patendid ja tootjate dokumendid näitasid, et mRNA vaktsiinides kasutatakse tehnoloogiat, mis sobib geenide redigeerimise biorelvade määratlusega.

2021. aasta mais saatis analüütik e-kirja kümnetele meediaväljaannetele, mõjutajatele, arstidele ja valitsuse esindajatele. Igaüks, kellel on mingeid eelteadmisi biotehnoloogia IP valdkonnas, loeb USA Toidu- ja Ravimiameti (FDA) taotlusi, patente ja funktsiooni suurendamise uuringuid, mille ta lisas oma e-kirja liitena, järeldaksid, COVID-19 mRNA süstid on biorelvad.

„Kõige tähtsam on see, et SM-102 patent on ülemaailmne patent mRNA lipiidide nanoosakeste (LNP) vaktsiinidele, mille WIPO andis Modernale 6. augustil 2020.Palun laske autoimmuunhaiguste meditsiiniuuringute eksperdil see patent ja selles e-kirjas lingitud patendid üle vaadata.

… COVID-19 süstid on biorelvad, mis sisaldavad funktsiooni suurenemise (GOF) kimäärseid viiruseid ja toksiine mRNA terapeutiliste vaktsiinide varjus koos “diagnostilise/terapeutilise“ lipiidide nanoosakeste (LNP) platvormiga.

Patendi kohaselt võib LNP olla suunatud spetsiifilistele organitele ja süsteemidele kogu kehas, sealhulgas, kuid mitte ainult, reproduktiivsele, südame-veresoonkonna, kopsu- ja kesknärvisüsteemile, ületades konkreetselt vere aju barjääri,kirjutas mais 2021 Kingston.

Teave selle kohta, et COVID-19 mRNA süstid kuuluvad biorelvade tooteklassi, pole uus väide. Karen Kingston on neid tõendeid esitanud üle 18 kuu. Põhjus, miks enamik inimesi ei ole sellest asjaolust teadlikud, ei ole tõendite puudumine, vaid pigem sellepärast, et meediaväljaanded, teadus-, meditsiini- ja õiguseksperdid otsustasid, et ei ole “parimates huvides“, vaadata lähemalt tõendeid, kas COVID-19 vaktsiinideks nimetatud RNA tooted vastavad biorelvade klassifikatsioonile või mitte.

Kujutage ette, mis juhtuks, kui juhid, eksperdid ja meediaväljaanded oleksid sama järeleandmatud tõendite kajastamisel, et mRNA süstid on biorelvad, nagu nad olid mandaatide õigustamisel.

Kuni rahvas võtab sõna ja ütleb: „Aitab küll. Peatage see!“ Nad jätkavad inimeste surumist. Veelgi enam, nad on juba läinud laste tervise kahjustamise teed.

Ajakirjas American Journal of Obstetrics and Gynecology on avaldatud ilmavõrgus 1. veebruaril 2024 tõendid COVID-19 vaktsiini platsenta, emade ja nabaväädi vere analüüsidest pärast vaktsineerimist. PhD Xinhua Lin jt teadlaste avaldatud eelretsenseeritud uuring tõendab, et mRNA bioloogilised mõjurid võivad kehas süsteemselt levida, sh rasedate naiste puhul, keda vaktsineeriti, „jõuda platsentasse ja nabanööri ning seeläbi arenevate loodete vereringlusse“, vahendab uuriv ajakirjanik Hannes Sarv The Epoch Times artiklit.

Mida meie eksperdid, advokaadid ja meediaväljaanded ootavad?

Millal on “õige aeg“ teavitada rahvast, et nende enda valitsus on pidanud rahvatervise ja ohutuse sildi all psühholoogilist ja bioloogilist sõda?

2021. aasta augustis küsis Stew Peters Kingstonilt nõu, mida selle olukorra parandamiseks tuleb anda. Täna on nõu sama:

„Vaadake fakte. Vaadake tõendeid. Ja mõistke, et kui kellelgi on pahatahtlikud kavatsused ja sotsiopaatia, ei ütle nad teile, et nad hakkavad teid kahjustama ja rikkuma. Nad ütlevad teile, mida iganes teil on vaja kuulda, et nad oma eesmärke saavutaksid.“

Toimetas Revo Jaansoo

Allikad: vabadused.ee, substack.com, ScienceDirect

***

SM-102 kohta

SM-102 on sünteetiline aminolipiid, mida kasutatakse koos teiste lipiidideg lipiidide nanoosakeste moodustamiseks.[1] Neid kasutatakse mRNA-põhiste ainete tarnimiseks.,[2][3][4] SM-102 moodustab osa Moderna COVID-19 vaktsiini ravimite manustamissüsteemist.[6][7]

Ioniseeritavad lipiidid nagu SM-102 hoiavad füsioloogilises pH-s suhteliselt (/ selle lähedal) neutraalset laengut, kuid on nanoosakeses positiivselt laetud (amiinrühm protoneeritakse, moodustades ammooniumkatiooni). See võimaldab neil seonduda mRNA negatiivselt laetud selgrooga. Ülejäänud nanoosake moodustub PEGüleeritud lipiididest, mis aitavad osakest stabiliseerida, ning fosfolipiididest ja kolesteroolimolekulidest, mis aitavad kaasa osakese struktuurile.[8]

SM-102 kasutatakse ka mitteinvasiivseks bioluminestsentskuvamiseks, kui lutsiferaasi kodeerivat mRNA-d sisaldavat SM-102 kasutatakse in vivo lutsiferaasi ekspressiooniks loommudelites. [9][10][11]

SM-102 valmistamist kirjeldati Moderna poolt 2017. aastal lipiidide nanoosakeste patenditaotluses.[12]: 139–142 Viimane samm on alküülimisreaktsioon, milles sekundaarne amiin kombineeritakse lipiidbromoestriga.

Allikas: SM-102 –wikipedia.org

Loe lisaks:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.