Kes on inimese tervendaja?

Suurem osa inimestest vastab et see on arst. Mõni vastab, et see on erivõimetega inimene – näiteks “nõid-posija”. Mõni vastab et inimene ise saab ennast tervendada. Milline vastus on õige?

Kõik vastused on õiged aga tulemused on erinevad.

Inimene on energia ja elukeskkond on energia. Inimese energia algallikas on tema looja – Kõiksus – ja see ühendus on katkematu, isegi siis, kui inimene on oma Hinge kellegi teise kontrolli alla andnud ehk piltlikult, andis oma “arvuti” salasõna ära ja see arvuti pole enam sinu kontrolli all aga arvuti tööks olev energia tuleb ikka sellest algallikast ehk Kõiksuselt.

Inimene on loodud nii, et ta saab ise oma programmi muuta tingimusel, et tal on Hing-Vaim-Keha tema enda kontrolli all. Muuta ei saa kahte asja: Olla Kõiksusest “targem” ja ta ei saa panna kinni oma programmis “Kõiksuse Tagaust”. Kõik ülejäänu on võimalik.

Inimese programmis on palju tööriistu ja nuppe. Nuppude vajutus käivitab tööriistad. Nuppe vajutab mõte – mõte on energeetiline impulss, mis käivitab energiad ja protsessid. Mõtted tulevad hinge-vaimu-keha ühendusest Kõiksusega või tulevad Matrixist(valejumalalt-vale kõiksuselt).

Nüüd küsid, et kui tervendaja saab olla arst, nõid ja inimene ise, siis miks ma siin sellist “segast juttu ennem ajan”, et mine asja juurde:))?!

Sissejuhatus oli vajalik selleks, et mõistad inimese olemust ja kui ei mõista, siis üldjuhul on sinu tervisemurede lahendajaks arst aga tema abi on lühiajaline, sest ta pole Kõiksus ja tal puudub side sinu hinge-keha-vaimuga, lisaks arstil endal puudub side tema enda hinge-keha-vaimuga ja Kõiksusega. Arst teeb otsuse koolis õpitu põhjal ja elukogemuse põhjal aga see informatsioon ja kogemus pole Kõiksuselt. Arst ei küsi sinu hingelt luba sekkuda, samuti arst ei küsi enda hingelt luba, kas ta võib seda inimest aidata ja samuti arst ei küsi luba Kõiksuselt kas ta võib aidata ja kas temal on see õigus seda inimest aidata. Isegi kui arst ei tea neid asju ja arsti tegevus ravib inimese terveks, on see nii ette nähtud “Loterii võit” – sellel arstil oli tema teadmata luba aidata seda inimest ja sellel inimesel oli ette nähtud see abi just sellelt arstilt vastu võtta ja terveneda, sest sellel inimesel on vaja veel selles eluprogrammis olla. Juhuseid pole olemas! Kõiksuse programm juhib kõiki ja kõikjal, isegi kui hinge kontroll on inimeselt üle võetud, peab siin maa eluprogrammis olema tasakaal kõikjal ja kõikide vahel. Mõni mõtleb, et miks mõni väga väga haige inimene siin veel eksisteerib, et miks tal lastakse piinelda (Jumal teda enda juurde ei kutsu), sest energeetilises programmis on ka sellel väga “energiast tühjaks imetud” inimvarel veel roll täita (mõni nimetab, et on “mahutäiteks”). Nii, et siit vastus neile, kes ütlevad, et tema sai arstilt abi ja on terve ja mõni vastab, et ta on käinud arstide vahet ja midagi pole paremaks muutunud.

Põhimõtteliselt on “nõidade-posijatega” sama teema, nagu arstiga. “Loteriivõit” või Nõid on teadlik ja on luba antud. Nii arst kui nõid programmeerivad sind uskuma ja sinu Tahe on see tööriist, mille sa käivitad oma mõttega: “Vajutan seda nuppu TAHE või ei vajuta:)”. Arvesta, et sinu programmis on samuti nupp “Kustuta” ja üsna tihti inimesed vajutavad seda “Kustuta” nuppu peale “Tahte” nupu vajutust. See “Kustuta” nupp tühistab sinu eelmise nupuvajutuse:) Nii, et kui lähed arsti või nõia juurde ennast terveks tegema, siis sõltub sellest kas vajutasid nuppu “Tahan” (Tahan terveks saada) või ei. Kui ei näinud tervenemise märke, sa mõttes hakkad kahtlema ja vajutad sellega “Kustuta” nuppu. Või läksid niisama abi saama, ise ka ei tea, kas abi toimib või mitte:)) Kui sa lähed abi saama nn “testimise” mõttes, et vaatad kas toimib ja jooksed kõikvõimalike arstide ja nõidade vahet, siis sind testitakse Eluprogrammi poolt samuti, terveks sa ei saa ja testitakse, kui kaua sa jaksad joosta ja millal sa saad aru, et tuleb otsustada “Kas usaldad lõpuks ennast või usaldad kõiki teisi”, sellel on tagajärjed.

Kui nüüd loed neid eelmisi variante, siis hakkad mõtlema, et mis see “kindlam”variant on? Kindel on ainult see, et sa loed seda blogipostitust. Kuid Kõiksus on loonud inimese ise tervenema, ja see pole muutunud, mis siis, et inimrassi on geenmuundatud ja DNA häkitud mitmeid kordi. Inimene on energia ja ta on eluprogrammi energias, mida juhib Kõiksus. Energial on Kõiksuse omadused ja kõik on võimalik. Kui inimene on energeetiliselt keskendunud oma keha-hinge-vaimu harmooniale, siis Kõiksuse energiad teevad kõik selleks, et sinu harmoonia kestab igavesti. Mis on Harmoonia? Harmoonia on tasakaal Kõiksuse, sinu hinge, keha ja vaimu vahel – sa oled terve ja täiuslik. See tähendab seda, et sa oled mõttes koguaeg hoidmas näppu nupu peal “Tahan” ja selle nupuvajutusega mõtled “Tahan olla terve ja täiuslik nii nagu kõiksus on inimese loonud”. Siis nii on ja jääbki. Kui oled ühenduses oma hinge-keha-vaimuga, siis nemad lubavada sul teha ainult selliseid otsuseid, et sa ei pane ohtu ühegi tegevusega oma hinge-keha-vaimu. Sa sööd täpselt sellist toitu mis on sulle vajalik, sa suhtled ainult sulle vajalike inimestega(neid võib väga vähe olla või üldse pole:) ), sa teed ainult neid tegevusi, mis on sulle vajalikud (mõni molutabki niisama aga Kõiksus hoolitseb, et sul on toit ja katus olemas:) ).

Lõpetuseks: Sinu usk ja tahe, hinge-keha-vaimu usaldamine ja teadmine, et sina oled iseterveneja, teevad sinust terve ja täiusliku Looja.

Lükkan ümber ka inimeste väite, et “mõni heategija lahkus siit maailmast väga noorelt, sest “tema töö sai siin planeedil tehtud””. Minul oleva info järgi see nii pole. Iga inimese programm käivitub tema loomise hetkest ehk kui muna- ja seemnerakud ühinevad ja sellest hakkab tekkima loode – käivitus programm ja sellel on juba elutee määratud koos saatusega. Nagu ennem kirjutasin, on võimalik programmi muuta mingis osas. Kui sa oma programmis tegeled tegevustega, mis pole sulle ette nähtud ja sa ei saa “märguannetest” aru, siis sinu programm lõpetatakse. Heategevus peab olema alati kooskõlas ja kooskõlastatud.

Soovitan kuulata alljärgnevat lugu. See on hea näide.

Kuula ka minu videot:

Ma soovitan seda alljärgnevat lugu kuulata. Saab panna eesti subtiitrid. See on üks parimaid selgitusi Inimesest ja miks me ei tohi minna kaasa Poliitiliste otsustega, ei tohi lõpuni usaldada meditsiini, ei tohi usaldada teadust, ei tohi usaldada kooliprogramme. Ainus keda pead usaldama on sinu keha-hing-vaim, sest inimene on miljoneid kordi targem ja võimekam kui mis iganes inimese loodud tehisintellekt või quantum arvuti. Jää inimeseks!

0 Jagamist