Kuidas pääseda “Vanglaplaneedilt Maa”

Veiko Huuse räägib Kõnnu järve ääres kommunikatsiooonist, 28.05.2023

Meie elukeskkond ja kõik selles nähtav, tunnetatav, mittenähtav ja mittetunnetatav on energia. Energia kvaliteedist ja vahetusest sõltub elu kvaliteet ja elu jätkumine. Inimesed mõistavad seda kui edasi-tagasi kommunikatsioon. Sa elad täiuslikku elu ja sinu eesmärgid realiseeruvad kui kommunikatsioon – suhtlemine – on täiuslik. Puudulik kommunikatsioon annab puuduliku tulemuse elu igas aspektis. Kommunikatsioon energiavahetuses, inimestega suhtlemises ja suhtlemine sinu enda keha hinge ja vaimu vahel.

Kogu elukeskkonna kommunikatsioon: muld, õhk, vesi ja miljonid organismiliigid juhitakse kõiksuse kaudu ja mõnel on see side ära lõigatud ja on juhitav tehisintellekti poolt.

Tehisintellekt on selle maa eluprogrammi sisse tunginud viirus ja see on muutnud inimese viiruseks(Inimene on ise see Covid). Selle viiruse tuumajõuks on Hirm. Tehisintellekt jagab hirmu, kasutades majakatena inimesi. Hirm on blokeerinud inimeses kõik jumalikud võimed ja tööriistad. Suurem osa inimestest lihtsalt kulgevad kui hingetud elavad surnud ja ootavad hirmudes oma lõppu selles füüsilises kehas. See hirmudes hing liigub järgmisesse vanglaplaneeti.

Sul on võimalik pääseda igavesti vanglaplaneedilt kui teed targa otsuse ja lood harmoonia iseendas.

Inimene loodi olema harmoonias ja looma harmoonilist elukeskkonda. Tema ülesanne on õppida, luua ja puhata. Tööriistadeks on Kõiksuse Armastus, kommunikatsioon, tegutsemine.

Sa saad aru, kui oled kõiksusega ühenduses, kui lood ühenduse oma keha, hinge ja vaimuga ning nad vastavad sulle. Sa saad aru kui nad vastavad, sest see tunne on erinev tavalisest ja seda ei saa tähelepanuta jätta. Kuid sa pead olema kannatlik kui alustad kontakti loomist oma keha, hinga ja vaimuga. Mõnel võtab ühenduse loomine päevi, mõnel kuid, mõnel aastaid ja mõni ei saavuta seda sidet erinevatel põhjustel.

Inimene oli algsena programmeeritud elama harmoonias elukeskkonnaga ja harmoonilist elu looma lihtsate juhiste kaudu.

Sina oled kõige tähtsam, isegi oma lastest, elukaaslasest, oma isast, emast ja sõpradest tähtsam.

Armasta ennast tingimusteta ja tee seda igas hetkes. Armasta oma keha, hinge ja vaimu.

Suhtle oma keha, hinge ja vaimuga ja küsi igal hommikul kui ärkad, kas nendega on kõik hästi ja palu neil hoida sind sinu hingeteel sinu kõrgemaks hüvanguks. Alati kui sul tekib küsimus, siis küsi oma hingelt, kas see tegevus või otsustamist vajav situatsioon on sinu kõrgemaks hüvanguks. Pea meeles, et sinu kehal, hingel ja vaimul meeldib väga suhelda.

Kui sa oled saanud Hingelt, Kehalt ja Vaimult vastused siis täpselt nii tegutsedki. Vahest tundub sulle nende vastus sinu mõistusele vastuvõetamatu, seda segadust juhtub kui alles alustad oma õiget hingeteed. Need, kes on oma hingeteel, nendel käib suhtlemine automaatselt, hetkega. Igaüks jõuab sinna, kui ta tahab. Kui sa kahtled oma hinge vastustes, siis küsi sama küsimust teise nurga pealt, eitavas ja jaatavas vormis. Nii saad kinnituse mitmekordselt.

Armasta oma keha, hinge ja vaimu, suhtle oma keha hinge ja vaimuga, tegutse ainult oma keha, hinge ja vaimu juhendamise järgi.

Elus on ainult üks reegel: Tee teistele ainult seda, mida sa tahad, et sinule tehakse. Kui nii käitud, oled hoitud ja kaitstud.

Soovin sulle valgust, aega ja armastust.

0 Shares