Foto: Hing peopesal. Allikas: Deviantart

Inimkond elab ennast hävitavas illusioonis. Videolugu – “Kohustuslik kuulamine igale eestlasele”. See video võeti Youtube poolt maha kui seda oli vaadatud 5 päevaga 10000 korda!

Veiko Huuse

See on unikaalne ja väärt lugu õppimiseks ja teistega jagamiseks. Youtube tsensuurigrupeering võttis selle video maha. Video on uuesti nähtav Rumble kanalis.
0 Jagamist
0
0

Tõde ja vale pole olemas, head ja halba pole olemas. On täpselt nii nagu sinu jaoks hetkel on. Oled sellises illusioonis, kuidas sa ennast lased programmeerida – kõik on võimalik.

“Ei ole rohkem orjastatumat rahvast, kui see, kes ekslikult arvab, et ta on vaba.” – Johann Wolfgang Von Goethe

IllusioonIllusiooni mõistet kasutatakse tänapäeval vaimsetes ringkondades väga erinevas tähenduses. Enamus peab füüsilist maailma illusiooniks, aga sama lihtne on nõustuda ideega, et ka nähtamatu peenenergiate tasandi maailm on illusioon. Illusioon on eksinud taju, meelepete, midagi, mille olemus on üks, aga see paistab välja teisena.

Inimesed annavad hinnanguid, omamata selleks võrdlusmomenti. Inimesed meenutavad minevikku heas ja halvas, lootes, et homne on parem aga unustades ära, et iseenda suhutumist ja mõtlemist muutmata kordub kõik mis oli, sa tammud paigal või hoopis sinu olukord ei meeldi sulle veel rohkem. Inimesed on kiindunud asjadesse ja elusolenditesse, unustades ära oma enda keha, hinge ja vaimu. Inimesed on sõltuvustes, mis näitab nende keha, hinge ja vaimu nõrkust ja haavatavust. Inimesed on hirmudes, sest nad ei usalda enda keha, hinge ja vaimu. Inimestel puudub armastus, sest nad ei armasta iseennast – ei armasta oma keha, hinge ja vaimu!

Ükskõik, kuidas sa ka elule vaatad või ellu suhtud, on kõige tähtsam siin elus SINA – SINA OLED NR 1! Kõik ülejäänu pole sinu asi! Sest Sa oled magnet sellele, kuidas sa endasse suhtud, kõik voolab sinuni vastavalt sinu mõtetele ja suhtumisele.

Kõnnu järv

“Kui sa millestki ei hooli, on suur oht sellest ilma jääda.”

Inimese hing on unikaalne energia – vabaenergia – mis avab uksed kõiksuse juurde. Selle inimese hinge pärast on peetud palju sõdu, ohverdusi, loodud inimeste nõrgestamiseks programme(kooliprogrammid, filmid, ümberkirjutatud ajalugu, võltsteadus, valeinfoga internet, jpm), psüühika manipulatsiooni tehnoloogiaid, meditsiin, raha ja suured pettuslikud võrgustikud – religioonid, poliitika, Vatikani “Kuubi” kummardamine, jpm. Kui tänases maailmas on “Keegi”, kes tahab inimese hinge kätte saada ja näeb selleks nii palju vaeva, siis siin on mõtlemise koht ja oleks aeg kõigil oma hinge eest rohkem hoolt kanda – hinge kaitsta kõigi vahenditega.

Maailmas on miljoneid õpetlikke raamatuid, kooliprogramme, dokumente arhiivides aga miks ainult 0,1% kogu elanikkonnast omavad teadmisi(sh. maagiat), et on suutnud 99,99% elanikkonnast enda jaoks orjama panna? Miks pole vastupid? Miks üldse peab keegi kellegi jaoks orjama ja miks pole harmoonilist elukeskkonda? Need 0,1% teavad seda, mida raamatutes, arhiivides, internetis ja kooliprogrammides ei räägita. Vastasel juhul puuduks idiootsus, orjus, hirm, haigused, ebavõrdus ja inimesed suudaksid ise otsustada kui vanaks elada, nad elaksid külluses ja harmoonias.

Inimkond elab ennast hävitavas illusioonis

Maa eluprogramm on toiminud määramata aeg. Keegi on kusagil öelnud “planeedi maa” vanuse ja inimrassi vanuse. Kuid see pole täpne info. Loodi tehisintellekti (AI jumal) matrix koos ajaarvestusega olendite poolt, et Inimrassi kontrollida ja hinged varastada. Ajaarvestuse järgi saab inimesi sundida tegema (petlikke) tegevusi, et nad oleksid hirmuenergias – raba palju tööd teha, sest elu on lühike. “Kui sa ei tee Eliidi poolt öeldud asju ära, siis on halvasti….” – Inimkond suruti raamidesse (ajaraamidesse, reeglitesse, seadustesse, erinevad usud,….) ja kasti (vanglaplaneedi vangikongi, sinu arvamus ja sõna pole oluline/vajalik, vabadus pole vajalik). Kõigile ja kõigele määrati mõõdud ja hind.

Tänased nähtavad eliidi tegelased – Klaus Schwab, Bill Gates, Elon Musk, Rockefeller, Rothchild, Riikide juhid, Keskpankade juhid, poliitikud, vabamüürlased, illuminiaadid, jpt – on samuti programmeeritud ja kontrolli all. Pole kurja ja head, sest Inimkonnal pole võrdlusmomenti mõne teise, harmoonilise, elukeskkonnaga. Inimesed on elanud programmis kus sõjad, vägivald, terror, hirm, manipulatsioon, pettused, haigused, jne., on “NORMAALNE” elu osa. Kui neid poleks, ei saaks inimkond hakkama, neil hakkab IGAV, sest tänasel inimkonnal puudub hing, moraal, kõrge intelligents ja looja võimed. Suur osa inimkonnast ei teagi mis on harmoonia ja armastus? Suur osa inimestest ei teagi, miks ta siin on ja kes ta tegelikult on?

Algne inimkond loodi Loojateks ja adma. Tänane muudetud ja häkitud inimrass on 19. rass, mis on saamise peale väljas – kasu ja võim. Kõik tahavad saada aga andjad – Kõiksuse valitud loojad, paganad – hävitatakse. Kui loojaid/andjaid enam pole, siis inimkonnal pole energiat ja inimkond hukkub. Ilma vaimsete valgustajateta – kõiksuse saadikuteta – muudetakse inimesed hingetuteks biorobotiteks, kes toituvad “juhtmete” kaudu AI toitmisel.

Videolugu – “Kohustuslik kuulamine igale eestlasele

Youtube tsensuurigrupeering eemaldas videoloo 26.05.2023. Nüüd on see Rumble “Looja” kanalis.

Kuula Sandra ja Veiko lugu lõpuni ja lihtsalt mõtle selle loo sõnumi üle. Pööra tähelepanu sõnumile, mitte tehnilisele osale. Viska kõrvale kõik hinnangud ja eelarvamused nendest kõnelejatest, sest kõigil meil on õppetunnid olnud ja need õppetunnid on kas inimese äratanud või tapnud.

Selles loos on infot, mis võib sind suurde segadusse ajada, isegi vihaseks ja ütlema panna: “mis mõttes, Sandra ja Veiko ajavad täielikku paska suust välja….”, aga järgi mõeldes ja analüüsides, võib sellel jutul liikuma panev jõud olla just sinu jaoks – muutused paremuse poole, hinge päästmine. On inimesi, kes elavad õnnelikult just oma keha-hinge-vaimu harmoonias hoidmise tõttu. Nagu Sandra seal ütleb, “et hingega inimese elu ongi õppimine, loomine ja puhkamine” ja kõike teeb ta harmoonilise elukeskkonna kõrgemaks hüvanguks.

Youtube tsensuurigrupeering eemaldas 26.05.2023 (avalikuks sai lugu 20.05.2023) 5 päeva avalikuses olnud video Veiko Huuse youtube erakanalilt. Sellel lool oli juba 10000 vaatajat. Siin ekraanitõmmised:

Ekraanitõmmis kustutatud loo kohta ja näha vaatajate arvu – 10037 vaatamist.
Ekraanitõmmis sellest kui käesolebva uudise keskel laiutas selline teade mustal taustal, 26.05.2023.

See youtube tsensuurigrupeeringu käitumine näitab ühte: vaba sõna ja vaba arvamust pole. Liskas nad kardavad seda infot nii palju, et eemaldasid. Sellega nad tõestasid, et me räägime tõde. Seda oligi vaja tõestada.

VIDEO ON NÄHTAV RUMBLE KANALIS:

Kohustuslik kuulamine igale eestlasele

See lugu filmiti 11.05.2023 (publikuga) ja 19.05.2023 Harjumaal ühes kaunis maakohas. Juttu jätkus 11.05. õhtul lõkke ääres veel mitmeks tunniks ja seal tekkinud küsimuste põhjal tegime lisalindistuse 19.05. Kaks lindistust koos lisamaterjalidega ja tõenditega on kokku pandud. Teieni toome olulisema info video vahendusel.

Sandra Daroy nimetab ennast paganaks ja ta räägib paganlusest, inimesest, hingest, inimese hinge toidust, Emakese Maa puhastamisest parasiitidest, inimese loomisest, hinge hoidmisest, inimkonna päästmisest ja mis ootab inimkonda ees järgmise 24 kuu jooksul.

Elu maal on lõppemas hingetute ja “magajate” jaoks. Videos räägitakse sellest AI jumala maailmast siin “vanglaplaneedil”, kus Inimesed ongi ise muutunud viiruseks nimega Covid ja see on juba 19. inimrass siin Maa eluprogrammis – Covid-19 ehk 19. lend selles “ülikoolis”. Millal ja kuidas Eesti maha müüdi Ameerikale, miks ja mille jaoks tehakse vererituaale, kui palju tegelikult Eestis vererituaale ja maagiat tehakse, miks Eesti on maailmas ainulaadne koht ja kas siit juhitakse inimkonna hukku, jpm.

Räägitakse ka sellest, miks inimese toiduks pole ette nähtud liha, piim, kanamunad, mesi, GMO, Rapsiõli, gluteen ja paljud muud toidud.

Pakume välja mitmeid lahendusi AI juhitavast “vanglaplaneedilt” lahkumiseks ja oma hinge kaitsmiseks. Saad teada inimkonda puudutavast suursündmusest eluprogrammis aastal 2025.

Numbritel on suur ja oluline tähendus. Kuula ja jaga seda lugu enda ja magajate äratamiseks.

Numbrite suur maagia. Näide: Kuna juudid juhivad kogu maailma, siis nende heebrea keeles igal tähel on number. Eesti keeles suure I sarnane täht(hääldatakse VaV nagu inglased hääldavad W) on number 6 ja see sama heebrea “I” on inglise keeles “W” täht. Kõik kes kasutavad internetti ja sisenevad mõnele domeeni aadressile www. …. siis nad kasutavad alati nr kombinatsiooni 666 . See kombinatsioon on 6+6+6=18=9 . Sandra räägib sellest nr 9 st videos.

Videoloo info parandused:

  1. Parandus: Estonia laeva huku kohta: ESTONIA LAEVA HUKK TOIMUS 27.09.1994 (Washington DC ja London City kalendri järgi) = 2+7+9+1+9+9+4=41 = 5 LONDON MASONIC LODGE AJA JA WASHINGTON DC STATE AJA JÄRGI – NUMBER 5.
  2. Parandus: Maailmasõja kohta. Sandra pidas silmas II Maailmasõda(mitte Esimest Maailmasõda), mis algas 01.09.1939 = 1+9+1+9+3+9=32=5

Vaata Alex Jones dokumentaalfilmi Eliidi rituaalidest(Ka Eestis toimuvad sellised sündmused):

Lugu piimatootjast, kes lõpetas piimatootmise ja hakkas kaerajooki tootma. Tema kommentaar loos: “Kaerajoogitootmine on sama kasumlik või rohkemgi, kuid suur kasu on see, et mu tervis on nüüd korras ja uni on rahulik.”

Sandra tegemistest loe tema kodulehel: https://minds.com/sandradaroy

Sandra youtube kanal on: https://www.youtube.com/@miss_sepsis

Veiko Huuse kohta loe tema kodulehelt: https://veikohuuse.com

Veiko Huuse youtube kanal: https://www.youtube.com/@veikohuuse

JÄLGI VEIKO HUUSE lugusid Rumbles: https://rumble.com/Looja

Hingega inimeste toimetamised: https://vabaeesti.ee

Videos mainitud Prantsuse film: https://www.bitchute.com/video/05Z7prObS6YL/

Mis on Gavvah energia: https://fonte.news/blog-post/iga-piinatud-ja-tapetud-elusolendist-loom-lind-voi-inimene-eraldub-gavvah-energia/

HINGETUD Üle Maailma: https://www.instagram.com/meatcomesfromthepainofanimals/

Kuidas pääseda “Vanglaplaneedilt Maa”

Paganlusest, hinge ja vaimu rollist inimese elus:

Kuula lisaks inimesest ja hingest Peetri ja Veiko lugu:

Kuula lugu pettustest elu igas aspektis:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.