Lõpetage rahvuste vihkamine. Lõpetage vihkamine.

Olen näinud viimased 30 aastat suurt ja arulagedat vihkamist inimeste poolt. Viimasel ajal on vihkamine kasvanud Vene inimese suhtes.

Väga palju idiootsust on maailmas, seal hulgas poliitikute ja valitsusjuhtide seas. Miks inimesed ei vihka ameeriklast või inglise keelt rääkivat inimest? USA ja UK(tegelikult NATO liikmed kokku) on ju hävitanud peale teist maailmasõda enam kui 20 riigi suveräänsuse ja tapnud kümneid miljoneid tsiviilisikuid. Kas selles on süüdi ameeriklane ja inglise keelt rääkiv tavaline inimene? Pole ju süüdi!!

Süü ja vastutus on poliitikutel ja valitsusjuhtidel, sõjakindralitel, “WEF” ja Eliidi grupeeringutel-nende käsilastel.

Pole tark süüdistada Bideni kuritegelikes otsustes kõiki ameeriklasi ja inglise keelt rääkivat inimest ja pole tark süüdistada Putini otsustes kõiki venelasi ja vene keelt rääkivaid inimesi.

Tänast poliitikat juhib käputäis inimolendeid ja nende toetajaskond on kinnimakstud “nukukesed”-globalistid, vabamüürlased, korporatsioonide juhid, pankurid, poliitikud, akadeemikud, professorid, jne.

Eestis on a 55000 inimest, kes juhivad Eesti riiki ja kõike mida Eesti valitsus teeb, saab süü veeretada ainult neile 55000 inimesele, kes erakondadesse kuuluvad ja 101 le parlamendi liikmele. Nii on pea igas riigis.

Seega, lõpetagem rahvuste vihkamine ja tühistamine. Soovitan lugeda Sergei blogi: https://fonte.news/blog-post/kes-on-vene-inimene/

Lõpetage vihkamine!

0 Jagamist