Koolide Haridusprogramm ja selle globalistlik ülesanne tänapäeval

Konservatiivne Mõtiskleja

0 Jagamist
0
0

Selle looga ei soovi ma maha teha haridussüsteemi ega keelitada inimesi haridusest loobuma. Meie hulgas on palju inimesi, kes näevad kogu maailma valitsevat süsteemi läbi – neid inimesi nimetaks ma “nägijateks”. Nende hulka kuulun ma ka ise.

Pandeemia ja sõda on inimesi palju mõtlema pannud, mis tegelikult siin maailmas toimub ning tänu sellele on “nägijate” hulk ajaga kasvanud.

Olen palju rääkinud kooliprogrammist ning sellest, kuidas koolides programmeeritakse inimesi. Mida kõrgem on haridustase, seda kõrgem on programmeeritus. Olles ise aastast 2019 poliitikas, on seda kenasti näha olnud nt noorpoliitikute puhul. Algul nad räägivad juttu, mis tuleb südamest nagu looja seda soovib, kuid ennast ülikoolis täiendades need noored poliitikud muutuvad. Peagi inimesed enam ei mõista üldse, mida võõraste terminitega noorpoliitikud rahvaga kõneledes silmas peavad ning miks noorpoliitikud on hakanud kalduma globalismi suunas. Kui hakkad nende käest küsima, siis vaikitakse või öeldakse, et käi koolis ja saad ka need teadmised. 

Selle juures paljud haritlased kiidavad veel kõrvalt: “Kui see noorpoliitik kunagi alustas, võrreldes praegusega, kuidas on ikka arenenud!” Seda ütlevad haritlased, kes on oma eluea jooksul sama üritanud, kuid paraku mõistus ja ideoloogia pole võimaldanud säärast arengut, sest võibolla ei ole oldud süsteemi jaoks nii kõlbulik, kui praegune andekas ja haritud noorpoliitik.  

“Saa kõrgharidus!” ehk saa sama programmeerituks, kui mina olen!

Kool institutsioonina on kaotanud ammu oma tegeliku eesmärgi – saada teadmisi ja elutarkusi. Selle asemel programmeeritakse juba lasteaiast saati kuni ülikooli lõpuni globalistliku ideoloogiat. Programmi osaks on sallivus, homopropaganda, sooneutraalsus ja rohepööre. Neid ei ole toodud veel otseselt eraldi õppeainetena välja, vaid sujuvalt tikitud õppeainete sisse, mille tõttu on ka õppeained ideoloogiliselt kaldu.

Milleks on vaja inimesi programmeerida?

Inimesi on vaja programmeerida selleks, et teenida eliidi poolt loodud süsteemi.

Eelmisest sajandist on jäänud arusaam, et poliitikat peavad tegema ainult kõrgelt haritud inimesed. Mõistan, et haridust on vaja, et saavutada filigraanne kirjaoskus ning asjadest õige arusaam. Ühe olulise faktorina poliitikas on asjadest arusaamine ning ”õiget arusaamist” kujundatakse koolides. Muidugi on iga poliitiku oma asi, palju ta koolis omandatut reaalselt poliitika tegemisel ära kasutab. Üldjuhul konservatiivid üritavad koolis saadud ”õigeid teadmisi” ümber lükata, mille tõttu on neil ka väga keeruline riikide valitsustesse pürgida, sest nad lihtsalt pidurdaks globalistide plaane.

Globalistid ei ole rumalad ning nad näevad kuhu suunas maailm liigub ning nad panevad programmeerimise oma kasuks väga nutikalt tööle. Sammud on vana ühiskonda ahhetama panevad, kuid suure tõenäosusega pikemas perspektiivis väga tõhusad ideoloogiliselt. Seda on tegelikult juba inimkond varem näinud sotsialistlikes riikides nt NSVL ajal.

Kristina Kallase lüke põhiharidusega noor võtta oma nõunikuks on üsnagi julge, kuid pidades ajalugu silmas, ennekõike loogiline samm, sest see võsuke on kasvatatud väga liberaalselt ning isiku poolest on ta ühiskonnaaktivist. Teda poliitikasse istudades saab aja jooksul voolida vankumatu tinasõduri, kes seisab konservatiivsele Eestile tugevalt vastu ning keda saab globalistidele eeskujuks tuua jõulise liberaalglobalistliku agenda edasiviijana. 

Globalismi tähtsus maailmas:

Olenemata, kas me kuulume vähesel või suuremal määral liberaalide või konservatiivide hulka, toetume kõik globalistlikule poliitikale, kuna teistmoodi lihtsalt pole lääne tsivilisatsioonis enam võimalik tegutseda – vastasel juhul tabaks meid Põhja-Korea saatus või riik lihtsalt kaaperdatakse nagu seda Kaja Kallase valitsus on teinud.

Globalismist ei päästaks meid isegi Venemaa, kui ta peaks Eesti vallutama, sest nagu teame, oli ka Putin ja Venemaa enne Ukraina sõda Klaus Schwabi uue maailmakorra loomise organisatsiooni liige. Hetkel küll Venemaa sepistab oma liitlastega uut maailmakorda, kuid ilmselgelt, kui saavad maad jagatud, hakkavad uue maailmakorra sepistajad omavahel tihedalt koostööd tegema.

Globalismi üheks ülesandeks on saada maailma populatsioon kontrolli alla.

Globalistide jaoks on planeedil elav ühiskond kui lambakari, keda pügada, et saada villa ning kui kari liiga suureks läheb, tuleb osa tapamajja saata.

Ka selles küsimuses täidab suurt rolli haridus. Plaan on üsnagi salakaval ning seda tõestas “nägijatele” COVIDI pandeemia ja vaktsineerimine ning selle propaganda. Inimesed, kellele terve elu on õpetatud, et teadust tuleb usaldada ning et vaktsiinid on päästnud inimkonna paljudest surmavatest haigustes või need üldse ära kaotanud, usuvad täiesti pimesi sellesse.

Eks muidugi on kohati selles ka õigus, kuid COVIDI pandeemia oli lõks ning need vaktsiinid ei ole need vaktsiinid, mis elusid peaks päästma. Seda tõestab kultuuriinimeste ja haritlaste äkksurmade laine just peale vaktsineerimist. Äkksurmade laine jätkub siiani. Ülemaailmselt äkksurmade ning ka vastsündinute suremus on hüppeliselt tõusnud. Samuti tean juhtumeid, kus just peale vaktsineerimist hakkas vähk arenema ja inimesed surid.

Samuti on räägitud palju, et COVIDI vaktsiin põhjustab viljatust.

Kokkuvõttes on see kõik nii ilmne, miks seda tehakse, kuid paraku suurem osa inimesi usub siiralt globalismi ja selle õilsasse eesmärki – täpselt nii nagu stalinistid uskusid õndsal nõukogude ajal kommunismi.

Loo autor: Konservatiivne Mõtiskleja

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?