Foto: Vaba Eesti Kogukonna sümbol

Mittestandardne ja mitteametlik vaba inimene

Veiko Huuse

Täielikult vaba elavat inimest pole olemas. On vähesed mittestandardsed ja mitteametlikud inimesed, kes on vabamad, kui standardsed ja ametlikud inimesed. Millest või kellest käib jutt?
0 Jagamist
0
0
Vaba Eesti Kogukonna sümbol. Puu on elu allikas.

Eestis loodi 2020 aasta lõpus mittestandardne ja mitteametlik kogukond Vaba Eesti, kuhu kuuluvad mittestandardsed ja mitteametlikud vabad Elusad Inimesed. Nendel Inimestel on üks ühine põhimõte – „Tee teistele ainult seda, mida sa tahad, et sulle tehakse.“ See elupõhimõte on mittestandardsete ja mitteametlike inimeste jaoks loomulik.

Mida tähendab mittestandardne inimene?

See on inimene, kes elab täielikult oma hingeprogrammi järgi, ta elab loodusega kooskõlas, ta ei avalda arvamusi ja ei anna hinnanguid kui seda pole talt palutud, tal puudub kasu ja võimujanu, tal pole hirme, ta pole haige, talle ei kehti kellegi teise poolt kehtestatud standardid, ta on Vaba Elus Inimene.

Mida tähendab mitteametlik inimene?

See on inimene, kes teab ise, mis on tema hingele ja kehale vajalik, mitte ei otsusta ametnik tema tervise ja elu üle. Mitteametlikud inimesed on üsna tihti ametlike inimeste poolt nimetatud „vandenõuteoreetikuteks“ või “lamemaalasteks”, sest nad julgevad esitada küsimusi ja vastuargumente ametliku info edastajatele.

Vaba Eesti Kogukond

Vaba Eesti Kogukond on mitteametlik ja mittestandardne kogukond, mis pole juriidiline fiktsioon vaid vabade inimeste vabal tahtel moodustatud kogukond. Kogukonna liikmete ühine eesmärk on luua elukeskkond, kus ühiskondliku elukorralduse alustalad on vabadus, väärikus ja vastutus. Vaba inimene on teadvustanud, et ta on loova vaimenergia väljendus maises kehastuses. Vaba inimese kompassiks on südametunnistus, empaatia ja läbinägemisvõime ning ta on võtnud vastutuse oma elu eest täielikult enda kanda, süüdistamata teisi inimesi või olusid.

Vaba Eesti Kogukonna liikmete arvamus elust Maal

Maa eluprogramm on jõudnud lõpusirgele. Selle progammi Looja ehk algallikas on otsustanud sekkuda ja lõpetada praeguse mõõtmatu eluprogrammi. See tähendab paljudele inimestele võimalust jätkata uues elukeskkonnas ja väga paljudele tähendab aga elu lõppemist.

Vaba Eesti Kogukonna liikmete koosviibimiste põhjus

Vaba Eesti Kogukond on korraldanud erinevaid sündmusi ja koosviibimisi kogukonna liikmetele. Koosviibimistel jagatakse teadmisi elu loomisest Maal, loodusega kooskõlas elamisest, inimese hingeprogrammist, räägitakse uue maailma loomisest, tehakse ühiseid tegevusi, tõstetakse teineteise energiataset, aidatakse eksinud inimesi tagasi tema enda hingeteele. Need tegevused on kõik selleks, et hoida vaim tugevana, keha tervena ja hing õnnelikuna. Mida rohkem on väekaid ja valgustunud inimesi, seda rohkem on loojaid uues eluprogrammis loomas koos harmoonilist elukeskkonda külluses, õnnes, rikkuses, armastuses ja valguses.

Vaba Eesti kogukonnal on olnud käesoleval aastal põnevaid koosviibimisi. Need on vabatahtlikud ja osalevad need, kellel on see võimalik. Avaldame pilte ja infot kahest viimasest sündmusest.

Vaba Eesti Kogukonna liikmete koosviibimine Piusa Ürgorus 30.04.-01.05.2022.

Piusa Ürgoru metsa puu ladvad. Puude all toimus energeetiline väering

Kogukonna liikmed osalesid Piusa Ürgoru jalgsimatkal mägisel metsamaastikul.

Piusa matkarajalt vaade jõele
Eesti kõrgeim liivapaljand. Härma müüride(liiva paljand) kõrgus on 43 meetrit. See asub Piusa matkarajal.

Matk sisaldas ka kõrgel liivapaljandil kõrgete puude all väeringi tegemine ja ühiselt laaditi ennast väe ja energiaga otse algallikast.

Väering Piusa Ürgoru metsas.

Peale matka kaeti ühiselt toidulaud. Päeva teises pooles õpetati avama enda sees tööriistu, mis aitavad elusündmusi paremini mõista, analüüsida ja kaugvaadelda.

Tommi Topelund on Eestis Kaugvaatluse teemal raamatu kirjutanud ja seda praktiseerinud 10 aastat. Jagab õpetusi Vaba Eesti liikmetele.

Praktiseeriti ka ühte tulevikuvaatlust, kus inimestele anti ette lihtsalt üks numbrite kood ja selle järgi pidid nad ütlema, mis sündmuse või objektiga on tegu. Sellist kaugvaatluse tehnikat on kasutatud juba sadu aastaid ja kasutatakse tänapäevalgi riikide vastuluures, sõjategevuses, spionaažis, tuleviku sündmuste ennustamisel.

Vaba Eesti liikmed saavad tarkust juurde.

Päev lõpetati sauna ja külmas jõe vees ujumisega. Saunas said inimesed kogeda vihtlemise teraapiat. Vihtlemine just teraapiana on tervisele väga vajalik, sest õigesti tehes mõjub
tervendavalt läbi kõigi lihaskihtide luuüdini välja. Peale sauna oli vaba vestlus, kus igaüks sai jagada oma kogemusi ja teadmisi.

Piusa puhkemaja

Vaba Eesti Kogukonna liikmete koosviibimine Vapramäel, Elvas, 02.07.-03.07.2022

Järjekordne sündmus Vapramäel, Elvas. Esimene päev algas kell 10.00 kanuumatkaga Elva
jõel. Vastuvõtt oli soe ja sõbralik.

Pardi pere tuli meid sõbralikult tervitama. Vapramäe, Elva jõgi. Vaba Eesti koosviibimine 2022 a.
Vaba Eesti kogukonna liikmed kanuumatkal. Vapramäe, Elva jõgi, 2022 a.

Kanuumatk kestis a 5 tundi koos lõunapausiga. Teekond oli alguses väga ekstreemne, sest
hulk puid oli jõkke kukkunud ja vesi oli kohati väga madal.

Vaba Eesti kogukonna liikmed kanuumatkal. Takistused jõel. Vapramäe, Elva jõgi, 2022 a.
Vaba Eesti kogukonna liikmed kanuumatkal. Takistused jõel. Vapramäe, Elva jõgi, 2022 a.

Rohkem kui pool distantsi oli nauditav liuglemine vabas vees ja sai vaadelda rikkalikku ja erikihilist loodust.

Vaba Eesti kogukonna liikmed kanuumatkal. Nauding. Vapramäe, Elva jõgi, 2022 a.
Vaba Eesti kogukonna liikmed kanuumatkal. Vesiveski. Vapramäe, Elva jõgi, 2022 a.


Väike puhkus, eine ja vestlused elust, olukorrast maailmas, uue elu tekkest ja paljust muust.
Toimus traditsiooniks saanud saunateraapia ja eeterlike õlidega massaazhiteraapia.

Vaba Eesti looja Veiko Huuse räägib elust, uue elukeskkonna loomisest ja kes või mis on inimene.

Teisel päeval oli juba kell 7 hommikul äratus, ühine virgutav võimlemine, hommikusöök ja
15 km pikkune matk ürgses põlismetsas. Metsas tehti väering ja aktiveeriti kohaväli. Peale
matka lõunasöök ja ühine suur kallistamine. Igaüks läks oma koju.

Vapramäe matkaraja skeem. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vapramäe matkarada kulges põlismetsas. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vapramäe matkarada kulges põlismetsas. Allee. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vapramäe matkarada kulges põlismetsas. Trepp metsas. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vapramäe matkarada kulges põlismetsas. Väering. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vapramäe matkarada kulges põlismetsas. Vaba Eesti liikmed haruldasel puul. Vaba Eesti kogukonna liikmete matk, 2022 a.
Vaba Eesti Kogukonna looja, Veiko Huuse, poseerimas Vapramäe matkarjal haruldase puujuurte vahel. Vaba Eesti kogukonna koosviibimine Vapramäel 2022 a.


Selliseid sündmuseid on Vaba Eesti kogukonnal olnud palju ja iga korraga liitub mõni uus
inimene, kes tahab muuta oma elu ja rohkem teada saada „PÄRIS“ elust. Ka sinul on
võimalus liituda kogukonnaga ja oled nendele erilistele sündmustele väga oodatud.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?