Foto: JoinT FM

Interaktiivne blogi siinsest ja teistest reaalsustest

Tommi Topelund

Kes teab, mis või kes on Võtmed ja tunneb end ära Võtmena, siis kogu Südamest: “Tere Tulemast!” Blogi täieneb pidevalt.
0 Jagamist
0
0

JoinT-FM on grupi sarnaste mõtte- ja teguviisidega tegelaste interaktiivne blogi. Selles on grupi liikmete vestlusi, arutlusi, arusaamisi ning transdimensionaalse suhtluse ehk kanaldamisega saadud materjale siinses ja väljaspool seda reaalsust toimunud, praegu toimuvate ning võimalike, tulevikus saabuvate sündmuste teemadel. Selle blogi sisu ei pretendeeri Absoluutsele Tõele, vaid selle grupi enda arusaamisele sellest Tõest.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!