Foto: JoinT FM

Interaktiivne blogi siinsest ja teistest reaalsustest

Tommi Topelund

Kes teab, mis või kes on Võtmed ja tunneb end ära Võtmena, siis kogu Südamest: “Tere Tulemast!” Blogi täieneb pidevalt.
0 Jagamist
0
0

JoinT-FM on grupi sarnaste mõtte- ja teguviisidega tegelaste interaktiivne blogi. Selles on grupi liikmete vestlusi, arutlusi, arusaamisi ning transdimensionaalse suhtluse ehk kanaldamisega saadud materjale siinses ja väljaspool seda reaalsust toimunud, praegu toimuvate ning võimalike, tulevikus saabuvate sündmuste teemadel. Selle blogi sisu ei pretendeeri Absoluutsele Tõele, vaid selle grupi enda arusaamisele sellest Tõest.

JoinT-FM-i eesmärgiks on jagada seda informatsiooni nendega, kellega see resoneerub. Püüame blogi täiendada igal nädalal vähemalt ühe-kahe uue postitusega.

Loe blogi SIIN

JoinT FM

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.