Foto: Robert F. Kennedy Jr.

RFK Jr alustab 19. aprillil USA presidendikampaaniat – avalikkus on kutsutud

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Kolmapäeval, 19. aprillil 2023 kell 10.00 viskab Robert F. Kennedy Jr ametlikult mütsi võrku, et olla järgmine USA president. Üritus toimub Boston Park Plazas. 

RFK Jr alustab 19. aprillil USA presidendikampaaniat

Kennedy, kes on eluaeg võidelnud Ameerika demokraatia ja USA põhiseadusega tagatud vabaduste eest, peab sel ajal oma esimese kampaaniakõne.

“Aususe, julguse ja eneseohverdusega on ta juhtinud ameeriklasi õilistavasse võitlusse, et taastada meie riik eeskujuliku riigina ning lõpetada mürgine polarisatsioon, mis meid lahutab ja eliiti rikastab,” ütles tema kampaaniameeskond.

„Tema iseloom ja ainulaadne kõvera bürokraatiaga võitlev ajalugu muudavad RFK juuniori ainsaks inimeseks, kes suudab ületada lõhe ja parandada meie riiki. Andke talle teada, et soovite näha tema juhtpositsiooni Valges Majas, et Ameerika taasühendada.”

Üritus on üldsusele avatud, kuid broneeringuid on vaja ja ruum on piiratud, nii et Kennedy kutsub huvilisi kohe registreeruma. Meeskond küsib registreerimisel 5 dollarit, et välja sõeluda robotid, mis suurendavad kunstlikult piletimüüginumbreid ja takistavad saadaolevate piletite levitamist.

Allikas:


Kennedy meeskond 5. aprill 2023

Robert F. Kennedy Jr. Twitter 13. aprill 2023

Loe lisaks samal teemal:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?