Jätkuva elu jutud vol 3

94 Jagamist
94
0
0

Järjekordne Veiko Huuse intervjuu vabamõtlejatega Argoga ja Eveliniga. Maailm meie ümber muutub igapäevaselt hämmastava kiirusega. Muutmaks inimeste käitumist, tuleb muuta nende mõttelaadi, mis muudab nende harjumusi. Harjumused kujunevad olemasolevatest teadmistest ja keskkonnast, milles inimene areneb. Seega ei muutu ainult maailm meie ümber, vaid muutuma sunnivad meid kõmulised sündmused, äratades Okasroosikesed unest. Tõde teeb vabaks, sarnaselt tööga, sellisega, mis loob mõõdetavat väärtust endale ja kaasteelistele.

Meie töökas Fonte.News uudistekollektiiv ei suutnud vastu panna kiusatusele uurida muutuvat maailma ja saada teada võimalikke tulevikus toimuvaid sündmusi. Ajarada on kui puuvõra, mille iga oks võib tähendada erinevat sündmust. Valisime sellel korral oksa, millel alustada sügishooaega videointervjuude seeriatega ning kutsusime külla vabameistritena tegutsevad Argo ja Evelini, kes selle kutsega nõustusid. Täname neid selle eest ja sukeldume koos saatesse, mis paljastab järjekordselt uusi ja uusi kilde elumosaiigist. Vahel need killud kriibivad, kuid haavad paranevad ja kriimustustest väljutakse veelgi tugevamatena. Head kuulamist, vaatamist ja kaasamõtlemist!

“Just being alive, it can really hurt and these moments given are a gift from time. Just let us try to give these moments back to those we love, to those who will survive….”

Video teostas Sten Roosvald

Lisainfo:
Münt kinnitub otsmikule:
https://youtu.be/SdM1MRrFuqg

Inimesed, kes on poogitud, tarduvad ja käituvad imelikult https://drive.google.com/file/d/1T99jjerHXWl-kHYtIlweJDhCrUXIHQJa/view?usp=sharing

Keemiapilvede kohta infot:
https://www.medicalmedium.com/blog/chemtrails-the-sky-is-fallinghttps://www.theorgonedonor.com/geoengineering-and-emf.html

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

94 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.