Sa ei oma midagi ja sa oled õnnelik veel sellepärast – Klaus Schwab. Suur lähtestamine

Veiko Huuse

Klaus Schwab on “Suure lähtestamise” plaani autor ja elluviija. Ta on selleks korraldanud Maailma Majandusfoorumeid ja loonud maailma liidritele koolitused. Ta teeb kõik selleks, et maailmas oleks üks võim, üks raha, ühed reeglid kõigile ja transhumanism. Ta on kõige ohtlikum mees maailmas ja tal lastakse kõike teha?
0 Jagamist
0
0

“Suure lähtestamise” (The Great Reset) idee ulatub tagasi 1971. aastasse, mil Klaus Schwab asutas Euroopa Juhtimisfoorumi, mida praegu tuntakse Maailma Majandusfoorumi (WEF) nime all. Selle “Suure lähtestamise” idee eesmärk on kehtestada maailmas üks võim, üks raha, üks armee, inimeste täielik allutamine kontrollile, inimeste muutmine biorobotiteks (transhumanism – AI kontrolli alla), vähendada elanikkonda kuni 500 miljonile, inimesele ei kuulu ühtegi vara ja tema elu kontrollib tehisintellekt. Kui inimene pole piisavalt lojaalne süsteemile ehk tema sotsiaalne krediidiskoor(ESG) pole täidetud, siis ta tühistatakse. Tühistamine on etapiliselt: kõigepealt lülitatakse ta välja finantsüsteemist, ID süsteemist(ei saa reisida, arstiabi, juhilube, ei saa tarbida telekommunikatsiooni teenuseid, ei saa üürida kodu, ei saa rentida autot, jne.). Kui see pole piisav, lülitatakse inimese elu välja.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.