Kas aastaks 2028 sureb COVID-vaktsiinide tõttu 100 miljonit inimest? 

Revo Jaansoo

Ph.D. David Martin, esitab tõendeid selle kohta, et COVID-19 süstid ei ole vaktsiinid, vaid on biorelvad, mida kasutatakse kogu maailma elanikkonna genotsiidi vormis. Pole vahet COVID erinevate tüvede, Omicron või teiste väljamõeldud haiguste vaktsiinidel, sest kõik nad on välja töötatud inimkonna hävitamiseks.
0 Jagamist
0
0

2022. aasta märtsis esitas Ph.D. David Martin föderaalse hagi USA president Joe Bideni, tervishoiu- ja inimteenuste osakonna (Department of Health and Human Services) ning Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskuse (Centers for Medicare and Medicaid Services) vastu, väites, et COVID-19 kaadrid muudavad keha bioloogiliste relvade tehaseks, mis toodab ogavalku. Mõiste “vaktsineerimine” pole mitte ainult eksitav, kui viidatakse COVID-19 süstidele, vaid see on ebatäpne, kuna need on tegelikult geeniteraapia vorm. 

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.