Endine Pfizeri teadusdirektor: rikutud on mitmeid uuringute nõudeid ja vaktsiini toimeaine võib põhjustada võimalikku viljatust

Uuel Pfizeri koroonavaktsiini infolehel on kirjas, et vaktsiini mõju inimese viljakusele pole uuritud. Aga mida see tegelikult tähendab?
0 Jagamist
0
0

Uuel Pfizeri koroonavaktsiini infolehel on kirjas, et vaktsiini mõju inimese viljakusele pole uuritud. Aga mida see tegelikult tähendab?

Endine Pfizeri asepresident ja teadusdirektor dr Michael Yeadon ja saksa kopsuarst ning parlamendiliige dr Wolfgang Wodarg esitasid Euroopa Meditsiiniagentuurile kiireloomulise avalduse, milles nõutakse kõigi SARS-CoV-2 vaktsiiniuuringute viivitamatut peatamist. Lingilt leiate antud kirja originaalkujul.

Autorid väidavad, et rikutud on mitmeid uuringute nõudeid ja protseduure, muu hulgas ka seda, et vaktsiini toimeaine võib põhjustada võimalikku viljatust.

Yeadon ja Wodarg ütlevad, et uuringud tuleks peatada seni, kuni on olemas spetsiaalselt disainitud uuringud käsitlemaks paljusid tõsiseid ohutusprobleeme, mida on välja toonud kasvav hulk tuntud teadlasi, kes on skeptilised vaktsiinide väljatöötamise kiiruse suhtes.

Samuti nõuavad avalduse esitajad, et teadaoleva PCR-testi täpsuse puudumise tõttu tuleb kasutada nn Sangeri sekveneerimist. See on ainus viis usaldusväärsete avalduste saamiseks Covid-19 vastase vaktsiini tõhususe kohta. Paljude erinevate ja väga erineva kvaliteediga PCR-testide põhjal ei saa vajaliku kindlusega tõendada ei haiguse riski ega vaktsiini võimalikku kasu, mistõttu on vaktsiini testimine inimestel iseenesest ebaeetiline.

Autorid osundavad ka varasemate teiste koronaviirustega seotud uuringute käigus tõstatatud probleemidele:

  • Nn „neutraliseerimata antikehade” moodustumine võib põhjustada liialdatud immuunreaktsiooni, eriti kui testitav isik puutub pärast vaktsineerimist kokku tõelise „metsiku” viirusega. See niinimetatud antikehadest sõltuv amplifikatsioon e ADE on juba ammu teada näiteks koroonavaktsiinidega tehtud katsetest kassidel. Nende uuringute käigus surid kõik vaktsineerimist hästi talunud kassid pärast metsiku viirusega kokkupuutumist.
  • Eeldatakse, et vaktsineerimised toodavad antikehi SARS-CoV-2 piikvalkude vastu. Kuid piikvalgud sisaldavad ka süntsütiin-homoloogseid valke, mis on hädavajalikud platsenta moodustamiseks imetajatel, näiteks inimestel. Tuleb absoluutselt välistada, et SARS-CoV-2 vastane vaktsiin võib vallandada immuunreaktsiooni süntsütiin-1 vastu, kuna vastasel juhul võib vaktsiin põhjustada vaktsineeritud naistel määramata kestusega viljatust.
  • BioNTech / Pfizer’i mRNA vaktsiinid sisaldavad polüetüleenglükooli (PEG). 70%-l inimestest tekivad selle aine vastu antikehad – see tähendab, et paljudel inimestel võivad vaktsineerimisel tekkida allergilised, potentsiaalselt surmavad reaktsioonid.
  • Uuringu liiga lühike kestus ei võimalda hilisemate mõjude realistlikku hindamist. Nagu seagripivastase vaktsineerimise järgsete narkolepsiajuhtumite puhul, puutuksid miljonid terved inimesed kokku vastuvõetamatu ohuga, kui antakse erakorraline luba ja järgitakse võimalust jälgida vaktsineerimise hilist mõju, kuid sellest hoolimata esitas BioNTech / Pfizer 1. detsembril 2020 ilmselt taotluse erakorraliseks heakskiitmiseks.

Tõlkinud Pille Ilves

Allikas: https://www.zerohedge.com/medical/ex-pfizer-exec-demands-eu-halt-covid-19-vaccine-studies-over-indefinite-infertility-and

Petitsioon: https://www.scribd.com/document/487135032/Wodarg-Yeadon-EMA-Petition-Pfizer-Trial-FINAL-01DEC2020-en-Unsigned-With-Exhibits

Kajastame ühiskonna huviorbiidis olevaid teemasid uurivale ajakirjandusele kohaselt, kus viitame teadusuuringutele, faktidele ja teadlaste seisukohtadele.
0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.