Foto: https://tuckercarlson.com/

Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga. Täiendatud 15.02.2024

Veiko Huuse

Intervjuud kuulates ja vaadates soovitan lugeda “huultelt” rohkem ja otsida seoseid nimetatud nimedega. Nagu Putin ütleb: Presidendid ei juhi riike vaid mingi grupp, keda pole näha, ja nemad panevad riikide valitsused paika. Lisaks saate loost aru, et sõdivad vaenuriigid on tegelikult ühe sekti liikmed ja rahvale näidatakse väga kõrgel tasemel näitemängu.
0 Jagamist
0
0

Tucker Carlsoni eksklusiivne intervjuu Vladimir Putiniga Moskvas. See ajalooline intervjuu, mis võib olla Tuckeri pika karjääri jooksul kõige olulisem, on kriitilise tähtsusega. See pakub sissevaateid Putinist ja sõjast, mis võib aidata liikuda rahu loomisele maailmas uue maailmavalitseja reeglite järgi.

Intervjuu toimus 6. veebruar 2024 Moskvas kell 7 õhtul: (saab panna eesti keelsed subtiitrid)

Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga-06.01.2024-Moskva-Fonte.News-Veiko Huuse uudised
Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga. Ekraanitõmmis videost.

Märkus: Soovitan seda lugu kuulata kõigil ja lugeda ka “ridade” vahelt.

Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga 06.02.2024 Moskvas

AJATEMPEL:

00:00:00

Sissejuhatus

00:02:00

Putin tutvustab Venemaa ja Ukraina ajalugu

00:25:04

NATO laienemine

00:30:40

NATO ja Bill Clinton

00:41:10

Ukraina

00:48:30

Mis selle konflikti vallandas?

01:02:37

Rahumeelne lahendus?

01:11:33

Kes Nord Streami torujuhtmed õhku lasi?

01:24:13

Ühenduse taastamine USA-ga

01:36:33

Kui võimas on Zelensky?

01:48:36

Elon Musk ja AI

01:51:07

Vangistatud Ameerika ajakirjanik Evan Gershkovich

Mõned üksikud väljavõtted intervjuust:

TUCKER: Mida sa ütleksid Ameerikat juhtivatele inimestele?

PUTIN: Meie sõnum on, et Venemaa ei ole teie vaenlane, me ei taha sõda. Oleme rahuks valmis. Teie juhid otsivad konflikte. See pole see, mida me tahame. Venemaa seisab oma rahva eest. Me ei taha seda, mis pole meie oma.

TUCKER: Kas te külastaksite Washingtoni?

PUTIN: Jah, muidugi. Olen varem Ameerika Ühendriikides käinud. Mulle meeldib külastada ja olen kohtunud kõigi presidentidega, välja arvatud Joe Biden. Kui kutsutaks, läheksin. Jah.

TUCKER: Milline on teie arvamus president Bidenist?

PUTIN: Oleme veendunud, et ta ei juhi riiki. Oletame, et meil on häid allikaid, mis seda kinnitavad, kuid igaüks võib selles ise veenduda. USA on nüüd jõudnud pimedasse perioodi. Sellel on vastutustundetu juhtimine.

TUCKER: Kas sa arvad, et Joe Biden võitis ausalt?

PUTIN: Ma pigem ei läheks Ameerika sisepoliitikasse, kuid ütlen, et minu saatkond teatas, et teie lõunapiir oli paremini korraldatud kui 2020. aasta valimised. (muigab)

TUCKER: Üks Ameerikas tehtud küsitlus näitab, et olete populaarsem kui Biden – kas reageerite?

PUTIN: (naerab) Ma ei tea, kas seda peaks tõsiselt võtma, aga vene ideaalidel on tuge. Usume traditsioonilistesse väärtustesse; abielu on mehe ja naise vahel: mehed on mehed ja naised naised.

TUCKER: Keda sa tahaksid näha Ameerika Ühendriikide järgmise presidendina?

PUTIN: Taaskord ei ole meie asi öelda ega sekkuda. Vastupidiselt pikaajalistele süüdistustele ei sekku me teie valimistesse. Me ei pea seda tegema, sest samad inimesed juhivad asju nagunii.

TUCKER: Miks te Ukrainasse tungisite?

PUTIN: Kas me tungisime või vallutati meid? Vaata ajalugu. Vaadake seal elavaid inimesi. Ajalooliselt oleme meie need, kes vallutati ja võitleme praegu lihtsalt vastu. Maad ja inimesed on venelased ja meil on jälle see, mis oli alati meie oma.

TUCKER: Kuidas teile tundub, lol, kui Trump jälle võidab?

PUTIN: Meil olid head suhted, kui hr Trump oli president. Sõda ei olnud. Meie suhted olid kõrgpunktis. See ütles, et midagi pole ennustatav ega statistika sama. Peame nägema.

PUTIN: Mäletan, et naersin tema naljade peale, kui ta oli Venemaal koomik. Lähme tagasi naeru juurde.

TUCKER: Miks see nii on?

PUTIN: On tugevaid finantsüksuseid, kelle huvides on hoida meid vastastena. Üks teie presidentidest hoiatas selle eest. Meil, venelastel, seda probleemi pole.

TUCKER: Kas näete USA-d vaenlasena?

PUTIN: Ei. Kategooriliselt ei. Olime II maailmasõjas liitlased. Venelased aitasid asustada Alaska, California ja meie olime ka Hawaiil. Meie inimesed ei ole vaenlased, kuid DC-s elavad inimesed pole kindlasti meie sõbrad.

TUCKER: Kas saate olla täpsem ja nimetada nimesid?

PUTIN: See oleks mõttetu. Teie koduste probleemide lahendamine ei ole meie ülesanne. Pealegi, ma olen kindel, et teate nimesid paremini kui meie.

TUCKER: Kas sa siis ütled, et sinu vastane pole Joe Biden, vaid inimesed tema taga?

PUTIN: Täpselt. Joe Biden ei pruugi isegi toimuvast teadlik olla. Ta ei pruugi mõista Venemaale visatud sanktsioonide taset. Kes need sanktsioonid kokku pani? Need on meie vastased.

TUCKER: Kas seepärast võitlete BRICS-riikidega?

PUTIN: BRICS oleks nagunii olemas. See on loomulik reaktsioon lääne kauplemisplokile. See on vastukaal. Kui dollar on relvastatud riikide vastu, on sellele loomulik alternatiiv. Seda me tahame.

TUCKER: Kas seepärast on teid ja Venemaad sihikule võetud?

PUTIN: See on keerulisem, kuid ma olen kindel, et see on hea osa põhjusest. Kui dollar on ohus, rakendab USA äärmuslikke meetmeid. Ta ei saa endale lubada dollari ebaõnnestumist.

TUCKER: Aga kas Venemaa pole nõrgem ja majanduslikult haavatavam kui USA?

PUTIN: Kui vaadata majanduste suurust, siis oleme väikesed. Kuid vähesed inimesed arvestavad meie tohutute loodusvaradega. Venemaal on maas üle 80 triljoni dollari. Ükski riik ei tule meile isegi lähedale.

TUCKER: OK. Punkt on hästi käsitletud, kuid kas teil pole Venemaal samad probleemid.

PUTIN: Jah. Mingil määral. Kuid Venemaal on need huvid rohkem kooskõlas keskmise vene inimese mõtteviisiga tänaval. Ameerika Ühendriikides see nii ei ole. Eliit on su maha jätnud.

TUCKER: kes siis teie arvates USA-d juhib?

PUTIN: Jõud, mis on seda alati juhtinud. Te võite vahetada presidente, kuid te ei muuda neid, kes on tegelikul võimul. See on see, kellega me peame tegelema. Joe Biden on selle võimustruktuuri jaoks vaid fassaad.

TUCKER: Kuid on pidevalt teateid, et teil on vähk?

PUTIN: Ma kinnitan teile, et need kuulujutud on valed. kui mul oleks vähk ja ma sellest võidaksin, jagaksin maailmaga häid uudiseid ja ravi.

TUCKER: Kuidas teie tervis on? On olnud kuulujutte

PUTIN: Mul on hea meel rääkida teiega ja teie kaudu Ameerika rahvaga. Mul läheb hästi. Ma tunnen end hästi. Arvestades oma aastaid, olen kõige parema tervise juures, kuid isaaeg.

TUCKER: Kui ütlete, et mõned kardavad teda, kas te ütlete, et Muskil on vaenlasi?

PUTIN: On selge, et tal on USA-s vaenlasi – seda, kuidas talt võeti ära 50 miljardi dollari suurune vara – me nimetaksime seda erikohtlemiseks. See on pealtnäha ebaõiglane.

TUCKER: Kas te ei kartnud Muski, kui ta alustas Ukrainale Starlinki varustuse tarnimist?

PUTIN: Kui keegi tõsiselt arvab, et mõned Interneti-road võivad Venemaa vägevuse lüüa, siis mis ma oskan öelda. Aga ei, me ei kartnud ega süüdistanud härra Muski. Valitsus ei andnud talle palju valikut.

TUCKER: Pöördugem Trumpi poole. Kõigepealt öelge mulle, kuidas te suhtute praegusesse olukorda seoses tema tagasivalimise tõenäosusega?

PUTIN: See oleks natuke kummaline ja korrast ära, aga me oleme hästi ette valmistunud. Ta on lubanud lõpetada lahingud Ukrainas ja me toetame seda ideed.

TUCKER: Kuidas ta suutis teie sõja nii kiiresti lõpetada?

PUTIN: Esiteks ei solvanud ta meid kunagi. Ta austab Venemaad väga. Alustaksime sõpruse ja usalduse positsioonilt – siis on kõik probleemid lahendatavad. Saaksime sellega hakkama. Usalda mind.

TUCKER: Kas sa viitad sellele, et Biden nimetas sind tapjaks?

PUTIN: Oleme saanud paljude solvangute ja solvangute osaliseks, mis ulatuvad mõne põlvkonna poliitikute taha. Hr Trump oli sellest värskendav paus. Ta on Venemaal väga populaarne. Võib-olla ei too see talle midagi head. Kas te suhtlete Trumpiga?

PUTIN: Ei. Muidugi mitte. Kuid kui ta peaks uuesti võitma, avaneksid meie suhtlusliinid koheselt, samas kui meil pole praegu president Bideniga dialoogi.

TUCKER: See on minu jaoks šokeeriv. Kas keegi Valgest Majast pole teiega ühendust võtnud?

PUTIN: See on õige. Pärast seda, kui me härra Bidenit valimisvõidu puhul õnnitlesime, pole keegi helistanud. Meie jaoks on hämmingus, et side on praegu külmem kui külma sõja ajal.

TUCKER: Kuidas teie arvates 2024. aasta valimised lähevad?

PUTIN: Me lihtsalt jälgime. Meie kohustus on olla valvsad, sest see mõjutab maailma. Loodame, et valimised viiakse läbi viisil, mille tulemusi saab uskuda. Venemaal meil posti teel hääletussedelid ei ole.

TUCKER: Pöördume Hiina poole. Milline on teie suhe?

PUTIN: President Xi ja mina oleme eriti lähedased. Venemaal ja Hiinal on praeguse seisuga head suhted, mis on meie jaoks ilmselge eelis, kuna nad on üks meie suurimaid energiapartnereid. Jääme sõpradeks ka edaspidi.

TUCKER: On süüdistusi, et Hiina on teid Ukraina sõjas aidanud. Kas see on tõsi?

PUTIN: Ma ei saa seda arutada. Ütleme nii, et Venemaa ei ole isoleeritud jõud. See strateegia on ebaõnnestunud. Meil on praegu rohkem liitlasi ja kaubanduspartnereid kui enne sõja algust.

TUCKER: Kas olete kunagi mõelnud olukorrale, kus Venemaa ja Chi kas võib ühendada jõud USA vastu?

PUTIN: Kas sa mõtled majanduslikku või sõjalist? Ma ütleks, et me ei taha kumbagi. Meie huvides ei ole USAga kokkupõrge, sest sellises konfliktis kaotaksid kõik pooled.

TUCKER: Konfliktidest rääkides, kuidas suhtute Gaza olukorda?

PUTIN: See on tõesti kahetsusväärne. Palestiinlased on laastatud. Iisrael tegutseb piiranguteta. See näitab kohutavat topeltstandardit maailmas. Kus on sanktsioonid Iisraeli vastu?

TUCKER: Kas Venemaa on kuidagi seotud, eriti teie liidu kaudu Iraaniga?

PUTIN: Ei. Muidugi mitte. Me ei ole Iisraeli olemasolu vastu, kuid samal ajal toetame palestiinlaste enesemääramisõigust.

TUCKER: Kas jälgite USA lõunapiiril toimuvat?

PUTIN: Tegelikult jah. See on osa minu igapäevasest infotunnist. Meie, venelased, peame irooniliselt lõbusaks, et teie kongress kulutab miljardeid välispiiride kaitsmisele, kuid jätab oma sisepiirid tähelepanuta. See on vaikne naeruväärne, kuid surmav.

TUCKER: Surmav? Kuidas sa seda mõtled?

PUTIN: Muidugi surmtõsine. Inimesed surevad iga päev teie piiri kontrollimatul viisil ületamisel. See on kõigile tasuta. Maailm pole tänapäevasel ajastul midagi sellist näinud – hoolimatu riik end niimoodi laiali visata.

TUCKER: Kas Venemaa kasutab piiriolukorda kuidagi ära?

PUTIN: Ei. Miks me peaksime. Me ei pea midagi tegema. Ameerika hävitab ennast. Ja nagu Napoleon ütles, ära takista oma vaenlasel end hävitamast.

TUCKER: Nii et te näete Ameerikat vaenlasena?

PUTIN: See oli lihtsalt ütlus, kuid praegune administratsioon pole kindlasti sõber.

TUCKER: Kas seda saab muuta?

PUTIN: Sellepärast on teil valimised.

TUCKER: Tänan teid veel kord, et jätkasite minuga nii paljudel erinevatel teemadel suhtlemist. Kas saame veel nii-öelda huvitavamaks minna?

PUTIN: Kindlasti. Olen avatud enamikele teemadele.

TUCKER: Puudutagem kliimamuutusi. Seda surutakse endiselt Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Mis on teie seisukoht?

PUTIN: Inimkond pole Kardaševi skaalal isegi 1. tüüpi tsivilisatsioon. Kui me ei suuda ära kasutada planeedi energiapotentsiaali, kuidas saame kliimat kontrollida?

TUCKER: Kas olete vähemalt mures?

PUTIN: Olen rohkem mures tegelike probleemide pärast. Kliimamuutused ei kuulu nende hulka. Maa teeb enda reguleerimisel üsna head tööd. Ja kui Siberis veidi soojemaks läheb, seda parem. Rohkem põllumaad Venemaale.

TUCKER: Aga mida sa ütleksid tõelistele usklikele, kes on veendunud, et oleme teel katastroofi poole?

PUTIN: Ütleksin neile, et kliimamuutuste pärast muretsemine on sama kui kaebamine ilma pärast. Kui teile kliima ei meeldi, kolige. Kui olete ilma pärast mures, hankige vihmavari.

TUCKER: Kuidas näete transsooliste liikumist?

PUTIN: Minu jaoks on huvitav, et kõik asjad, mis varem olid väljapressimise sihtmärgiks, on nüüd aumärgid. Venemaal pole seadusi kumbagi, kuid me ei sunni oma lapsi sellesse kindlasti peale.

TUCKER: Venemaad on kritiseeritud sipelgate homoseaduste ja LGBTQ+ ebasõbralikkuse pärast.

PUTIN: Meil on seadused, mis kaitsevad meie lapsi. Ja me ei kata oma saatkondi vikerkaarelippudega. See on õige. Muidu me täiskasvanud kodanike eraellu ei sekku.

TUCKER: Tänan president Putinit aja eest.

Täiendus 10.02.2024:

Maailmas on selgelt näha USA ja liitlaste toetajate valjuhäälsust ja selgelt näha kogu peamise suure meedia ja arvamusliidrite kallutatust USA süvariigi tegevuse ja Zelensky toetuseks. Zelenskyy lisas Tuckeri “Ukraina vaenlaste nimekirja, keda on vaja hävitada”. Näiteks Hillary Clinton korraldas kiirelt televisioonis esinemise enda tegevuste kaitseks ja õigustamiseks, tehes maha Tuckeri intervjuu ja süüdistas teda Putini toetamises. Huvitav info kõlas Clintoni suust: “Miks Tucker usub Putinit ja ei usu 11 USA ga soetud luureorganisatsiooni raporteid”. Üksteist luureorgnistsiooni! Seega, on NSA(kes pingsalt luuras Turckeri järgi ja tema ekirju luges ), CIA, FBI avalikkusele teada aga mis on need ülejäänud 8?

“Kas me näeme maailmas ühe sekti (zionistid) kahe leeri omavahelisi jõumänge…?”

Eestis on alates 24.02.2022 eriti agaralt silma paistnud arvamusliidrid, kelle taust pole põliseestlusega seotud, nad on kusagil sektis ja nende suhtumine on “rääkida relvade ja tapmise keeles”, toetades Zelenskyy ja USA süvariigi narratiivi. Nende inimolendite suust pole mina veel kuulnud ütlust: “Relvade andmisega ja tapmiste jätkamisega ei loo rahu…”. Toon siin välja mõned eriti valjuhäälsed arvamusliidrid, kellele meeldib relvade keeles rääkida ja on tulihingelised korruptiivse Zelenskyy ja Sorose (Süvariik, Biden, Clinton, Obama,… – Kabal) toetajad:

Jaanika Merilo – sünnijärgne nimi ukrainlasest isa järgi Jaanika Mihhalevitš. Ta on eestipärasemaks muutnud oma nime. Esindab ja toetab Zelenskyy narratiivi, sest on olnud ja on mitme Zelenskyy valitsusliikmete(ministrite) nõunik. Tema artiklid Delfis on otseses mõttes erapooletud ja ta propageerib Kabali võimujanu. Jaanika puhul pole tegemist põliseestlasega ja tema hing pole Eestiga seotud, mida näitavad ka tema avalikud postitused ja Kabali juhitavate organisatsioonide tunnustused(näiteks Forbes).

Kalev Stoicescu – õige nimi Grigore-Kalev Stoicescu, sündinud Rumeenias. Tema pole põliseestlane. Ta on Kabali narratiivi toetaja, toetab sõda ja tapmist, sest toetab Zelenskyy tegevust. Ta avaldab arvamusi, mis pole neutraalsed ja tema ennustused on 99% ekslikud.

Igor Taro – sündinud Põlvamaal, õppinud Moskvas ajakirjandust, kuulub Eesti200 poliitilisse rühmitusse ja lisaks kuulub korporatsiooni SAKALA(vabamüürlusega seotud klubi). Igori avaldatud Ukraina teemalised lood on sõda ja veel rohkem taparelvi toetavad.

Riho Terras – kuulub korporatsiooni Sakala nagu ka Igor Taro.

Kaja Kallas – juut ja tänane rahva poolt valimata ja isehakanud peaminister. Zelenskyy lojaalne fänn ja samal ajal toetab Venemaad läbi oma mehe äriettevõtte:)

Hanno Pevkur – rahva poolt valimata ja isehakanud kaitseminister. Tahab väga Nursipalule teha NATO taparelvade harjutusala.

Margus Tsahkna – rahva poolt valimata ja isehakanud välisminister. Kuulub Eesti200 klubisse.

Intervjuu analüüs sõltumatu kanali poolt:

Putini järelehüüe intervjuule (Carlson-Putin intervjuud on juba vaadatud üle miljardi) 15.02.2024:

PUTIN ütleb selles intervjuus: ” USA välisminister Antony Blinken on “meie mees”, sest AB on öelnud, et tema juured on Venemaal ja tema vanaisa põgenes 1904a Venemaalt – põgenes Kiievist tegelikult – ehk Blinken tunnistas oma looga, et Ukrainat polnud olemas…”

Lõpetuseks üks tsitaat ja vihje Zelenskyy kohta:

Vihjatakse juba korduvalt, et Zelenskyy kõrvaldatakse CIA poolt ja/või Zelenskyy põgeneb lähiajal, sest ta on oma näitemängus läbi kukkunud ja tema populaarsus on madalam kui Joe Bidenil. Jälgime mängu.

Artikli toimetas Veiko Huuse

Loe lisaks:

Tucker Carlson ja Vladimir Putin intervjuu vene keeles Kremli enda ametliku uudistekanali otselindistus:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?