Kas sa tead, mis on toidus, mida sööd?

Veiko Huuse

Nii tähelepanuväärne kui see ka ei tundu, on 99% kogu toidu koostisosadest täielik mõistatus.
0 Jagamist
0
0

Eestisse imporditav ja Eestis toodetav toit peab järgima Toiduseadust. Toiduseadus on loodud Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruste järgi. Euroopa Parlament saab toidu ja ravimite käitlemiseks juhised ja ettekirjutused USA FDA käest. FDA ja Euroopa Liidu vastavad institutsioonid saavad juhised Globaalsete ettevõtjate käest, kes omakorda saavad juhised Globaalse Kabali käest Maailma Suureks Lähtestamiseks. Globaalse Kabali “äriplaan” näeb ette toota toitu ja propagandat selliselt, et need annaksid kasu meditsiinile(inimene peab vajama kogu aeg ravi), laboratooriumitele(inimene on “katsehiir”), raha väärtusele (inimese allkirjast luuakse raha), sõjatööstusele (Inimesed osalevad sõdades relvade katsetustel) ja Suurele Meediale (inimesed usuvad meediat ja nad teevad seda mida Suur Meedia ütleb). “Me ei tea peaaegu mitte midagi meie toidus (ka inforuumis) sisalduvatest ühenditest… . Meie arusaam sellest, kuidas toitumine tervist mõjutab, piirdub 150 põhilise toitumiskomponendiga,” ütleb selle termini looja Albert-László Barabási Harvardi meditsiinikoolist ja nimetab ülejäänud, enam kui 26000, komponenti “tumeaineks”. Olukord toiduga on halvem kui inimesed seda ette kujutavad aga alati on lahendused.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?