Foto: "Ametlik teadus" pole teadus

Kuidas maailma targeimad inimesed nii haledalt läbi kukkusid

Veiko Huuse

“Eestis Popov, Lutsar, Joller, Maimets, poliitikud, valitsuse liikmed, presidendid, arstid, poliitiliste erakondade liikmed, ettevõtjad, ….. . Läbikukkunud inimolendite nimekiri on pikk ainult väikese Eesti puhul ja paljud nendest jätkavad ühiskonna juhtimisega ja “tervendamisega”. Miks meile on vaja uusi haiglaid ja veel suuremaid? Midagi on ju valesti? Terves ühiskonnas pole haiglaid vaja.” – Veiko Huuse
0 Jagamist
0
0

See  on üks neist keset ööd postitustest. See tuli mulle laupäeva öösel kella 3 paiku. See oli mul veel pühapäeva hommikul mõttes, nii et postitasin selle FB-sse ja see ei registreerunudki (sest ma olen seal nii shadowbannitud). Seejärel postitasin selle Twitterisse ja see lendas õhku – 350 000 vaatamist ja jagamist. Need on teemad, mida olen  varem postitanud . Kuid millegipärast kõlas see konkreetne versioon inimeste seas.”Dr. Toby Rogers

Toby Rogers jätkab: “Mul on raske leida sõnu selle kirjeldamiseks: 

Järsku, aastal 2020, lakkasid mõned maailma targeimad inimesed – James Surowiecki, Naomi Klein, Nassim Taleb, Noam Chomsky, Slavoj Žižek ja paljud teised üle kogu maailma, keda võite nimetada – targaks olemast. See juhtus kogu ideoloogilise spektri ulatuses. Test oli lihtne – rakendage kõiki oma nutikaid sotsiaalseid, majanduslikke ja poliitilisi teooriaid Covidi vastuse ja vaktsiinide suhtes. See ülesanne pole keeruline – kulutage mõni tund laialdasele lugemisele ja rakendage meie praeguses konjunktuuris eluaegset keerulist kriitilist teooriat. 

Nad kõik ebaõnnestusid täielikult ja katastroofiliselt. See on tegelikult veelgi hullem – nad mitte ainult ei suutnud kasutada elu jooksul omandatud oskusi, vaid langesid fašismi. Tagurdas oma aju kõige tooremateks, primitiivsemateks, patoloogilisemateks, roomajateks osadeks – vastuseks psüühikale, millest saab aru umbes kahe tunniga. 

See on möödas, Ameerika ajaloo see etapp, mil 1960. aastate väärtuste järgi ristitud inimestest võiks oodata ühiskonna edasiviimiseks vajaliku intellektuaalse raamistiku. Tehtust ei toibu, nad tegid vaenlasega koostööd, kui ühiskonna saatus oli ohus. Kui kasutada nende lemmikfraasi, said nad röövelliku süsteemi “konstitutiivseks”, mida nad kunagi kritiseerida püüdsid. Meie ühiskond on nii korrumpeerunud, et mõistel “intellektuaal” pole enam ühtset tähendust

Jätkame ilma nendeta. Hüperdetsentraliseeritud, täiesti rohujuuretasandil, (emade ja isade) intuitsioonil ja vanadel viisidel põhineva epistemoloogiaga. Kõik senised poliitilised kategooriad on lahustunud. Me ei saa lubada end enam kunagi juhtida, sest võim korrumpeerib ja isegi kõige radikaalsemad teoreetikud, kui nad on saanud veidi kuulsust, sulanduvad lõpuks genotsiidisüsteemi. Pole juhte ega institutsioone.

Üksikisikud, perekonnad, kogukonnad, loodus ja vaim on tee.

Autor: Toby Rogersil on doktorikraad poliitökonoomia erialal Sydney ülikoolist Austraalias ja avaliku poliitika magistrikraadi California ülikoolis Berkeleys. Tema uurimistöö keskendub regulatiivsetele meetmetele ja korruptsioonile ravimitööstuses. Dr Rogers korraldab rohujuuretasandil poliitilisi organisatsioone koos meditsiinivabaduse rühmadega üle kogu riigi, et peatada laste krooniliste haiguste epideemia. Ta kirjutab Substackis rahvatervise poliitökonoomiast.

Kuula lugusid, mis võivad sind sellest hääbuvast maailmast välja aidata:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?