“Saatanlik” krüptovaluuta, saatanlik raha

Miks just saatanlik?

Näidake mulle inimest kes pole raha pärast muretsenud? Miks inimesele on vaja üldse sellist murekoormat? Raha ja Hirm on kaksikud ja nad teevad kõike koos nagu Tip ja Täp 🙂 Mõlemad on energiavahendajad inimeselt Saatanale. Seega, rahasõltuvuses inimesed on Saatana tööriistad.

Ka mina olin pea 50 aastat Saatana tööriist, kuid enam mitte. Saatanaga olles ja Saatanast eemaldudes on tagajärjed. Saatanast eemaldudes sa jääd üksi ja pead tegelema Saatana järeltõugetega, et sa tagasi tema “turvalisse” rüppe läheksid. Üksi jääd sellepärast, sest neid kes sind mõistavad, neid on maailmas alla 1% elanikkonnast.

Kes või mis on aga inimese suurim mõjutaja? Vastus: Keskkond ja inimesed sinu ümber. Seega, kui suur mass ehk enamus on saatana jüngrid, siis sa üksi võitled nendega ja tugevad võidavad. Kumb on tugevam, sina või saatan, seda näitab aeg. Lohutan sellega, et kui oled otsustanud Saatanale selja keerata, tuleb sulle toeks abivägi:) aga see ei tähenda et sa ei pea jätkama võitlust. Sulle antakse tööriistad ja nende oskuslikul kasutamisel on võitlus Saatanaga lõbus “mäng”, nauding:) Kõige tähtsam on tahe, julgus, mõistmine ja kannatlikkus.

Raha ja selle looja on saatan ise. Raha loodi selleks, et orjad(inimesed) ei mässaks ja teeniksid isandaid(saatanat) edasi. Ori andis oma kogu energia tööga isanda jaoks – energia läheb saatanale. See pole tänaseni muutunud, mõni töötab mitme koha peal, et peret toita. Raha on maailmas siiani olnud “Lubadus maksta”. Sõna “Raha” üle võib igaüks oma teooriat jagada aga siin on minu mõttenurk:)

Orjad hakkasid mässama, sest nad nägid isandate uhket elustiili aga orjad ise olid “puruvaesed”. Isandad lubasid kullas või hõbedas münte töö eest, et orjad saaksid osta ka head ja paremat. Raha tekitas ebavõrdsuse ja maailmast kadus täielikult harmoonilise elu võimalikkus.

“Lubadus maksta” on sajandeid kõige levinum sõnum, kas pole? See kestab pea igas eluvaldkonnas. Poliitikud lubavad maksta, tööandja lubab maksta, laenusaaja lubab laenu tagasi maksta, lubadus lubaduse otsa. Kas on midagi paremaks maailmas läinud tänu nii paljudele ilusatele lubadustele? Rahal on see sõnum igavesti sisse kodeeritud “lubadus maksta”. Miks just lubadus maksta, sest nagu näete, raha ei jõua kõigini. Nii see ka jääb. Raha jõuab nendeni, kes teenivad korralikult Saatanat. Aga Saatana jüngriks olemisel on hind, see on sinu Hing.

Raha tekitas konkurentsi, pingeid, konflikte, sõdu, tekkis suur klassi vahe ülirikaste, rikaste ja vaeste ning alla vaesuse piiri(100usd ja vähem kuus teenivad) vahel. Ülirikkad tööd ei teinud ega tee tänaseni, sest nemad on suutnud panna raha enda jaoks tööle, mitte vastupidi. Ülirikkad annavad palju ilusaid lubadusi ja teenivad jutuga. Rikkad, kes hoiavad ülirikaste “tuulde”, saavad “leivapuru” aga see on rikaste jaoks piisav, et toetada ülirikaste(eliidi, saatanate) plaane. Rikkad on need inimolendid, kes on põhilised tööandjad: Facebook, Amazon, Riikide valitsusjuhid, Pankurid, Börside omanikud, Globaalsete ja suurettevõtete CEO d.

Saatan on kaval ja meelitab kõikvõimalike trikkidega inimesi raha loovutama. Kasiinod, loteriid, meelelahutus, alkohol(purjus peaga “las rahal ja viinal voolata”), narkootikumid(keelatud aga just keelatud vili on õige magus), jne.

Eliit ehk saatan andis rikastele ideid, kuidas inimestelt(orjadelt) veel rohkem raha ära võtta aga samas anda neile ka veel rohkem “lubadusi”. Loodi börsid, kus rikkad paiskasid oma ettevõtete aktsiad müüki, et vaene saaks kaubelda, tunda aktsia(firma) omanikuna ja saaksid lootuse “ehk veab ja võidan tulu”. Rikkad kontrollivad kõiki aktsiaid ja indekseid, muid kauplemise vahendeid, sest neil on kõige otsesem tee siseinfoni. Nad mõjutavad hindu sinna kuhu vaja, et enda kontrolli all oleva “portfelliga” teenida veel rohkem tulu, andes leivapuru ka teistele kauplejatele. Bitcoini müntide suurimad omanikud on Eliidi (CIA) lojaalsed jüngrid (kaksikud Tyler and Cameron Winklevoss). Rahvale esitletakse näitemängu, et “näed, nad uskusid investeerisid õigel ajal ja said überrikkaks”. Need maailma sadakond inimolendit on üks punt, kes mõjutavad krüptovaluutade hindasid aga orjad näevad, et “hind liigub ülesse ja alla, teenivad tõusude ja languste pealt, arusaamata, et neid “tillitavad” inimolendid oma AI robotitega”.

Vaene inimene(millega võrreldes vaene aga pean inimest vaeseks, kes elab palgapäevast palgapäevani ja üle ei jää midagi) otsib alternatiive raha teenimiseks. Kui inimene elab palgapäevast palgapäevani, siis tal puuduvad teadmised kuidas raha enda jaoks tööle panna ja neid on maailmas enam kui 70% elanikkonnast. Selline mass on ju korralik paagitäis “Saatana kütust”.

Raha loomist koolis ei õpetata, sest see on suur pettus. Üks reaalne rahatäht(1 eur) pangas annab pangale juurde kohe 10 või enam “õhk” rahaühikut(reaalset raha pole). Kui täna läheksid inimesed korraga pangast raha välja võtma, siis seda raha seal pole. Pesuehtne Ponzi skeem. Ponzi skeemis makstakse teiste klientide rahade eest inimesele, kes raha soovib kätte saada. Pangas on reaalraha suhtega 1:10.

Sama on krüptovaluutadega. Kui kõik inimesed läheksid täna oma krüptovaluutat ümber vahetama ja välja võtma, siis seda raha seal pole. Krüptomaailm on suur pettus ja õhku täis. Miks see nii on? Räägin hetke pärast.

Raha ümber on saladused olnud selle loomise hetkest, sest ainult raha looja teab, kuidas ta edasi seda arendab ja mis on kaugem eesmärk. Kuid pange tähele, et raha loomisel ja igasugusel muul äril on äriplaan, eesmärk. See plaan ja eesmärk tehakse loomise hetke asjaolusid ja tingimusi silmas pidades ja “ennustades” tulevikku. Kõik see edasine on ju illusioon ja jälle pettus. Inimesed usuvad sinisilmselt kuidas keegi musta valgeks räägivad(Eesti lipu värvid:)) ).

Eesti lipu tähendus on: Eestlane usub sinisilmselt kuidas Riigijuhid musta valgeks räägivad.

Mitte kunagi ei lähe nii, mis oli algselt, loomise hetke tingimusi arvestades, mõeldud! Elu on protsess ja protsess toimub ainult siis kui on muutused. Ilma muutusteta pole protsessi ja arengut. Ainult surnutel pole arengut ja protsesse.”

Ka elu alglooja plaan, mis oli harmooniline elukeskkond, muutus inimkonna jaoks ja see pole enam harmooniline. Elu algloojal on valikuid, kas katsetada uute ideedega edasi või lõpetada see programm. Kannatajaks on jätkuvalt inimene. Kuid siin on erand, sest ellu tulles sa ei saa otsustada kas tahad siia maailma tulla või mitte, sinu eest otsustavad sinu vanemad ja Looja. Looja laseb sul sündida siia, sest ka temal on vaja katsetada uusi ideid ja selleks on inimesi vaja – inimene on tegelikult programm, Maa eluprogrammis(sellest olen rääkinud varasemalt).

Erandid on ka Maa eluprogrammis tervikuna. Kui 70% maa elanikkonnast lõpetab raha kasutamise ja energia andmise Eliidi plaanidele, siis on võimalus see Maa eluprogramm muuta.

“Kui oled juba siin elus ja oled otsustanud ise oma eluteed luua, siis võtad sa vastutuse. Sinu otsused on sinu elu ja igal otsusel on tagajärjed. Sa ei saa kedagi teist süüdistada oma otsustes peale iseenda. Sa vastutad ainuisikuliselt oma otsuste tagajärgede eest.”

Nii on ka rahaga. Raha(sh. krüptoraha) looja muudab tingimusi ja katsetab ning päeva lõpuks tal on valikud, kas katsetada veel või lõpetada see rahaprogramm. Kuid selle juures on oluline aspekt, mida inimesed ei märka: Ükski inimene ei tea mida raha looja mõtleb teha ja teeb. Kui sa otsustad seda raha kasutada või sellesse investeerida oma aega, siis sa võtad vastutuse ja see on sinu otsus. Raha loojal pole sinust hiljem sooja ega külma, kui asjad ei lähe nii nagu pidid minema, sest raha loojal polnud muid valikuid ja ta lepib tagajärgedega, tulgu mis tuleb.

“Paremas seisus on alati need investorid, kes mõistavad riske, investeerivad ainult selle raha mille kaotamisel nende elukvaliteet ei kannata, nad on mõistvad ja kannatlikud. Saatan hoiab neid, kes Saatana peale tige pole:))”

Pange tähele, et pole vahet, kas sul on rahakotis fiat raha(USD, EUR, RUB, jne) või krüptovaluuta (btc, eth, usdt, jne) või kuld ja hõbe, siis seni kuni sul elamiseks on vaja tasuda arveid fiat raha eest, kontrollib eliit sinu kulutusi ja saab igal ajal sind piirata. Kas sa saad täna Rimist toitu osta kulla või hõbeda või krüptovaluuta eest? Ega ei saa küll. Telefoni arveid ka ei saa maksta. Sul on vaja muud varad realiseerida, et saada fiat raha.

Saatanlik Krüptovaluuta

2022 aasta Projektid, mis sulgesid päeva pealt uksed või omanikud on vangis: HashFlare (investorite rahaline kaotus 560 miljonit EUR), TCC(Trade Coin Club, häving mitmed miljardid USD), FTX(mitteametlikel andmetel investorite rahaline kaotus 152 miljardit USD ja lisaks 4-5 väiksema krüptoplatvormi pankrotid, kes sõltusid FTX st), Dagcoin (omanikud vangis, investorite rahaline kaotus miljoneid EUR, kuid inertsist töötab projekt edasi), Tronchain(TRX, mitmed robotkauplemise skeemid, kukkusid kokku ja investorite rahalised kaotused miljardites USD), Binance(omanik pole avalikkusele teada aga AI robotite ja “häkkerite” tõttu on investorid kaotanud peaaegu triljon USD väärtuses investeeringuid). Binance on maailma suurim krüptobörs ja minu andmetel on see Hiina valitsuse kontrolli all. Binance töötab edasi aga minu teadmisel on selle börsi lõpp väga lähedal, mis tähendab krüptomaailma kokku kukkumist – WEF plaan, et käivitada maailma üks digiraha.

Varasemalt on maailma krüptoturgu raputanud Onecoin, Octa888, Nanocoin, jne, kus investorid on kaotanud miljardeid USD.

Krüptovaluuta tulekuga alates 2009 aasta, on neid krahhe olnud palju. Neid krahhe on olnud sadades!

FTX krahhiga kadus maailmas krüptoturu koguinvesteeringutest 2 Triljonit USD. Krüptoturu maht kokku oli 3 triljonit USD. Kujutate seda kaotust ette? Ma kahtlen. Maailmas ringleb raha kokku 40 triljonit USD. See 2 triljonit USD investorite rahaline kaotus on väga suur.

Inimesed unustavad üsna ruttu need sündmused, sest ega see nutmine raha tagasi ei too. Süüdistada saab ainult ennast, et olid rumal ja andsid raha ära sinna mida sa ise ei mõista. Sinu rumalust saab hinnata selle järgi veel, et kui andsid nii palju raha, et sinu elukvaliteet halvenes trastiliselt, veel hullem kui võtsid veel laenu investeerimiseks. Inimesed ei mõista vastutust. Vastutad ainult ja ainult sina ise, mitte see, kes sinu raha vastu võttis. Sest elus toimuvad igal järgneval sekundil muutused ja keegi ei näe neid ette. Sinu plaan võib järgmisel sekundil olla juba surnud! Siin suur osa inimesi vaidleb vastu. Nõus, see on mõistlik. Lubage mul selgitada.

Nagu alguses kirjutasin, olin ise saatana tööriist ja andsin tohutult energiat talle. Räägin enda kogemusest.

Ka mina olen olnud erinevate krüptoprojektidega seotud, investeerinud, kaotanud raha. Olen btc eest müünud tooteid oma ettevõtetes aastal 2011-2012. Hinna volatiivsuse ja keerukuse tõttu lõpetasin, sest pigem oli kahjulik kui kasulik. Täna olen erinevate krüptovaluutadega proovinud tooteid ja teenuseid osta-müüa aga valuutade volatiivsuse tõttu on lõpptulemus kahjulik.

Ma olen täna ühe krüptovaluuta looja. Selle projektiga alustasin 2017 aastal. See oli mõeldud leiutiste ühisrahastuse platvormi jaoks siserahaks. Selle loomisel ma ootasin tulevikus suurt läbimurret plokiahelal ühisrahastuses ja piiramatuid võimalusi maailma muutmiseks. Kuid kõik väärtused, seal hulgas fiat raha, on sõltuvuses pankuritest ja Saatanast. Sa pead tegema kokkuleppe Saatanaga, kui tahad rahamaailmas tegija olla. Mina kokkulepet ei teinud ja sellel olid tagajärjed. Ma eeldasin(mis oli viga), et minu meeskond ja kogukond mõtleb ja tegutseb minuga sarnaselt ja on “kuulikindlad”. Kuid seda nad polnud. Inimesed murdusid esimeste “eliidi jüngrite” survestamiste peale. Oli vaja muuta strateegiat, et loodud krüptovaluuta leiaks rakendust. Maailma tormiliste muutuste sees pidin ma veel kiiremini ideid tootma, et ma jalgu ei jääks. Eliit töötas piiramatu ressurssidega krüptomaailma lõpetamise nimel ja mina, koos tuhandete teiste krüptovaluutade loojatega, tegutsesime olematu rahakoti peal, et päästa oma looming. Saatan sundis sprinti jooksma Saatana endaga ja mind kannustas kasumijanu ehk Saatana enda pakutav auhind:))

5-6 aastat tagasi algas boom automaatrobotite pakkumisel raha teenimiseks. Inimesed investeerisid säästud kauplemise robotitesse ja suurem osa kaotasid oma rahad. “Õhuga” kaubeldes saad vastu “Õhku”.

Turule tulid nn “kasumlike kauplemise signaalide” müüjad. Maksad kuutasu ja saad pidevalt teateid panuste tegemiste kohta ja millal õige aeg midagi osta ja müüa. Signaalide müüjate taga on isikud, kes on otseselt seotud suurte krüptobörsidega ja neil on siseinfot, nad on enamus ise AI robotite loojad ja tehingute teostajad, kust “leivapuru” jagavad. Nad “viskavad” leivapuru investoritele, et nad jätkaks riskimist. Signaalide müüjad teavad täpselt kui palju nende robotid teenivad ja nad manipuleerivad turgu väga jõhkralt. Investorit lollitatakse samamoodi nagu kasiinos. “Maja” alati võidab. “Maja” aga pole sinu rahakott:))

Toon siin võrdluseks näite: Microsoft (Bill Gates) toodab arvuteid ja programme. Temaga seotud ettevõtted toodavad ka viiruseid, mis programme lõhuvad. Ja temaga seotud ettevõtted toodavad ka viirusetõrje programme, mis tema toodetud viiruseid tõrjuvad. Sama käekiri on ju Covidiga, kas pole. Sellist Bill Gates “skeemi” kasutavad pea kõik globaalsed ettevõtted: Tekita vajadus, loo põhjus ja tagajärg, paku lahendus. Seda käitumist näeme börsidel, pankades, meditsiinis, toidu- ja põllumajanduses, jne.

Kuid kõik see signaalide müük ja kauplemine on AI(tehisintellektide) omavaheline võitlus. 2021 ja 2022 aastal oli Binance börsil esmakordselt suured krahhid, kus AI robotid olid omavahel nii suures lahingus, et aeg ehk sekund “venis” pikemaks ja investorite robotite seadistused ei sulgenud tehinguid õigeaegselt ja Binance enda robotid tühjendasid investorite rahakotid. Binance tuli välja “looga” et häkkerid varastasid rahad. Minu enda kogukonna investeeringud olid sellel hetkel Binance “ametlikus” tuluteenimise projektis ja minu enda meeskonna robotit olid aktiivsed, kus meie enda silme all raha nulli jooksis Binance platvormil. Mis te arvate, mis tunne oli? Külm higi mis seljas oleva särgi hetkega läbimärjaks tegi, oli väike reaktsioon.

“Kõike mida inimene on loonud, saab inimene ka muuta! Pole olemas turvalisemat või midagi kindlamat peale selle, et sa oled siin arvuti taga ja loed seda postitust.”

Minu sõbral meeldib öelda alati: “Kindel on see, et midagi kindlat pole!”

Alati on lahendused. Sõltub tahtest ja inimese suhtumisest. Kõiki rahuldav lahendus tuleb ainult läbi mõistmise ja kannatlikkuse.

Ka need inimesed, kes on elus loonud midagi ja neil pole see läinud plaanipäraselt, nad polnud pahatahtlikud. Nad tahtsid teha midagi sellist, mida veel polnud või oli aga paremini ja teenida ise ja pakkuda teenistust ka teistele.

Pange tähele veel ühte aspekti: “Äripettus” ja selle eest vangi panemine pole must ja valge. “Millega või kellega on pettus läbi viidud ja millega võrreldes on mingi äri pettus ja mingi äri ei ole pettus?” Kui pank töötab ainult klientide arvel oleva “õhu” raha eest ja kui kliendid korraga raha välja võtta ei saa, kas siis pank mitte ei peta inimesi, et raha on olemas aga tegelikult ei ole?

Seega: Igasugune sündmus ja äriprojekt, mida saadavad kisavad kajakad, pole laiale massile arusaadav, sest tegelikku põhjust teab ainult projekti looja ise. Kui muutud ise ka selleks karjuvaks kajakaks, siis sa oledki karjuv kajakas, ei midagi muud.

Kui vaatate elu tervikuna igast erinevast aspektist, siis suurem osa inimestest on tagakiusatud, kes teevad Eliidi plaanide vastaselt midagi. Tehke sellest omad järeldused.

Lõpetuseks

Tänane maailm on üks suur Saatana äriprojekt, kus iga indiviid teeb oma projekti, andes energiat Saatanale ja püüab samas ellu jääda. Tänane maailm toimib kokkulepete alusel, kus vahemees on Saatan oma mõjutustööriistadega(raha, meelitused, võim). Kokkuleppe osapooled otsustavad ise ja mitte keegi teine. Isegi kui sul on püstol kuklas ja pidid otsustama relva survel teisiti, oli see sinu suust sinu otsus.

Mõtle, kas sa investeerid alati enda otsusel või sunnitakse sind selleks, relva või muul ähvardusel? Ka rumalusel on tagajärjed: näiteks piinlik ja häbi olla:)) Tean omast kogemusest ja ei häbene seda tunnistamast.

Kuld ja hõbe pole päästjad. Kulda ja hõbedat ning hinda kontrollib see, kellel on suurem kogus seda käes ja kes kontrollib kaevandusi ja kellel on tugevam sõjavägi. Seega Hiina ja Venemaa. Suures pildis pole vahet kas raha on kulla tagatisel või mitte, olukorda maailmas on sama või veel hullem. Kulda investeerimist propageerivad ja sinna investeerijad on saatana tööriistad.

Meil on alati kaks valikut: Kas nõustuda või mitte nõustuda! Igaljuhul on tagajärjed.

Meil on vaja mõista, et Mitte keegi ei VÕLGNE meile midagi! Kui me tunneme, et meile ollakse võlgu siis me soodustame TEADVUSE PUUDUMIST ja keeldume Sisemise Mina tunnustamisest. Kui me anname teistele, et saada endale nagu teevad pangad, tihti vanemad, abikaasad või elukaaslased, ja teised ei anna tagasi seda mida me lootsime saada, me võime tunda ennast petetuna, ära kasutatuna, või meile ollakse võlgu. Tegelikult tekivad need situatsioonid meie ellu hoopis kui õppetükid, õpetamaks meile, et andmine peaks olema tehtud AINUÜKSI ANDMISEKS, mitte oodatavaks tagasisaamiseks.

Raha sõltuvusest ja kasumijanust loobumisel taastad suhted oma hinge, vaimu ja elu algallikaga. Seal on piiramatu rikkus ja harmoonia.

0 Jagamist