Foto: Young Sophocles

Tsensuur, kübersõda, digidollar – inimkonna kontroll

Veiko Huuse

Testimisel on juba Venemaa digirubla, Hiina digiyuan, Austraalia digiaud ja nüüd käivitati digidollari testperiood. Tsensuur, kübersõda ja Eliidi kontrolli all olevad digirahad on kuldne kolmik maailma uue lähtestamise aluseks. Ettevalmistused lähtestamise avapauguks on jõudmas lõpule.
0 Shares
0
0

Pole midagi juhuslikku, et 2022 aastal alustas Venemaa sõjaoperatsiooni Ukrainas ja samal ajal käivitas Venemaa ka digirubla testperioodi. Hiina alustas 2021 aastal digiyani testperioodi kui kogu maailm kehtestas Covidi pärast Hiinale sanktsioonid. Pole juhuslik ka see, et just nüüd FTX krüptobörs “kokku jooksutati” ja see murdis usalduse krüptovaluutade suhtes. FTX oli algusest peale USA eliidiga ja demokraatidega seotud. On teada, et bitcoin on CIA loodud ja bitcoin oli samuti test. Pole ka juhuslik see, et just nüüd 2022 aastal on maailmas kaos ja elukeskkond on tahtlikult hävitatud, sest maailma juhivad satanistid ja seda sümboliseerib number 6 (aasta 2022 = 6).

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.