Tsensuurist ei piisanud, neil on uus plaan

Veiko Huuse

Tühja nendest seadustest, reeglitest, tsensuurist. Tehnoloogiaga saab kontrollida kõike ja kõikjal. Kes pole lojaalne, tehnoloogia lülitab ta välja. Nagu filmis:)
0 Jagamist
0
0

Pange tähele, globalistlik kabal kavatseb kontrollida kõiki planeedil ja neid, keda nad ei saa kontrollida, püüavad nad kas hävitada või tappa. See on avatud sõda avalikkuse vastu ja ilma sõnavabaduseta kaotame ühe oma tõhusaima kaitsevahendi.

  • Hinnanguliselt on Hiina viimase kahe aastakümne jooksul igal aastal varastanud ärisaladusi ja intellektuaalomandit 200–600 miljardi dollari väärtuses. Kogu selle küberspionaaži lõppmäng on maailma valitsemine.
  • Globalistlik segadus, mis püüab maailma “lähtestada”, kavatseb Hiina seire- ja kontrollisüsteemi üle maailma korrata, kuid kas nad lubavad ka hiinlastel oma uut maailmakorda valitseda, on vaieldav.
  • Küberrünnakud ja häkkimine on muutunud peamiseks äriks, kuid kübersõda kasutatakse ka riiklikul tasandil NWO teisitimõtlejate hävitamiseks. Praegu tsenseerivad nad peamiselt ebamugavaid tõdesid kõigi COVIDiga seotud asjade kohta, kuid edaspidi vaigistavad nad arutelu mis tahes teemal, mis ohustab globalistide ebademokraatlikku valitsemist.
  • Kui häkkerid hävitavad alternatiivuudistekanalite ja teisitimõtlejate veebisaite ja meiliservereid, ei ole neil ilmselgelt kavatsust sellega raha teenida. Nad tahavad meie infrastruktuuri hävitada, et meid vaigistada.
  • Üks agressiivsemaid USA ja kogu maailma kodanike vastase ebaseadusliku kübersõja propageerijaid on Bill Gatesi rahastatud lastearst dr Peter Hotez. Teadusajakiri Nature on kahel korral avaldanud Hotezi artikleid, milles ta kutsub üles kasutama kübersõja rünnakuid kodanike vastu, kes ei nõustu ametlike COVID-narratiividega.

Tsensuurist ei piisanud, neil on uus plaan

Mis on kübersõda?

Kübersõda toimub praegu mitmel tasandil. Rahvusvahelisel tasandil on häkkimisoskuste poolest tuntuks saanud eelkõige Hiina ja Venemaa. Nagu teatas “Full Measure”(1), maksab ettevõtete küberkuritegevus kogu maailmas praegu igal aastal 940 miljardit dollarit ja see kulu ainult kasvab.

Full Measure “Kübersõda”

Venemaa häkkerid kalduvad keskenduma lunavarast saadavale rahalisele kasule, mille üheks silmapaistvaks näiteks on rünnak Colonial Pipeline’i vastu 2021. aastal(2). Samal ajal kipub Hiina jälitama Ameerika ärisaladusi. Üks näide on Ameerika hävitaja F-35 inseneriplaanide kübervargus.

Täieliku meetme aruande (ülaltoodud video) kohaselt on USA valitsuse hinnangul viimase kahe aastakümne jooksul igal aastal varastatud ärisaladusi ja intellektuaalomandit 200–600 miljardi dollari ulatuses. Kogu selle kübersõja lõppmäng on “maailma valitsemine”, ütles Rahvusvaheliste ja Strateegiliste Uuringute Keskuse küberturvalisuse ekspert James Lewis saates “Täielik meede”.

Tema sõnul on Hiina valitud maailmas domineerivaks jõuks ja “Nad usuvad, et Hiina peaks kehtestama reeglid rahvusvaheliselt.” Lewis ei täpsusta, kes “nad” on, kuid tõenäoliselt viitab ta ennast kirjeldanud “eliidile”, kes töötab Maailma Majandusfoorumi heaks ja/või koos sellega, et viia ellu The Great Reset.

Tõepoolest, nende eesmärk on Hiina seire- ja kontrollisüsteemi reprodutseerida kogu maailmas, kuid selle üle, kas nad lubavad hiinlastel oma uut maailmakorda valitseda, on vaieldav.

Teisitimõtlejate hävitamine kübersõja kaudu

Nii et üldiselt on küberrünnakud ja häkkimine muutunud peamiseks äriks. Selles on suured rahad, olgu siis juttu intellektuaalomandi vargusest või kriitilise teabe lunaraha eest pantvangis hoidmisest.

Kuid küberrünnakud ei ole ainult eliidiga koostööd mittetegevate finantsettevõte vastu. Kübersõda kasutatakse ka teisitimõtlejate hävitamiseks ja enamik neist rünnakutest viiakse läbi riiklikul tasandil – see tähendab, et valitsused kasutavad kübersõja tehnikaid oma kodanike kallal.

“Kui häkkerid hävitasid mu veebisaidi ja meiliserverid, ei olnud neil ilmselgelt kavatsust sellega raha teenida. Nad tahtsid meie infrastruktuuri hävitada ja see õnnestus. Kes tahaks seda teha? Venelased? Hiinlased? Ilmselt mitte. Ei, süüdlased pärinevad palju tõenäolisemalt USA piiridest.” – Dr. Joseph Mercola

Nüüd teame, et ülemaailmne Great Reset’i kabal on Big Techi survestanud tsenseerima inimesi üle kogu maailma, kes paljastavad Kabali tegevuskava ja räägivad Kabali plaanide vastu. USA-s on Big Techi ebaseaduslikult survestanud sõnavabadust rikkuma paljud USA valitsusametnikud, sealhulgas president Biden isiklikult.

Selle taga olev kavatsus on sama. USA valitsus järgib suure lähtestamise kava, mis hõlmab COVID-plandeemia elushoidmist ja võimalikult paljude vabatahtlikke vaktsineerimist. Mõlemal Facebookil ja Twitteril on spetsiaalsed portaalid(3), mida valitsusametnikud kasutavad sisu tsenseerimiseks. Ükskõik, millega valitsus ei nõustu, kaob platvormidelt, küsimusi ei esitata.

Bill Gatesi rahastatud akadeemikud on avaldanud ka globalistlikku propagandat, kutsudes üles küberterrorismi eksperte asuma vasturünnakule, et hävitada vaxxers, eriti nn desinformatsiooni tosin. “Kuna see juhtub, olen selle loendi tipus ja nagu see juhtub, olid kogenud häkkerid sihikule võtnud ja hävitanud mu veebisaidi. Kokkusattumus? Ma arvan, et ei. On üsna selge, et selle rünnaku taga polnud keegi raha pärast. Nad tahtsid mind vaigistada, sulgeda mu äri. Õnneks see üleüldine eesmärk neil ei õnnestunud. Minu artikleid avaldatakse endiselt Substacki kaudu ja saime oma veebituru taas ülesse ehitada.” – Dr. Joseph Mercola

Aga sõnum on selge. Meie tsenseerimisest ei piisa. Nad tahavad meid hävitada. Nende organisatsioonide loend, mille veebisaidid on häkkerite poolt kustutatud või hävitanud, on praegu pikk ja neil kõigil on üks ühine joon. Nad püüavad inimesi harida selle kohta, mis tegelikult toimub, eelkõige tõde COVID-süstide kohta, mis ei ole ohutud ega tõhusad.

Fonte.News uudistelehte rünnatakse igapäev. Mõnel korral on õnnetsunud häkkeritel leht “kinni jooksutada” aga olen saanud lehe taas töökorda. Lugeja ei saa eriti arugi, kuid paaril korral olen pidanud lugejat informeerima, et leht on häkitud. 2021 aastal ei avatud mulle üheski pangas pangakontot, rääkimata minu firmadele pangakontode avamisest. Need pangakontod mis mul olid Eestis, need suleti pankade poolt selgitusi andmata. Tänaseks on olnud üks pank lahke minu suhtes – Coop Pank. Sotsiaalmeedia kanalitest tühistati mind ja ma pole nendes enam olnud aasta aega.

Sama pikk, kui mitte pikem on nimekiri isikutest ja organisatsioonidest, kelle pangad on tühistatud ja kelle veebimaksekontod suleti globalistliku narratiiviga mittesobiva teabe jagamise “kuriteo” tõttu. Kõik need tegevused on taktikad, mida kasutatakse tänapäevases sõjas ja nüüd kasutatakse neid meie vastu.

Avalik üleskutse küberterrorismiks USA kodanike vastu

Üks agressiivsemaid USA kodanike vastase ebaseadusliku kübersõja edendajaid on Gatesi rahastatud lastearst dr Peter Hotez(4), Houstonis Baylor College of Medicine’i riikliku troopilise meditsiini kooli dekaan.

Ta on ka Texase laste vaktsiinide väljatöötamise keskuse kaasdirektor ja iroonilisel kombel Baylori meditsiinieetika ja tervisepoliitika keskuse tervishoiupoliitika teadlane, hoolimata sellest, et tal pole kavatsust meditsiinieetikat üldse rakendada.

Varem mainekas teadusajakiri Nature on kaks korda avaldanud Hotezi artikleid, milles ta kutsub üles kasutama kübersõja rünnakuid Ameerika kodanike vastu, kes ei nõustu ametlike COVID-narratiividega.

Esimene ilmus 2021. aasta aprillis(5). Selles artiklis väitis Hotez, et COVID-i leviku peatamiseks on vaja kõrgetasemelist vasturünnakut “hävitavate jõudude” vastu, mis tähendab neid, kes jagavad teavet COVID-i kaadrite ohtude ja absoluutse kasutuse kohta.

Loomulikult ei oleks propaganda ilma teatud peamiste solvanguteta propaganda, nii et vaktsiiniohutuse pärast muretsevaid inimesi kirjeldatakse kui “paremäärmuslasi” ja “vandenõuteoreetikuid”, keda õhutab Venemaa desinformatsioon.

„Täpne ja sihipärane vastusõnumid ülemaailmselt tervisekogukonnalt on oluline, kuid ebapiisav, nagu ka avalik surve sotsiaalmeedia ettevõtetele. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ja valitsuste kõrgeimad tasemed peavad võtma Venemaaga otseseid, isegi vastandlikke lähenemisi ning asuma USA-s vaktsiinivastaste rühmituste likvideerimiseks,“ kirjutas Hotez.

„Pingutusi tuleb laiendada küberjulgeoleku, õiguskaitse, rahvahariduse ja rahvusvaheliste suhete valdkonda. ÜRO peasekretärile aru andev kõrgetasemeline agentuuridevaheline töörühm võiks hinnata vaktsiinivastase agressiooni täielikku mõju ja pakkuda välja karmid ja tasakaalustatud meetmed.

Töörühma peaksid kuuluma eksperdid, kes on tegelenud selliste keeruliste ülemaailmsete ohtudega nagu terrorism, küberrünnakud ja tuumarelvastus, sest teadusevastane tegevus läheneb praegu sarnasele ohutasemele. Üha selgemaks saab, et immuniseerimise edendamine nõuab vasturünnakut.

Nature avaldab teise Hotezi ohu

Täna, rohkem kui aasta hiljem, on paljud Hotezi argumendid COVID-i löömise kohta vaieldavad. Pfizer ise on isegi tunnistanud, et nad pole kunagi vaktsiine katsetanud, et näha, kas see takistas nakatumist ja levikut. Meil on ka selged andmed, mis näitavad, et see ei takista tegelikult levikut ega saa seetõttu pandeemiat lõpetada, olenemata sellest, kui palju inimesi torkeid saab või mitu annust nad võtavad.

Hotez aga kahekordistab. 2. novembril 2022 avaldatud artiklis Nature(7) väidab ta, et “SARS-CoV-2 variandid pakuvad teist võimalust vaktsiinide ebavõrdsuse parandamiseks” ja “võidelda kasvava vaktsiinivastase agressiooniga”. Irooniline, et Hotez oli isegi tema artikli avaldamise ajal tegelikkusest väljas.

“Ebaõnnestumine nii täielikul vaktsineerimisel kui ka võimendusel võib 2023. aastal tekitada kohutava olukorra, kuna Omicroni alamvariandid jätkavad muteerumist … koos enneolematu kasvu ja immuunsuse põgenemise eelistega,” kirjutas Hotez, pööramata tähelepanu tõsiasjale, et isegi viis annust saanud inimesed on haiged ja haigestuvad endiselt COVID-i.

USA haiguste tõrje keskuste direktori dr Rochelle Walensky juhtumi põhjal võib viies annus pakkuda vaid neljanädalast kaitset. On selge, et suurem arv doose ei ole lahendus. Kui viis annust ei kaitse teid kauem kui kuu aega, siis miks jätkata?

Hotez ei käsitle aga ühtki neist tegelikkusest, vaid kahekordistab selle asemel, et kõrvaldada agressiivselt need, kes aitavad kaasa kasvavale “vaktsiini kõhklusele”.

“Vaktsiinivastane liikumine on arenenud tahtlikuks, organiseeritud ja hästi rahastatud hävitavaks jõuks,” kirjutab ta oma viimases artiklis. “See tapab rohkem inimesi kui ülemaailmne terrorism, tuumarelvade levik ja küberrünnakud kokku. Ometi me ei käsitle seda sellisena…

Omicroni korduvate vaktsiinide kohaliku vaktsiinitootmise edendamine ja samal ajal vaktsiinivastase aktiivsuse vastu võitlemine … esindavad ülemaailmse vaktsiinide võrdsuse uusi topeltsambaid. Kiireloomulised meetmed mõlema jõu poole pöördumiseks aitavad parandada mineviku vigu …”

Üks osa “vaktsiinivastasest tegevusest”, mida Hotez korduvalt nõuab, on küberterrorismi rünnakud veebisaitidele, nagu Redacted, Mercola, Brownstone, Fonte.News, jne.

Niisiis, kes on siin terrorist? See, kes jagab teistsugust tõendatud teavet kõigile, kes seda soovivad, või see, kes kutsub üles relvastatud agressioonile ja küberrünnakutele tsiviilisikute vastu, kes kasutavad oma sõnavabadust?

Hotez on seotud COVID-tehnoloogiaga

Varem sel sügisel avastasime, et Hotezil võib tegelikult olla isiklikumaid põhjuseid, miks paluda valitsuse kurjategijatel rünnata neid, kes segaduse narratiivi auke löövad.

Ta ei ole mitte ainult juba osutunud ebatõhusate ja ohtlike COVID-süstide irratsionaalne kaitsja, vaid ta on püüdnud kõrvale heita labori lekketeooriat kui “veidrat vandenõuteooriat” ja kutsunud üles lõpetama Kongressil uurimist vaktsiinide kohta, pidades seda “ohuks Ameerika biomeditsiiniteadusele”(8)

Hotezi laborist põgenemisteooria tagasilükkamine on eriti irooniline, kui arvestada, et ta sai 2012. aastal riiklikelt tervishoiuinstituutidelt 6,1 miljoni dollari suuruse toetuse(9) SARS-i vaktsiini väljatöötamiseks juhuks, kui “laboratoorium vabaneb juhuslikult”, “viirus levib tahtlikult”. terrorirünnakuga” või zoonootilise ülekandumise sündmusel.

Selle stipendiumi raames tehti uuringuid aastatel 2012–2017. Miks arvas Hotez, et SARS-CoV-2 laborileke ei tule kõne allagi pärast viis aastat valmistumist SARS-i juhusliku või tahtliku vabanemise võimaluseks? On selge, et Hotezile pole labori lekete võimalus võõras.

Noh, 2022. aasta augusti alguses avastas USA Õigus Teada (USRTK) võimaliku põhjuse, miks Hotez oli nii veendunud COVID-i täiesti loomulikus olemises ja miks ta on nii vastu sellele, et Kongress uurib võimalikke sobimatusi, mis on seotud funktsioonide suurendamise uuringutega(10)

Nagu selgub, rahastas Hotez funktsioonide suurendamise uuringuid(11), et luua kimäärne SARS-iga seotud koroonaviirus – just seda uurimistööd kontrollib praegu Kongress, osaliselt seetõttu, et see võib aidata selgitada, kust SARS-CoV-2 pärineb, ja osaliselt näib, et selle uurimistöö suhtes oleks pidanud rakendama funktsiooni suurendamise ülevaatuse protseduure, kuid seda ei tehtud.

Niisiis, kas võib juhtuda, et Hotezi loobumine labori lekketeooriast ja Kongressi uurimine põhinevad kartusel, et ta võib olla seotud COVID-pandeemia tekkega?

Vähemalt on tal huvide konflikt, mis võib tema arvamusi nendes küsimustes sogada. Tema huvide konfliktid on seda asjakohasemad, kui arvestada, et ta on The Lancet COVID-19 komisjonis, kus ta on COVID-19 vaktsiinide ja ravi töörühma kaasesimees(12).

Avatud sõda avalikkuse vastu

Oleme praegu olukorras, kus rahvatervise meetmete kohta põhjendatud küsimuste esitamine on võrdsustatud riigisiseste terroriaktidega. See on uskumatu, aga siin me oleme.

Viimase kolme aasta jooksul on retoorikat kasutatud nende vastu, kes seavad kahtluse alla ebateaduslike pandeemia vastumeetmete (nt näomaskid ja sulgemised) kasutamise mõistlikkuse või jagavad andmeid, mis näitavad, et COVID-19 geeniteraapiad on tõesti halb rahvatervise poliitika.

See on muutunud üha vägivaldsemaks ja klassikalises Orwelli topeltkõnes õõnestavad need, kes väidavad, et kaitsevad teadust ja demokraatiat, mõlemat, ja seda ilmselgelt. Samamoodi soodustavad ja loovad need, kes väidavad, et nad võitlevad vihakõne ja terrorismi vastu.

Lõppkokkuvõttes ei saa aga valed tõele vastu seista ja just seetõttu teevad sügavad riiklikud organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline desinformatsiooni suurkomitee(13) (IGCD) ja digitaalse vihkamise vastu võitlemise keskused(14) (CCDH) ületunde, et ühtlustada seadusi kogu “demokraatlikus” maailmas, et tsenseerida ja kõrvaldada kõik vastunarratiivid – ja rakendada agressiivsemat sõjapidamise taktikat, kui see ei tööta.

Praegu on see eeskätt küsimuste ja ebamugavate tõdede vaigistamiseks kõigi COVIDiga seotud asjade kohta, kuid tulevikus võimaldavad sellised seadused neil vaigistada arutelu mis tahes teemal, mis ohustab globalistide ebademokraatlikku valitsemist.

Sõnavabaduse kaitsmine on ülimalt tähtis

“Pange tähele, globalistlik kabal kavatseb kontrollida kõiki planeedil ja neid, keda nad ei saa kontrollida, püüavad nad kas hävitada või tappa. See on avatud sõda avalikkuse vastu ja ilma sõnavabaduseta kaotame ühe oma tõhusaima kaitsevahendi.”

Sellise saatuse vältimiseks peame olema järeleandmatud tõe jagamise püüdlustes ning nõudma, et meie valitud esindajad seisaksid sõnavabaduse ja muude põhiseaduslike õiguste eest.

Samuti peame tühistama riiklikud seadused, mis lubavad rahva vastu kasutada jõudu ja piiranguid. Tuleb tühistada kõik Covidiga seotud seadused, määrused ja korraldused.

Usun, et see on peamine põhjus, miks peavoolumeediast ei tule enam tõetera välja. Nad kõik järgivad ettenähtud propagandanarratiivi ja ükski vastupidine tõendusmaterjal ei mõjuta neid.

Artikkel on koostatud Veiko Huuse ja Joseph Mercola informatsiooni põhjal.

Allikad ja viited:


0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.