Hinge ühinemine ja väljumine eraldatusest

Belinda Tiina

HINGE ASPEKTIDE ÜHINEMINE, FRAKTAALIDE ÜLETAMINE. HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema.
64 Jagamist
64
0
0

Tahan nüüd jagada sulle ühte väga olulist teadmist, mis mulle täna avanes. See sõltub juba sinust, kuidas suudad seda endas näha ja teadvustada ja kas see sind kõnetab. Võib-olla tahad mitu korda üle lugeda, et selle sügavamat sisu paremini taibata.

Ärkasin ühest unenäost ja nägin äkki Hinge struktuuri ja seda, kuidas ta puhastab end fragmentidest ja ühendab need endas, et saaks sisemiselt Ühineda. Unenäo vältel minu Hing otsis oma aspekti, et sellega lõplikult ühineda, sest midagi oli pooleli jäänud ja ühinemine polnud saanud teostuda.

HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Olen kirjeldanud teile varem oma sisemist taipamist, et Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema. See on meie sisemine magnet. Need on mees- ja naisosa Hinges, mis esmalt ühinevad ja moodustavad sisemise tuuma. Seejärel hakkab ülemine osa päripäeva keerlema ja alumine vastupäeva. Hinge keskme ümber toimuvad suured keerised, mis hakkavad neid eraldiseisvaid aspekte ühendama, mis on „mööda maailma laiali“ ja mida me tajume kui teisi inimesi, kellega meil on suhted. Need energiad, mille liikumisi me oma kehas tunneme, ongi kõik sellega seotud. See on Suur Ühinemisprotsess. Ma olen ka tundnud kehas nagu raske vesiniku ja heeliumi liikumisi. Seda on väga keeruline selgitada. Peamiselt peas, meelekohtades. Nagu kihaks vedel vesinik. Kui sa oled sarnast tundnud, siis tead millest jutt käib. Võib-olla saab seda nimetada ka plasmaenergiaks?

Me oleme egoteadvuse kaudu loonud lahususe ja eraldatuse. Ego on loonud üha uusi aspekte ja Hinge lõhestumist teadvuses aina juurde. Kui me aga sisemiselt hakkame ühinema, kui ego on eemaldatud, siis see sisemine tuumaprotsess saab alata. Need aspektid ootavad aktsepteerimist, jaatust, vastuvõtmist endasse, andestamist, seejärel lahti laskmist ja lahustumist endasse. Kui me ei ole neid vastu võtnud, siis nad jäävad „tee peale ette“ ja Hing ei saa ühinemisprotsessi jätkata. Need kõik on kogemused, mis me ise oleme loonud ja need inimesed on samuti meie loodud, kuna soovisime neid kogemusi (tavaliselt ebateadlikult) kogeda ja need on loodud läbi uskumuste ja soovide. Kuna aga see ühinemisprotsess on pooleli, siis surve meis niimoodi tugevneb, et me peame lõpuks neid enda loodud aspekte aktsepteerima ja vastu võtma. Seetõttu tunneme kaost, valu, hirme, probleemide tugevnemist ja justkui vastu seina jooksmist, kui me seda teha ei taha. Neid aspekte, mis moodustavad fraktaale, võib vaadelda ka kui eraldiseisvaid kogemuste pilte, mis tiirlevad Hinge ümber ja ootavad lahendust. Hing peab need lahendama ja siis endasse integreerima, neid vastu võttes kui enda kogemusi, et saaks sisemiselt ühineda. Seda saab Hing teha ainult inimkogemuse kaudu. Inimene peab endas neid kogemusi aktsepteerima ja ületama, sest need kogemused loodi läbi inimese. Fraktaal on ise nagu kokkukeerdunud infopakett, mis sisaldab ühte kogemust. Meie Hinge geomeetriline muster koosneb neist fraktaalidest. Ja see omakorda koosneb numbritest, numbrikombinatsioonidest. Kui sa näed pidevalt teatud numbrikombinatsioone, siis sinu Hinge fraktaalides toimuvad muutuste protsessid, mida sulle näidatakse, ja isegi kui inimteadvus seda ei taipa, siis kõrgem teadvus teab, mis toimub.

Vaatle seda nii, et kõik inimesed, kellega sa kohtud, oled sina ise. Sa ise tekitasid need läbi eraldatud teadvuse. Nüüd pead sa need kõik ühendama iseendas, sest need on kõik sinu osad. Sa lõid need inimesed, et saaksid kogemusi kogeda. Aga madalamad uskumussüsteemid hoidsid neid kogemusi piiratuna ja nüüd need vabastatakse. See hingeenergia keerlemine lahustab kõik kinnijäänud aspektid. Ta alustab sellest, et lõhustab sinu senise eluloo, sest kui oled selles kinni jäänud, siis ei saa Hing ühinemisprotsessiga alustada. Selleks tuleb vana minema pühkida. Seepärast kaovad ka vanad tuttavad, töökoht, elukoht vms, mis sind sinu eluloos kõvasti kinni hoidsid. Taipad sa tegelikult selle kõige suurust ja tähtsust?

See kõik saab alata aga alles siis, kui me aktsepteerime ja armastame iseennast. Siis me jaatame ennast ja oma kogemust. Sest kui eitame ennast ja ei aktsepteeri iseennast ja enda loodud kogemusi, siis ei saa ühinemine alata. See on väga oluline. Samuti peab muutuma meie tegutsemine, sest kui teeme ikka samamoodi, on kogemused ka samasugused. Inimesena me väldime ja põgeneme teatud kogemuste eest, millega ei soovi tegeleda. Nüüd see muutub võimatuks, sest Hingeenergia ühineb.

Me sünnime siia inimtasandile Elava Teadvuse Struktuurina, mis koosneb erinevatest fraktaalidest ja meie teekond on ette määratud. Me peame kõik need fraktaalid oma teadvuses järjest lahendama, et saaksime edasi liikuda. Neid nimetame me ka karmasõlmedeks. Kui üks fraktaal on läbitud, õpitud, mõistetud, siis see suletakse ja tuleb esile uus fraktaal, kuni kõik sinus olev on lõpule viidud ja madalam kogemus ületatakse. Meie manifesteerimise ja soovide täitumise kiirus sõltub sellest, kui palju oleme jõudnud neid vanu fraktaale lahendada ja sulgeda. Mida vähemaks neid jääb, seda kiirem on manifesteerimine, kuni see muutub hetkeliseks. Lõpuks on nii, et sa mõtled midagi ja juba see ilmub sinu reaalsusesse.    

Meie hingeteadvus püüti siia 3D lõksu nii, et jäime taassündide ahelasse kinni. Teatud olevused võtsid meie teadvuse üle, kuid teatud tasandil me ise nõustusime sellega. Siiski on andnud see Hingele olulisi kogemusi. Nüüdseks on see kestnud juba piisavalt pikka aega. Nüüd kõik Hinged liiguvad sellest välja. Me oleme tuhandeid aastaid taassündides liikudes loonud aina uusi eraldatusi, aspekte ja fraktaale ja pole suutnud sellest madalamast tasandist üles tõusta. Nüüd see kõik juhtubki. See on Ärkamine ja Ülestõusmine. Ma näen nüüd ka seda sisemist juhtimist, tänu millele olen jaganud Kohalolu lehel, et esmatähtis on pöörata oma teadvus sissepoole, luua ühendus iseendaga, oma Kõrgema Mina ja Hingega. Tõepoolest ei ole olulisemat asja praegu Hingele, sest ta soovib sisemiselt ühinemisprotsessiga alustada. Ta ei taha enam luua fraktaale juurde läbi eraldatuse, vaid tahab alustada sisemise tuumaprotsessiga, et ühineda iseendas. Kõigel on suurem mõte ja kõik on seotud.


Armastuse, tänulikkuse ja suure austusega.

Belinda Tiina tekst on avaldatud 2. veebruaril 2021 FB-lehel Kohalolu.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

64 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Ärkamine kaassõltuvusest

Kõik kuritegelikud režiimid ükskõik millisel mandril ükskõik millisel ajajärgul on saanud eksisteerida üksnes rahva vaikival heakskiidul. Kõik kõrvalekalded demokraatiast on saanud juhtuda kodanikujulguse nappuse tõttu. Me oleme mõistnud, et jättes reageerimata perevägivalla või lasteahistamise ilmingutele, aitame nendele nähtustele kaasa. Kuid kas me mõistame, et inimõigustest või põhiseadusest ülesõitmine on samasugune vägivald kui isiklikel piiridel tallumine, lihtsalt teises mastaabis? Me ei tolereeri vägivalda isikutasandil. Peatugem hetkeks ja tunnetagem, mis mehhanism see meie sees on, mis sunnib meid mööda vaatama valetamisest, manipulatsioonidest, ebaõiglusest, piiride ignoreerimisest, ükskõiksusest, hämamisest, gaslightingust, vähendamisest ja veel tuhandest muust vägivaldsest nähtusest, niipea kui see kõik väljub isikutasandilt ning liigub ühiskonnatasandile? Kas vägivald, mis on ametlikult heaks kiidetud, on vähem vägivald?

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!