Foto: Ekraanitõmmis teemaga seotud videost

Millise inimolendiga on tegemist, kellel tugevad nahavoldid kahe kulmu vahel

Veiko Huuse

Oli aeg, mil mehi kirjeldati kui alfa- või beetaisaseid. Alfaisased olid oma juhiomaduste, tugeva enesekindluse ja mõttetu ellusuhtumisega karja eesotsas. Alternatiiviks olid beeta-mehed, kes innukalt tellimusi vastu võtavad ja järjekorda langevad. Kuid mida rohkem me inimestest õpime, seda rohkem oleme avastanud, et alfa- ja beetaversioonid on olemas ning tundub, et tekkinud on uut tüüpi isiksus.
0 Shares
0
0

Inimolend, keda ei kontrolli matrix, mis pole ei alfa ega beeta ja tantsib omaenda trummi taktis. See isiksusetüüp on praegu psühholoogias kuum teema ja inimesed istuvad ja pööravad tähelepanu sellele, mida see uus isiksusetüüp maailmas teeb. Nad on alati olnud ja teinud oma asju ühiskonna äärealadel. Need on reeglite rikkujad ja tegijad. Nad saavad palju tähelepanu headele ja halbadele asjadele, kuid see, mida me nende isiksusetüüpide kohta veel ei tea, sunnib inimesi rohkem tagasi tulema selle isiksuse juurde.

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?