Darktrace ja Cybereason: luurerinde ettevõtted, kes soovivad AI singulaarsusega maailma allutada

Veiko Huuse

Tutvuge kahe küberjulgeoleku ettevõttega, mis on täis Ameerika, Briti ja Iisraeli luureagente, kes kavatsevad kasutada tehisintellekti tehnoloogiat nii välismaiste kui ka enda elanike sihtimiseks.
0 Shares
0
0

Oleme nüüd ajaloos punktis, kus tulevasi sündmusi uuritakse tuhandeid aastaid või mäletatakse seda punktina, kus me kaotasime täielikult oma inimkonna. Tehisintellekti (AI) tehnoloogia on viimastel aastatel jõudnud uude faasi, kus inimestelt õppivate AI-algoritmide asemel õpetavad nad nüüd ise, muutes õppimise käigus oma algoritme. Oleme nii varakult kontrolli täieliku käest laskmise äärel, sest mõned väikesed ettevõtted on vaikselt saanud meie digitaalse elu „kaitsmise” sildi all vabalt valitseda, seda kõike tehnoloogiasektoris, mis nii kiiresti areneb, et me ei näe enam seda, mis on kurvi taga. WEF Foorumil Davosis 16.01.-20.01.2023 osalesid need samad luureettevõtete juhid ja tegid oma ettekanded.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?