Ajalooline kohtuotsus. Kas sellest piisab uue ühiskonna loomiseks Eestis?

Veiko Huuse

Kui Eesti Vabariigi kaks viimast valitsust on jõhkralt Eesti Põhiseadust rikkunud Eestimaa rahva vabaduse ja tervise hinnaga, siis need valitsusjuhid ja poliitikud peavad meie ühiskonna juhtimisest taanduma.
0 Jagamist
0
0

Tallinna halduskohtu murranguline otsus, mis kritiseerib põhjalikult Eesti Vabariigi valitsuse vaktsineerimissundi ja teisi koroonameetmeid, mis kohtuotsuse kohaselt olid põhiseaduse vastased ja kodanike põhiõigusi rängalt riivavad.

Tallinna Halduskohtu kohtunik Andreas Paukštys langetas Eesti ajaloolisema otsuse 31.05.2022 (Asja nr. 3-21-2163), kus ta kinnitas kindlameelselt Eesti Vabariigi põhiseaduse rikkumisi Eesti Vabariigi valitsuse ja ametnike poolt. Tegemist on kurikuulsa NETS seaduse ja teiste korralduste ja seadustega, millega kehtestati Eesti elanikele põhiseaduse vastased COVID piirangud.

NETS seaduse(mille algatas valitsuskoalitsioon EKRE-KESK-ISAMAA ja seadust rakendas juba uus koalitsioon KESK-REFORMIERAKOND) ja teiste COVID piirangute algatajad ja täideviijad on Eestis Vabariigi poliitiliste erakondade juhid ja liikmed erakondadest EKRE, Keskerakond, Isamaa, Sostiaaldemokraadid, Reformierakond ja teised poliitised rühmitused. Eraldi toon välja nimeliselt isikud, kes lubasid kasutada lisaks jõudu rahva, kes protesteerisid COVID piirangute vastu Toompeal alates märts 2021-oktoober 2021, maha surumiseks ja lasid jõuga sulgeda ettevõtteid(Toormoor, MEM Cafe, jpt). Need Eesti rahva ja ettevõtluse hävitajad on: Tanel Kiik (kes on ka WHO palgaline esindaja), Jüri Ratas, Kaja Kallas, Irja Lutsar, Arkadi Popov, Üllar Lanno, Karmen Joller, Toivo Maimets, Piret Rospu, ekspresident Kersti Kaljulaid, Kalle Kitsing(politseiameti teenistuja), Kristian Jaani.

Need samad poliitilised erakonnad tahavad jätkuvalt juhtida Eestimaa elu! Need erakonnad on põhiseadust rikkunud viimased 30 aastat! Kas me laseme uuesti sellel õudusel korduda? Kas oleks aeg korraldada rahva referendum ja luua Eestimaal uus ühiskond uute elukorralduslike kokkulepete alusel?

Eesti rahva vabaduse, tervise ja põhiseaduse rikkujad on kõik peavoolumeedia kanalid nagu Delfi, ERR, Postimees, Päevaleht, Eesti Ekspress, TV3, Kanal2, raadiokanalid,…; lisaks kõik need valget kitlit kandvad arstid, kes raha stiimulina või mingil muul põhjusel, aitasid kaasa piirangutele ja surusid peale vaktsineerimist; samuti kõigi nende ettevõtete juhid, kes nõudsid klientidelt ja oma töötajatelt põhiseaduse vastaselt maski kandmist ja vaktsineerimist; Eesti omavalitsuste ja ametkondade juhid ja töötajad, õpetajad, koolide juhid.

Ainult idioot vabandab välja sellega, et nad täitsid Valitsuse korraldusi. Kas Eestis on tõepoolest rohkem kui 90 % elanikkonnast ja ettevõtjatest idioodid ja argpüksid, nagu me viimase 1,5 aasta jooksul nägime? Kui sa osalesid rumalusest, hirmust või mingil muul põhjusel EV Põhiseaduse vastases tegevuses, siis sa võtsid vastutuse ja sellel on tagajärjed.

Kui palju me nägime avaliku elu tegelasi, arvamusliidreid, sportlaseid, artiste propageerimas ja toetamas vaktsiine, maskikandmist ja põhiseaduse vastast tegevust? Neid oli palju.

Need vähesed julged, kes seisid vabaduse eest ja valitsusjuhtide/ametnike põhiseaduse vastaste rikkumiste vastu, on vähe, kuid nad panid energiad liikuma.

Vabaduse eest ja tervise kaitseks

Politseiametnikud alandasid inimesi, unustades ühe olulisema asja selle juures, et need ametnikud, tegutsedes põhiseaduse vastaselt ja eirates kõike inimlikkusest, näitasid oma käitumisega iseennast. Küsimus on nüüd selles, et kes neid ametnikke kasvatas, koolitas ja kust nad tulnud on? Kas Eestimaa turvalisuse eest hoolitsevad sellised inimolendid?

Ardi Allikmets räägib oma loo

Kui nüüd kiirelt kokku arvutada, kes kõik selle COVID pandeemia toetuseks ja põhiseaduse vastasel tegevusel sõna võtsid ja tegutsesid, siis ega terve mõistuse ja hingega inimest Eestis eriti polegi. Maailma tervikpilt on sama. Maailma Eliit on ju ise välja öelnud, et me vajame maailma ainult 500 miljonit inimest, sest see arv inimesi suudab rahuldada Eliidi vajadused.

Kohtuotsus on 99 lehte pikk. On väga põhjalikult selgitatud ja välja toodud paljud põhiseaduse punktid, mille vastu on Eesti Vabariigi valitsusjuhid ja ametnikud eksinud. Otsust täismahus saad lugeda SIIT.

Kohtuotsuse kokkuvõtlik tekst:

Leht 98, punkt 187: “Eelnevale tuginedes on kohus seisukohal, et isegi kui vaidlustatud piirangud oleksid sellisel kujul kehtestatud seadusjõulise õigusaktiga, ei ole need ka sisuliselt õiguspärased.
Piirangute kehtestamise põhjendused ei ole piisavad ning kaalutlused, millest lähtuti ei ole üheselt jälgitavad. Seatud eesmärk – vaktsineerida rohkem inimesi – ei ole legitiimne.
Õigusriigis peab inimene saama igakülgse teabe alusel, lähtudes enda terviseseisundist ja veendumustest, ise vabalt otsustada, millise terviseriski on ta valmis võtma olukorras, kus risk elule ja tervisele kaasneb nii viirusesse haigestumise kui vaktsineerimisega ning haigestumise risk püsib ka vaktsineerimise järgselt. Pidades ühiskonnast eraldamist vaid mugavusteenuste kaotamiseks, on ilmne, et ka kohtumenetluses pole vastustaja mõistnud inimväärikuse tähendust ja väärtust liberaalses ühiskonnas.
Inimväärikuse põhimõttega pole kooskõlas riigi poolt inimese survestamine allutama end meditsiinilisele sekkumisele, mille tagajärjeks võib olla surm, eluohtlikud reaktsioonid, püsivad tervisehäired (sh invaliidus) ja haiglaravi vajadus.”

Käesoleva artikli autor seisab Vaba Eesti ja vabaduse eest. Teda arreteeriti Toompeal 09.04.2021 ja kuulati üle pea 4,5 tundi. Süüdistust ja vabandust pole siiani edastatud. Peale ülekuulamist toimus telefoni pealtkuulamine ja jälitamine. Lisaks ootamatud “jutuajamised” keset Tallinna tänavaid. Arreteerimise hetkel öeldi, et ma poleks tohtinud Toompeal meelt avaldada, Facebooki otseülekannet teha ja öelda avalikult et Eestis on kehtestatud Politseiriik. Lisaks arvati, et mina olen Toompea protestide korraldaja:)) Olen olnud jõuliste aktsioonide keskel mitmeid kordi, kus toitlustuskohtadesse murdsid “rohelised mehikesed” jõuga sisse. Olen olnud sadade hetkede tunnistajaks või olnud otse osaline, kus põhiseaduse vastaselt on ametnikud (Terviseametnikud ja politseiametnikud) jõudu, hirmu või karistusi rakendanud. Olen saanud trahve maskikandmisest keeldumise pärast ja muid hoiatusi. Minu sotsiaalmeedia kanalite kontod(Meta, Instagram, Twitter, Linkedin) on suletud, kuna minu postitused pole olnud kooskõlas “ametliku” infoga:)

Tean sadu inimesi, keda on asjatult ja põhiseaduse vastaselt taga kiusatud, karistatud, hirmutatud, trahvitud. Inimesed on laostunud, tööst ilma jäänud, alavääristatud ainult selle pärast, et nad tahtsid ise otsustada oma elu üle, olla vabad sõnas ja otsuses oma tervise üle, tahtsid elada Eesti Vabariigi põhiseaduse järgi, mis ütleb otse, et Eesti inimesel on õigus vabale sõnale, otsusele, elule ja tööle.

Looja hoolitseb selle eest, et kõik inimesed ja inimolendid, kes on tegelenud genotsiidi, põhiseaduse ja vabaduse vastaste tegevustega, saavad oma teenitud palga.

Artikli autor Veiko Huuse

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.