Foto: Gonzalo Lira

Kabal andis kabeli matsu vabale ajakirjandusele

Veiko Huuse

Maailm kaotas väga väeka ja julge tõeotsija, tõelevitaja ja kabali kuritegude avalikustaja – Suurmehe Gonzalo Lira. Kui poliitikutest keegi räägib rahva usalduse taastamisest ja harmoonilise maailma loomisest, siis seni kui see poliitik või poliitika toetab vabade ajakirjanike vabaduse piiramist tõe levitamisel ja nõustuvad ajakirjanike likvideerimisega, seni need poliitikud harmoonilist elu ei loo.
0 Shares
0
0

Sellel ajal kui Ukraina president Volodymyr Zelenskyy külastas Eestit ja talle aplodeerisid Eesti Vabariigi rahva enamuse toetuseta isehakanud valitsuseliikmed ja poliitikud, tapeti Ukraina vanglas vaba ajakirjanik Gonzalo Lira.

Vihjete järgi Gonzalo Lira tapeti Ukraina vanglas jaanuaris 2024(Kui Zelenskyy külastas Balti riike ja Eestit) ehk Gonzalo suri piinamiste tagajärjel tüsistustesse ja talle ei antud vajalikku arstiabi. Tema surmas on konkreetselt vastutav Ukraina eriteenistus(SBU), Volodymyr Zelenskyy ja Joe Biden. SBU allub otse Zelenskyle ja Gonzalo Lira pole esimene ega viimane vaba ajakirjanik, kes on likvideeritud SBU poolt. Kuid Gonzalo Lira oli üks kõige aktiivsem ja kõige jälgitum vaba ajakirjanik Ukraina sõja teemadel. Gonzalo Lira on USA ja Tsiili kodanik, sündis USA-s.

Gonzalo Lira
Gonzalo Lira

Gonzalo Lira on olnud paljudes maailma sõjakolletes ja avalikustanud tegelikku infot, nagu Afganistan, Iraak, Süüria, jpt, kus USA(NATO) armee koos Lääne liitlastega väidetavalt likvideerivad terrorismi aga alati lekib hiljem välja info, et terroristid on rahastatud samast allikast, kes seda sama probleemi likvideerib ja loodud tekitama probleemi, et leida põhjust suveräänsete riikide vallutamiseks ja allutamiseks USA mõjuvõimu alla. Sellest ja paljudest teistest teemadest Gonzalo Lira ka rääkis, Ukraina ei erine teistest sõjasündmustest maailmas.

Gonzalo Lira avalikustas Ukraina armee ja Zelenskyy korruptiivsed ja propaganda tegevused alates 24.02.2022. Teda arreteeriti ja tehti „pehmeid“ ülekuulamisi korduvalt SBU poolt. Tema viimane arreteerimine oli mai kuus 2023 ja vabanes kautsjoni vastu juunis 2023 ja ta pidi ka lubama SBUle, et ta enam Ukraina sündmusi ei kajasta. Ta tahtis Ukrainast lahkuda, kuid seda tal ei lubatud.

Gonzalo Lira vahistamine SBU poolt Ukrainas, mai 2023

2023 juuli lõpus ta ikkagi otsustas põgeneda Ukrainast ja tegi seda mottorrattal, tahtis piiri ületada Ungari kaudu. Ta tegi viimase otseülekande 5km enne Ungari piiri ja hoiatas viimases lindistuses 31.07.2023, et kui ta nädala jooksul endast teada ei anna, on oht, et ta ei saanud piirist üle ja ta on arreteeritud SBU poolt uuesti. Kahjuks nii see ka läks. Vaikus oli mitu kuud, kui tema isa sai ühe kirja, kus Gonzalo Lira rääkis tervisest. Vaatamata tema isa, naise, sõprade, võitluskaaslaste pingutustele saada Gonzalo Lira kohta rohkem teavet, arstiabi ja kaitset pakkuda, see ei kandnud tulemust. Ukraina SBU, Zelenskyy alluvuses, võttis inimeselt vabaduse ja lõpuks ka elu.

Kas Zelenskyy on aplausi, kaastunnet ja toetamist väärt? Kas tema suhtumine ja eesmärgid on harmoonias Kõiksusega ja kas ta ikka on harmoonilise elukeskkonna looja?

Gonzalo Lira likvideerimine Ukraina SBU, Zelenskyy nõusolekul, poolt tähendab, et Liral oli õigus iga tema poolt avaldatud info kohta. SBU käitumine annab aimu, millist totalitarismi ehitab maailmas Zelenskyy koos Kabaliga.

Vaata põhjalikumat lugu Jimmy Dore videost. Saad panna eesti keelsed subtiitrid.

Gonzalo Lira lugusid saad kuulata ja vaadata tema youtube kanalilt. Seda kanalit ei pruugi kauaks olla:

https://www.youtube.com/@gonzalolira0229/videos

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?