Foto: Biden allkirjastab riikliku krüptopoliitika korralduse

Käimas on operatsioon Choke Point 2.0 ja krüpto on selle sihiks

Veiko Huuse

Kirjeldame üksikasjalikult USA presidendi Joe Bideni administratsiooni kooskõlastatud ja jätkuvaid jõupingutusi peaaegu kõigis USA ja Euroopa finantsregulaatorites, et keelata krüptoettevõtete juurdepääs pangateenustele.
0 Shares
0
0

See, mis algas nirena, on nüüdseks üleujutus: USA valitsus kasutab pangandussektorit, et korraldada krüptotööstuse vastu suunatud keerukas ja laialdane mahasurumine. Ja administratsiooni jõupingutused pole saladus: need on selgelt väljendatud memodes, regulatiivsetes juhistes ja ajaveebipostitustes. Kuid selle plaani ulatus – mis hõlmab peaaegu kõiki finantsregulaatoreid – ja selle väga koordineeritud olemus paneb isegi kõige terase pilguga krüptoveteranid muretsema selle pärast, et krüptoärid võivad lõpuks pangast täielikult eralduda, stabiilsed mündid võivad olla luhtunud ega suuda krüpto sisse ja välja voogusid hallata ning börsid võidakse pangandussüsteemist täielikult välja lülitada. Süveneme teemasse põhjalikult.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?
Veiko Huuse Intervjuu Einar Eilandiga

Kaasaegse infoühiskonna julgeoleku sotsiokultuurilised alused. Videointervjuud Einar Eilandiga. Oluliselt Täiendatud 29.06.2023

Veiko Huuse intervjuud Einar Eilandiga. Einar on mitmekordne magister, insener, teadlane, valitsuste nõuandja, teadustööde autor. Einar tunneb "süsteeme" läbi ja lõhki - nii enam jätkata ei tohi.