Foto: Annika Urm Suhkruvaba diabeedi low carb keto toitumise septsialist

Teaduspõhine Low Carb ja Keto toitumise analüüs: Parim ravi paljudele haigustele sh. diabeedile

Annika Urm

“Annika Urmi elumissioon on luua uus toidupüramiid, mis teeb inimesed terveks. Mõistmaks meditsiini toimimist ja miks arstid ja õed ei räägi tervislikust toitumisest – elupäästjast – , läks Annika Urm meditsiiniõeks õppima. Tema üllatuseks oli see, et tema senine elutöö on olnud juba teaduses tõendatud ja medõed õpivad selle teaduse järgi aga reaalelus sellest ei räägita – arstid ei soovitagi.” – Veiko Huuse
0 Jagamist
0
0

Annika Urmi tänaseks 18 aastane tütar on põdenud esimese tüübi diabeeti alates 5 eluaastast. Üle 13 aasta diabeetikust lapsega koos kasvamise kogemus on viinud kogemusepõhisele järelduseni, et madalate süsivesikutega toitumine on diabeetikule eluliselt oluline. Samuti autori lapse vanaisa põdes 2. tüübi diabeeti raskete tüsistustega (jala amputeerimine). Täna õpib Annika Urm Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis meditsiiniõeks ja tema toitumise soovitused, retseptid, küpsetusegud ja toiduained on kõik teaduspõhiselt tõendatud ja enamgi veel, need kõik toimivad haiguste ennetamisel, ravil ja on juba teaduslikult tõendatud mitukümmend aastat! Neid samu teaduslikke töid kasutatakse meditsiiniõe ja arstide õppes. Autoril tekkis küsimus, miks seda nii vähe praktiseeritakse? Põhiline ja peamine küsimus, miks neid ei rakendata arstide, õdede ja diabeetikute poolt? Räägime põhjalikult teadustöödest ja toitumisest, mis parandavad iga inimese tervist.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?