Foto: Veiko Huuse

Intervjuu autoriga – Esmakordselt Eestis loodud SUHKRUVABA kokaraamat

Veiko Huuse

„SUHKRUVABA“ kokaraamat on Eestis esimene, mis sisaldab päriselt retsepte, mis on Suhkruvaba, Low Carb, Keto & Diabeedi sõbralikd! Retseptide juures on samm sammult õpetus koos piltidega.
0 Jagamist
0
0

„SUHKRUVABA“ kokaraamat on Eestis esimene, kus õpetatakse tegema suhkruvaba, gluteenivaba, low carb, keto, diabeedi toidu tegemist, kõik ühes, retseptidega!

See kokaraamat sisaldab  päriselt retsepte, mis on Suhkruvaba, Low Carb, Keto & Diabeedi sõbralikd! Ja seda on imelihtne mõõta! Numbrid näitavad! Suhkruvaba raamatu eripära on, et iga toidu juures on ka süsivesikute arvestused! Süsivesikute numbrid on need, mis muudavad kogu mängu! Enamus magustoidud sisaldavad 2-7 g SV (süsivesikuid)  /100 g kohta.

Annika Urm räägib oma loo SUHKUVABAST elust ja kokaraamatust.

Intervjuu SUHKRUVABA kokaraamatu autoriga Annika Urmiga. Fonte.News

Annika Urm on tänaseks välja töötanud üle 100 suhkruvaba low carb retsepti. Loonud terve suhkruvaba Golden Stevia Keto Pagari tootevaliku, kus on võimalik ise teha või tellida ja süüa low carb magustoite torte, kooke, küpsiseid ja ka soolaseid toite Burger, pizza, Pasta kastmed, leib, saia. Ja seda tõesti tervislikult, kõikides toodetes on SV alla 10g / 100g kohta.

SUHKRUVABA raamatus on kasutatud suhkru asemel Golden Stevia suhkruasendajat. Kõik tordid, koogid ja magustoidud retseptid on arvestatud Golden Stevia magusainega ja koostisosad on gluteenivabad ja low carb, keto ja diabeedi sõbralikud! 

Arabel Amelia Urm:  „Ma olen väga õnnelik ja tänulik, et minu ema on loonud minu jaoks terve suhkruvaba magusa maailma Tordid, koogid, magustoidud, pannkoogid ja ka soolased toidu burger, pizza, pasta, leivad jne.“

Suhkruvaba Kokaraamatu Sisukord:

 1. Eesõna
 2. Mis on Stevia
 3. Annika Urm suhkruvaba elu
 4. Arabel Amelia Urm & Diabeet
 5. Miks loobuda suhkrust?
 6. Mis on Low Carb ehk madalate süsivesikutega toitumine?
 7. Low carb vs keto toitumine
 8. Toit on sinu kütus!
 9. Seemned ja seemne jahud
 10. Kiudained
 11. Muna & Zelatiin ehk kollageen
 12. Mis on Golden Stevia suhkruasendaja
 13. Kuidas alustada Low Carb ehk madalate süsivesikutega toitumist?
 14. Kuidas valmistada moose, mahla ja hoidiseid steviaga?

RETSEPTID:

Golden Stevia looja ja peakokk Annika Urm on välja töötanud teile parima mandlijahust biskviidi, mis on Gluteenivaba, Suhkruvaba, Madalate Süsivesikutega, Keto ja Diabeedi sõbralik küpsetis. Spetsiaalselt sulle välja töötatud Low Carb, HIgh Fat (LCHF) toitumis põhimõtteid järgides.  Seda mandlibsikviiti saab kasutada paljudes kookides ja selle leiad just siit raamatust!

 1. Mandlijahust õhuline biskviit
 2. Astelpaju-kohupiima rullbiskviit
 3. Mango-mousse tort
 4. Mango magustoit pokaalides
 5. Maasika-mousse tort
 6. Maasika-mousse pokaalimagustoit
 7. Panna cotta punaste sõstardega
 8. Mustika-mousse tort
 9. Tiramisu
 10. Vastlapäeva kook
 11. Sõbrapäeva Vahukoore tort vaarikamoosiga
 12. Vaarikatarretis vahukoorega
 13. Suhkruvaba Pavlova
 14. Besee
 15. Crème brûlée
 16. Keto Pasha
 17. Gluteenivaba kohumpiimtasku
 18. Chia jahust pubert
 19. Chia-kookose magustoit
 20. Muretaigen mandlijahust & Kuldse linaseemne jahust
 21. New Yorgi juustukook
 22. Seene porru quiche suitsukanaga
 23. Croissant mandlijahust samm sammult!
 24. Kuldse linaseemne sai
 25. Linaseemne leib
 26. Gluteenivaba Pizza
 27. Keto Burger
 28. Toorkakao-kookose-rasvakommid
 29. Keto pannkoogid
 30. Maasikamoos
 31. Ploomimoos kaneeli ja ingveriga
 32. Rabarberikook hapukoorekattega
 33. Rabarber beseekook
 34. Pariisi õunakook
 35. Rabarberimahl
 36. Rabarberi-maasika krõpsud
 37. Maasika-piparmündijäätis
 38. Maasika-piparmündi koorejäätis
 39. Angervaksa tõmmis

SUHKRUVABA retseptiraamatu saad tellidaSIIT

SUHKRUVABA kokaraamat. Raamatu Autor: Annika Urm

Golden Stevia tooted ja kasutatavd toorained on GMO ja nanotehnoloogia vabad!

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.