Foto: Biden ja Netanyahu

”Valelipu” operatsioon Iisraeli-USA 75 aasta tegevuse õigustamiseks

Revo Jaansoo

Iisrael on USA riigijuhtide ja/või süvariigi (Rothschild perekond & co) poolt loodud ja rahastatud riik. Iisraeli riigi loomisest alates, juba 75 aastat, on USA jätkanud Iisraelile tingimusteta abi andmist, mis on kokku 158 miljardit dollarit. Miks see nii on?
0 Shares
0
0

Kas ikka Hamas ründas “ootamatult” 07. oktoober 2023 Iisraeli? Kas on toime pandud genotsiid Palestiina rahva vastu? Kas Lõuna-Aafrika algatatud Haagi kohtuprotsess Iisraeli riigijuhtide vastu, et nad korraldavad genotsiidi palestiinlaste suhtes, on ikka päris või korraldatakse rahvale tsirkust? Neile ja paljudele teistele küsimustele avaldame teiste uurivate teadmainimestega omi arvamusi.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?