Maailm kõverpeeglis

Veiko Huuse

Kõige selle taustal, mis on internetis ja peavoolumeedias nähtav, toimub midagi muud ja see pole suurele osale inimkonnale arusaadav. Räägime sellest, mis pole nähtav ja paneb esitama küsimusi.
0 Shares
0
0

Kõige selle taustal, mis on internetis ja peavoolumeedias nähtav, toimub midagi muud ja see pole suurele osale inimkonnast arusaadav. Teisitimõtlejate arvamused jäävad üsna tihti varju ja suurele osale inimkonnale kättesaamatuks, sest maailma valitsevale eliidile ja tema kontrolli all olevatele meediakanalite omanikele, ettevõtete omanikele, valitsusjuhtidele, ei meeldi teisitimõtlejate küsimused ja arvamused. Miks küll on see nii, samas kui poliitikud räägivad demokraatiast kui arvamuse-, elu- ja sõnavabadusest?

0 Shares
You May Also Like

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?