Foto: Astrid Talumaa

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
495 Jagamist
495
0
0

Fonte.News on sõltumatu uudistekanal, mis edastab uudiseid ja sündmusi Eestist ja maailmast nii nagu need tegelikult on, ilma moonutamata. Koos lugejatega loome selle uudistekanali rahva lemmikuks, sest me räägime asjadest nii nagu need parajasti on.

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Jüri Lina (sündinud 13. oktoobril 1949 Tartus) on Eesti kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent ja filmirežissöör.

Teda köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused (romaan “Eemaldumine Kartaagosse”), salapärased nähtused nagu UFOd ja parapsühholoogia (raamat “Mõistatuslikkuse kütkeis”) ning salaseltside tegevus, sealhulgas vabamüürlased ja illuminaadid (“Skorpioni märgi all”, “Maailmaehitajate pettus”). Peavoolu väljaanded on teda pidevalt mustanud ja laimanud, sest ta paljastab psühhopaaatidest võimurite roimarlust. Kasulikud idioodid ajakirjanduses õigustavad kuritegelike võimurite tegevust.

Jüri Lina hakkas avaldama artikleid, arvustusi ja tõlkeid anastatud Eestis juba 1960. –70. aastail, pidas ka loenguid ning koostas raadiosaateid, mis väljendasid okupeeritud Eesti võimuladvikule ebameeldivaid vaateid. Pärast läbiotsimist Jüri Lina korteris 2. aprillil 1975 hoiatati teda ideoloogilise õõnestuse jätkamise eest, sest oli ta Tartus noorte põrandaaluste vaimsete küsimustega tegelevate rühmituste asutajana pinnuks silmas. Jüri Linale kehtestati mais 1975 avaldamiskeeld.

Ta oli olnud ühe Vikerraadio populaarseima noortemuusikasaate “Pobifo revüü” autor ja saatejuht aastail 1968–69.
Pärast tõsiseid konflikte KGBga pidi Jüri Lina 1979. aasta aprillis siirduma Helsingisse ja sama aasta augustis edasi Rootsi. KGB polkovnik Valdur Timusk ähvardas teda vaimuhaiglasse paigutamisega, juhul kui ta ei lahku Nõukogude Liidu territooriumilt, sest tal oli olnud pidevaid kokkupuuteid Eesti Demokraatliku Liikumise esindajatega, sealhulgas Sergei Soldatovi ja Tunne Kelamiga, ning vabadusvõitlejatega, teiste hulgas Mart Nikluse ja Enn Tartoga. Enda poliitilist jälitamist kirjeldab Lina üksikasjaliselt teoses “Öised päevad” (Stockholm, 1983, 2005).

Eesti Raadio, Ameerika Hääl, raadio Vaba Europa, Top-raadio ja raadio Kuku on eetrisse andnud rohkem kui 500 Jüri Lina koostatud saadet ja saatelõike. Ta avaldas rohkesti tõlkeid, artikleid ja arvustusi nõukogude ajakirjanduses kuni 1975. aasta aprillis saadud avaldamiskeeluni. Ometi esines ta kodumaises ajakirjanduses hiljemgi, kasutades varjunimesid (muu hulgas Ando Pärjel, Tuulo Illis) ja variisikuid (teiste hulgas Annes Hermann). 
Samas jätkati tema Eestis tagasi lükatud kirjutiste avaldamist Soomes.
Hulk kirjutisi on hiljem ilmunud Ameerika Ühendriikides, Iisraelis, Inglismaal, Kanadas, Prantsusmaa, Rootsis, Soomes, Saksamaal, Ungaris, Taanis ja mujal. Ta on pidanud ettekandeid Eestis, Venemaal, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Saksamaal, Belgias, Inglismaal, Kanadas, Lätis ja Rumeenias. Seal oli tal 5000 kuulajat.
1964. aastal algatas KGB tagaselja Lina vastu raamatute “Öised päevad” ja “Sovjet hotar Sverige” põhjal kriminaalasja, süüdistades teda riigireetmises. Aastal 1991 ta rehabiliteeriti.
Kuni nõukogude korra lagunemiseni kuulus “Öised päevad” keelatud lugemisvara nimistusse, kuhu avalikustamise perioodil olid jäänud vaid üksikud raamatud. Väliseesti ajakirjanik ja Stockholmi “Eesti Päevalehe” toimetaja Ülo Ignats kirjutas oma raamatus “Estland mot en ny vår” (Stockholm, 1981, lk 43), et KGB kontrolli all olnud VEKSA-ühing hoiatas kõiki eestlastest Rootsi külastajaid kokku puutamast Ülo Ignatsi ja Jüri Linaga, keda peeti ideoloogiliselt ohtlikeks inimesteks.

Jüri Lina on kirjutanud 16 raamatut, teinud 11 filmi, loonud neli lastelavastust, produtseerinud ligi 20 heliplaati, teinud filosoofilisi luulelavastusi, millest kolm on ilmunud helikandjal.

Jüri Lina ja Veiko Huuse maailmapettust avalikustamas

Te olete välja andnud hulk raamatuid. Milline neist teile endale kõige rohkem meeldib? Kas “Skorpioni märgi all” võib lugeda teie edukamaiks raamatuks? See räägib Nõukogude võimu tõusust ja langusest. Mis teid kõige rohkem üllatas selles võimumängus ja mida te raamatusse ei kirjutanud, sest see info oleks olnud liiga tundlik või tekitanud tollal suure skandaali?

Jüri Lina: Raske küsimus. Ilmselt mu esoteeriline romaan ”Eemaldumine Kartaagosse”, aga ka muusikaraamat ”Rokiajastu resonantsid”. Need on ülimalt tähtsad. Aga ka raamat filmi kujundlikkusest. “Skorpioni märgi all” on tõesti mu edukaim raamat rahvusvaheliselt. See on ilmunud paljudes keeltes, sealhulgas vene, läti (kahes trükis), inglise (kolmes trükis), prantsuse, hispaania keeles. Eesti keeles on see välja tulnud neljas trükis. Eestis on edukaim olnud ”Varjatud tervisevalem”, millest peatselt ilmub kuues, täiendatud trükk.

Kõige rohkem üllatas Nõukogude võimu juureseriline küünilisus ja planeeritus, näiteks, et elukindlustamine keelustati kohe algul ja pärast Teist maailmasõda lubati teatud tingimustel.Praktiliselt tõin kõik mulle teada olevad tundlikud asjad ära, sest kaotada polnud enam midagi. Teatud ringkonnad vihkasid seda teost niigi.Raamat oli algusest peale suur skandaal. Eriti Rootsis, kus populaarne TV-saade ”Striptiis” kuulutas selle ülimalt ühiskonnaohtlikuks.

Lugesin läbi ka Teie raamatu “Maailmaehitajate pettus”. Seda ei olnud lihtne lugeda, sest seal on palju viiteid allikatele ja sündmused on ajaloos kõik seotud vabamüürlastega.  Tuleb jälgida, kelle korraldusel mingi sündmus loodi ja see käivitas järgmise ja järgmise. Mina käisin koolis 70ndatel ja 80ndatel Vene okupatsiooni ajal. Ajalookäsitlus oli siis ja on ka tänapäeval vale nii keskkoolis kui ka ülikoolis. Kas meile on siis tõesti ajalugu õpetatud 300 aastat valesti? Tõendite järgi on kõik maailmasõjad, muud sõjad, poliitilised mõrvad, ning riikide valitsemine vabamüürlaste ja illuminaatide käes?

Jüri Lina: Mida rohkem ma olen dokumentide juurde pääsenud, seda kindlamini on selgunud, et meile on ainult valetatud. Ajaloolased on lasknud endast teha ülekohtuse võimu suuvoodrid. Eriti vapustasid mind alatud valed mu uue raamatu kirjutamise käigus, mis käsitleb Rootsi sotsialistlikku allakäiku. Selgus, et Rootsit juhiti eriti 1960. aastail, aga ka 1970ndail Moskvast. Riigiaparaat kubises Nõukogude ja Ida-Saksa agentidest. Aga sotsialistid alustasid seaduste rikkumisega juba 1920. aastal, mil massoon Hjalmar Branting (1860–1925) töötas agaralt nii suurkapitali kui ka Nõukogude võimu huvides. Tema advokaadist poeg Georg Branting paljastati Teise maailmasõja ajal Nõukogude agendina.

Samuti on mind jahmatanud inimeste lihtsameelsus, kes on igasugust ametlikku jama uskunud. Näiteks kui Rootsis 1920. aastatel kutsusid arstid üles jooma tervisevett rohkete radioaktiivsete isotoopidega ja sööma uraani sisaldavat šokolaadi, uskusid inimesed seda propagandat. Kusjuures võimureile oli tegelikult teada, kui ohtlik on radioaktiivsus. Endiselt on salastatud andmed selle kohta, kui palju inimesi nõnda tapeti. Hispaania gripi sildi all vaktsineeriti aastail 1918–20 surnuks 75 miljonit inimest. Seda grippi polnud olemaski. Algul nimetati seda koguni seagripiks. Süstiti aga kolm doosi vaktsiini bakteriaalse meningiidi (ajukelmepõletiku) vastu. Ka tollal kehtis maskikandmise kohustus. Keeldujaid ootasid kõrged trahvid või vangla. Ainult kahes riigis ei esinenud surmajuhtumeid: Kreekas ja Egiptuses, sest neil polnud raha Ameerika vaktsiinide ostmiseks. Lisaks Eesti, Soome ja naabermaad, sest seal käis sõda. Eestis lõppes Vabadussõda alles 1920, siis kui mujal olid vaktsineerimised lõpetatud.

Olen võimueliidi plaanid alates aastast 1901 ära toonud oma raamatus. Inimesed aga ei viitsi lugeda või pole neil huvi teada saada.

Praegu lähevad inimesed vabatahtlikult tapale, et lasta endale covidi-vaktsiini sildi all sisse süstida kohutavat mürki SM-102, mis tekitab surmavaid kahjustusi, sealhulgas maksavähki. Pakendil on kirjas, et seda ei tohi kasutada inimeste ja loomade puhul. Ainult teaduslikel eesmärkídel. Ometi on see mürkaine “covidi” vaktsiinides, mis olevat ohutud. Selleks on üles piitsutatud kohutav hirm. Hirmunud inimestega on kerge manipuleerida. Ma ei ole ühelegi piirangule allunud ja olen olnud endiselt täiesti terve. Olen suhelnud oma sõprade ja tuttavatega täiesti normaalselt. Kätlen kõiki inimesi, kes mind tervitavad.

Olen hoiatanud uue maailmakorra eest, mida seoses covidi-spektaakliga tahetakse välja kuulutada. See hoiatus kehtib endiselt. Kõik nende plaanid on trükis avaldatud. See, mis sünnib praegu, on kirjalikult kättesaadav aastast 2010. Planeerija on Rockefelleri sihtasutus. Seni on kogu covidi-spektaakel läinud selle plaani järgi. Inimesed ei mõtle isegi selle peale, et gripp on momendil maailmast kadunud. Kõik külmetused on nüüd covidiks tembeldatud. Ja need on kergesti ravitavad. Olen vitamiinidega, eriti tohutute C-vitamiini kogustega aidanud nii mõndagi tuttavat ja sõpra. Kõigi tervis on taastunud. Jutud ravimatutest haigustest on alusetud.

Juhtivate arstide-viroloogide kahepalgelisust ilmestab parimal moel üks minu Rootsit käsitleva raamatu tsitaat. Kui reporter Ulf Elving soovis teada, kas Annika Linde, kes aastail 2005–2013 oli Rootsi peaepidemioloog, on end juba vaktsineerinud, ütles too TV-intervjuus avameelselt: “Ma ei vaktsineeri end kunagi, nagu seda ei tee ka minu pere. Vaktsiin võib kahjustada neere ja teisi elundeid ja pealegi lammutab see keha immuunsussüsteemi.” Arvan, et see iseloomustab võimurite valelikkust.

Mis vahe on vabamüürlasel ja illuminaadil? Kes need inimesed on?

Jüri Lina: Vahe on lihtne. Viitan vaid ühele massoonide ajakirjale: “Kõik illuminaadid on vabamüürlased, aga mitte kõik massoonid ei ole illuminaadid.” Illuminaatide nimed on salastatud. Aga me tunneme neid nende tegudest ja jutust. Kui part kõnnib nagu part ja prääksub, siis ta on part. Nii on ka illuminaatidega. Bill Gates on kõrgmassoon, aga ajab illuminaadi juttu. Kõik, kes propageerivad globalismi, töötavad illuminaatide huvides, ilma et nad seda teaksidki. See on kommunismi uus vorm. Uus nimi, aga sisu on sama. Maailma majandusfoorumi juht professor Klaus Schwab on kõrgmassoon, räägib aga nagu ehtne illuminaat. Tema on üks neist roimareist, kes on meie orjastamist ja osalist mahatapmist hoolikalt ette valmistanud.

Maailma on tahetud saada erinevate võimumängude, haiguste ja rahatrükiga käputäie inimeste kontrolli alla. Kas vastab tõele, et kõik need organisatsioonid LKA, MI-5, MI-6, Mossad, FBI, CIA, ÜRO, WHO, NATO on vabamüürlaste kontrolli all ja seal käib  manipulatsioon ja inimese elu ei maksa nende jaoks midagi? Kui vaja riigis mingi väike konflikt tekitada, siis see tehakse ja näidatakse, et seal olidki pahad süüdi ja NATO või keegi nendest organisatsioonidest päästis selle riigi suuremast jamast ära? Sõjad on äritegevus, mille eesmärk on võim ja kulumaterjal on selle riigi elanik?

Jüri Lina: Paraku pean Teile õiguse andma. Dokumendid näitavad, et erinevad organisatsioonid tavaliselt täidavad massoonide ülesandeid. Oma raamatus “Skorpioni märgi all” näitan ma, kuidas MI-6 osales koos vürstist massoon Jussupoviga rahuinitsiaatori Rasputini tapmises. BBC on nende dokumentide alusel teinud koguni dokumentaalfilmi. Enamik usub, et Esimese maailmasõja vallapäästja oli Saksamaa. Aga dokumente te lugeda ei taha? Viitan jubedale dokumendikogumikule, mis näitab taas, et Teil on õigus. Raamat sisaldab salaorganisatsioonide osa Esimese maailmasõja vallapäästmises, mille initsiaator oli Inglismaa. (Gerry Docherty, Jim MacGregor “Hidden History: The Secret Origins of the First World War”) Ma lähen veelgi kaugemale ja rõhutan, et ka Teise maailmasõja päästis valla Suurbritannia, mitte Hitler ega Saksamaa. Dokumendid räägivad selget keelt. Soovitan lugeda Nick Kollerstromi raamatukest “How Britain Initiated both World Wars”. Seega elame valede meres ja vähesed otsivad siin tõesaart. Tõeotsijate üle koguni irvitatakse.”

Mis toimus Pätsi ajal Eesti kullaga Rootsi pankade kaudu? Kas oli see suuremahuline rahapesu ja varade kantimine?

Jüri Lina: Eesti Vabariigi kullavarud, mida oli 11 tonni, viidi Teise maailmasõja eel Rootsi, Šveitsi ja Suurbritannia hoidlatesse varjule. Märtsis 1939 taotles Eesti valitsus, et osa riigi kullareservist paigutataks Rootsi Riigipanka. Seda tehtigi maist kuni septembrini 1939. Eesti kulda oli 2908 kilo, mis lähtudes hinnast juulis 1940, maksis 13 744 000 Rootsi krooni.

15. juulil 1940 nõudis Nõukogude Liit seda kulda endale. Mõni päev hiljem Rootsi valitsus rahuldas taotluse. See toimus enne Eesti haaramist Nõukogude Liidu koosseisu 6. augustil 1940. Samas oli ka tunnustatud okupeerimist de jure. Ametlikult valetati väga kaua, väites, et Rootsi ei tunnustanud Eesti annekteerimist de jure.

London loovutas Eesti kulla, mida oli 4,8 tonni, kahepalgeliselt Moskvale 1969. aastal, kuigi ametlikult ei tunnustanud okupatsiooni. Selle kulla väärtus tollal oli 500 000 naela. Okupatsioonivõimu haardeulatusest jäid välja ainult Šveitsis paiknevad 3,3 tonni kulda. Rootsi dokumendid näitavad aga selgelt, et Stockholm pidas Moskvaga salajasi läbirääkimisi, et Eesti kulla eest saada kompensatsiooni konfiskeeritud Rootsi tööstusinvesteeringute katteks.

1. juulil 1992. aastal kompenseeris Rootsi Eestile kulla väärtuse, rehkendades summa ümber 1992. aasta hinnale. Eestile anti 245 miljonit Rootsi krooni.

Kui vaadata covidi nn “äriplaani”, siis siin on ka selge stsenaarium –  kusagilt on antud riikide valitsustele korraldused ja kõik valitsused räägivad ühte juttu. Jääb mulje, nagu oleksid valitsusjuhid autmaatrežiimil ja neid absoluutselt ei huvita rahvas. Kas see on nii ja kust see käsk või korraldus tuleb?

Jüri Lina: Paraku pean Teile taas õiguse andma. Kurjategijate enda materjalid kinnitavad seda. Algkorraldus pärineb väga kinniselt psühhopaatide grupeeringult, kelle moto on: ohver peab ise tasuma kulud seoses tema tasalülitamise või tapaga. Nagu Ida-Saksamaal pidi piiril maha lastud põgenikust ohvri pere maksma kuulide eest. Täitevkorraldused tulevad Maailma Terviseorganisatsioonilt, Trilateraalselt komisjonilt, ÜROlt ja teistelt sarnastelt institutsioonidelt. Kõige hullem on see, et neis hullustes ei kahelda, vaid neid võetakse tõsiselt. Nagu tervisekampaania 1920. ja 1930. aastal, mil inimesi mürgitati radioaktiivsete ainete raadiumi, tseesiumi ja uraaniga. Suudeti turustada isegi radioakiivseid rõivaid.

Kuni 3. juulini oli ametlikel andmeil Euroopa Liidus covidi vastu vaktsineerimise tagajärjel hinge heitnud 17 503 inimest, raskete kõrvaltoimete käes kannatab 1 687 527 inimest. Tegu on erakordselt “ilustatud” andmetega.

Kas valimised on olnud ausad või on võimuliidrid paika pandud juba varem ja rahva valimaskäimine oli tsirkus ja rahva lollitamine?

Jüri Lina: Lollitamine toimub paljudel maadel. USAs oli 2016. aastal ette nähtud illuminaatide lemmiku Hillary Clintoni saamine presidendiks. Viimane tegeles ka musta maagiaga, nagu selgub tema raamatust “What Happened?”. Kasutati küll ulatuslikke võltsinguid, ent neist ei piisanud. Võitis globalistide surmavaenlane Donald Trump, kes suutis nii palju positiivet korda saata, et tema tagasivalimine otsustati iga hinna eest nurjata. Tema asemel pidi tulema täiesti juhm, aga globalistidele sõnakuulelik Joe Biden. Ja tuligi. Valimisvõltsingud toimusid ennekuulmatu ulatusega ja see leidis aset häbitult kõigi silme all. Mees ise kinnitas TVs, et tema selja taga seisab maailma tõhusaim valimiste võltsimise organisatsioon. Eestiski pandi 13. jaanuaril 2021 KAPO abil toime riigipööre, et lahti saada globalistide vastastest valitsuses — EKREst. Materjalid selle operatsiooni kohta on nüüdseks laekunud. Karvane Brüsseli käsi on igale soovijale nähtav. Brüsseli esindaja käis Eestis vahetult enne operatsiooni algust. Praegu “juhib” riiki üks kõige juhmimaid peaministreid läbi aegade, Kaja Kallas. Ka president Kersti Kaljulaid on Eesti vaenlaste sõiduvees. Rootsiski kasutati eelmistel valimistel võltsinguid, et Rootsi Demokraatide mõjuvõimu vähendada. Seda tuvastasid isegi rahvusvahelised vaatlejad. Ja Rootsi pole päris kindlasti demokraatlik riik. Kõik on mäng. Valitsevatel sotsialistidel on seadusevastaselt koguni oma salajane spionaažiaparaat, et registreerida mittesotsialiste. Seegi tegevus on seaduses keelustatud. Aga millal on olnud sotsialistid seaduskuulekad?

Eesti endine peaminister Jüri Ratas on külastanud Bilderbergide koosolekut. See on vabamüürlastega seotud. Kas Jüri Ratas on vabamüürlane ja täidab nende korraldusi? Kui palju on Eestis mõjuvõimasid vabamüürlasi?

Jüri Lina: Jüri Ratas on olnud Eesti kõige osavam poliitik. Bilderbergide kokkutulekut on algusest peale mahitanud massoonide loožid, peamiselt Grand Orient de France‘i omad. Ratase nime pole massoonide nimekirjades tuvastatud. Aga ilmselt on ta nende kuulekas marionett. Kui vaadata minu raamatuski ära toodud eesti massoonide salajast nimekirja, siis näeme, et Eesti on ümber piiratud. Neid leidub juhtivatel kohtadel igal elualal. Eestis on 800 massooni. Tähtsaimaid on paarsada.

Milline on Eliidi plaan? On see samasugune võim, ühine raha, maailmariik ja inimeste elektrooniline kiibistamine ja jälgimine 24/7? Või on midagi veel hullemat?

Jüri Lina: Paraku leiduvad vastused juba Teie küsimustes. Mis puudutab hullemat, siis siinkohal tuleb rõhutada, et algsed kavad kehtivad nende suhtes, kes tänu oma läbinägemisvõimele on suutnud vaktsineerimised üle elada ja ellu jääda. Et eliit ei kohku tagasi liigse elanikonna tapmisest, on kirjas selles plaanis, mille avalikustas 1901. aastal kõrgmassoon, MI-6 osakonnaülem, sotsialistide ideoloogiline koordineerija ja illuminaat H. G. Wells (1866—1946), keda meie tunneme peamiselt kui ulmekirjanikku. Ta kirjutas, et liigsed inimesed tapetakse halastamatult. See algas juba aastal 1905, jätkudes aastatel 1914, 1917, 1918—20, kommunismi abil jne.

Mis toimub maailmas lähima nelja-viie aasta jooksul? Millises maailmas me elame aastal 2030? Millises piirkonnas on kõige turvalisem ja suur tõenäosus, et elu seal jätkub?

Jüri Lina: Aastaks 2025 peab eliidi fantaasia kohaselt meil olema uus maailmakord ja maailmavalitsus, mille diktatuuri kõrval kahvatuvad kõik varasemad despoodid. Sedagi võib lugeda nii Schwabi kui ka Rockefellerite plaanidest. Aastaks 2030 võivad ellu jäänud inimesed ainult unistada vabadusest. Nõukogude Liit tundub selle kõrval tagasihoidliku lapsemänguna. See plaan oli algselt avaldatud juba 12. sajandil. Autor on Maimonides. Sellegi olen avaldanud oma raamatus ”Skorpioni märgi all”. Aga inimesed ei lase end hoiatada, enne kui on hilja.

Kõige turvalisemad riigid saavad ilmselt olema Tai ja Jaapan. Paljud mu tuttavad on kolinud Rootsist Taisse. Seal on ka rahvusvaheliste massoonide mõjuvõim minimaalsem.

Mis on teie järgmine projekt, pean silmas raamatut või filmi ja mida te sellega paljastada tahate või millest see räägib?

Jüri Lina: Nagu mainitud, on ilmumas mu uus rootsikeelne raamat ”Sovjetrepubliken Absurdistan: En socialistisk katastrof i Sverige”. Selles paljastatakse täielikult Rootsi sotsialism. Sotsiaaldemokraatide kahepalgelisus ja valelikkus. See on täpselt sama ka Eestis. Näitan neid inimsoo vaenlastena, massoonide kõige tõhusamate käsilastena. Nad on toime pannud jubedaid inimsusevastaseid roimi, nagu kommunistidki. Ainult et neist ei taheta rääkida. Mina räägin. Veel üks näide mu raamatust. Teise maailmasõja ajal pages Soomest ja Norrast Rootsi tuhandeid vene sõjavange, kes interneeriti laagritesse. Neid oli kokku üheksa. Mis seal toimus, oli salastatud kuni viimaste aastateni. Laagreid juhiti Moskvast, Rootsi pinnal kehtisid Nõukogude Liidu seadused, mille alusel teatud isikud kähku süüdi mõisteti ja maha lasti. Rootsi politseil ei lastud neid roimi uurida. Elu laagrites algas hommikuti Nõukogude Liidu hümniga, siis marsiti Stalini portreede ja punalippude all. Kui rääkisin sellest Rootsis oma loengutel, olid kuulajad vapustatud, et nii mõnigi ütles: ”Mitte iialgi enam ei anna ma oma häält sotsiaaldemokraatidele, kes on selle eest kaasvastutavad.”

Minu raamat aga kubiseb Rootsi rahva ja Rootsi riigi vastu toime pandud roimade kirjeldustest. Rootsi koos Nõukogude Liiduga varustas ANC kommunistlikke terroriste raha ja relvadega.

Sotsialistid varastasid Rootsi maksumaksjatelt 10 miljardit krooni ja vedasid Olof Palme käsul KGB kulleritega ning sokutasid salajaste šveitsi pangaoperatsioonide abil Lõuna-Aafrika Vabariiki, mis hävitati ja kus praegu valitseb terror ja kaos. Seal on vägagi ebakompetentne ja nõme valitsus.

Filme ma enam teha ei kavatse. Erandiks on üks tulevikku planeeritud sürrealistlik film pealkirjaga “Katarsis” olukorrast maailmas, et tsensuuri eksitada.

Miks te elate Rootsis ja mitte Eestis?

Jüri Lina: Eesti elu on väga lapsik. Inimesed pole Nõukogude okupatsioonist palju õppinud. Millest muidu sama ohtlike sotside edu Eestis? Normaalses riigis ei hääletaks nende poolt keegi. Nad on kõik teadlikud või manipuleeritud poliitilised kelmid. Riigiasju korraldavad endised kommunistid. Riik on ju desovjetiseerimata, lisaks derussifitseerimata.

Paarkümmend aastat pärast okupatsiooni lõppu on mind ajakirjanduses pidevalt tümitatud, mustatud, laimatud ja teotatud. Alles viimase kümnendi vältel on hakanud suhtumine muutuma. Aga kas sellega saab heastada seda kurja, mida on mulle Eestis tehtud? Mulle piisas oma toimiku lugemisest, milles on rohkem kui 5000 lehekülge. Millised pealekaebused KGBle!

Ansip jälitas okupatsiooni ajal Tartu koolipoisse koertega. Nüüd nõuab ta, et avalikes kohtades tohiksid liikuda vaid vaktsineeritud. Ametlikult Eestis diskrimineerimist ei ole. Midagi sellist ei ole autoritaarses Rootsis. Kõik globalistide hullused võetakse Eestis kahe käega vastu.

Kas Teie elu on olnud ja on ohus seetõttu, et Te olete paljastanud Eliiti?

Jüri Lina: Eks ähvardatud on ikka. Aga las koerad hauguvad, karavan peab edasi liikuma.

Mida teeksite, et tuua maailma rahu, õnn, vabadus, harmoonia ning rahvas saaks juhtida elu koostöös ja kooskõlas loodusega?

Jüri Lina: See küsimus kuulub utoopia valdkonda. Pole võimalik saavutada rahu, kui on oldud sõjakas. Kui külvatakse tuult, lõigatakse tormi. Õnn tuleb siis, kui aidatakse teisi ja ollakse sõbralik. Ja see on pikaajaline protsess, sest siin on tegu karmaga. Olen seda väga vähe näinud. Vabadus ilma vastutustundeta on anarhia. Harmoonia tähendab tasakaalustatust. Elu tänapäeva maailmas on erakordselt kallutatud. Kuidas saaksin mina nende küsimuste lahendust rahvale pakkuda, ilma et mind järgmisel päeval maha ei löödaks? Rahvas ei ole kunagi suutnud end ise juhtida, vaid on alati seesuguste katsete puhul kraavi paiskunud. Rahvas tahab näidata oma üleolekut loodusest. Kooskõla loodusega on aga olnud vägagi võõras mõiste, sest seda ei õpetata koolis ega tahetagi õpetada. Pole soovitud meile isegi näidata biokeemilisi avastusi meie bioloogilise päritolu kohta, kirglikult on varjatud surma tagamaid, sest kui need omaks võetaks (on juba avastatud ja teaduslikult tõestatud, et pärast füüsilise keha tegevuse lakkamist lahkub peenmateriaalne keha), siis tekiks inimesel vastutustunne selle eest, mida ta teeb. Tasub vaid lugeda kanada professori Ian Currie raamatut ”Surma saladused”. Praegu inimene laastab loodust ja näitab oma närusust teiste suhtes. Vastutustundest pole illuminaadid huvitatud. Säärase inimesega ei saa manipuleerida, sest tal areneb läbinägemisvõime valede suhtes, mida iga päev serveeritakse.

Siin videos kvantfüüsikute teadusavastused, et teadvus säilib pärast füüsilise keha surma:

Prof. Ian Currie raamatus “Surma saladused”, mis on tõlgitud ka eesti keelde, käsitletakse teemat, et surma pole olemas:

https://www.rahvaraamat.ee/p/surma-saladused-uskumatud-avastused-surma-kohta/998109/et?isbn=9789198254266#

Mõiste selgitus: Eliit – grupp, kuhu kuuluvad inimolendid ja olendid, kelle plaan on inimkonda hävitada, orjastada, totaalset kontrolli kehtestada, inimestelt vabadus ära võtta.

Veiko Huuse

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

495 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Mis on vabaduse hind?

Käsitleme ka kaubanduskeskustes toimuvaid sündmusi, milles väheteadlikud poetöötajad koostöös turvatöötajatega, kes tihti lisajõududena kasutavad relvastatud politseijõude, on alustanud rünnakut, et mitte öelda pogromme, kaubanduskeskuste külastajate suhtes, kes tegelikult neile kõigile palka maksavad ja sissetuleku kindlustavad. Pogromme põhjendatakse absurdimaigulise näokatmise nõudega, vaatamata teaduslikule põhjendusele, et näokattena kasutatava kanga struktuur on tuhandeid kordi suurem kui võimalik viirus. Veiko Huuse uurib koos saatekülalistega, mis võib olla selle absurditeatri tegelik eesmärk. Miks peab inimkond muutuma näotuks?

Covidism: kas uus religioon?

Kunagi ammustel aegadel valgus mööda ilma laiali üks ja sama religioonimuster. Igale maale sisenedes riietus see veidi teisiti ja ka käitus teistmoodi – vastavalt kultuurile ja inimeste arenguastmele. Leidus inimesi, kes võtsid selle mustri õpetusi arenguprotsessi astmekividena, mida saab kasutada elus edasiliikumisel ja oli ka neid, kes võtsid kõike sõnasõnalt ning nõudsid teistelt inimestelt samuti nende sõnade järgimist. Esimesed olid religioossed inimesed, kes oma käitumisega teisi ei kahjustanud. Viimased aga olid religioonifanaatikud, kes tegid elu põrguks nii iseendal kui ka teistel...

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.

Kuidas manipuleerida meelsust ja mõjutada inimesi

Propaganda osutub toimivaks taktikaks olukordades, kus inimesi on vaja panna uskuma ebatõde. Kampaaniate õnnestumise üks eeldusi on inimpsühholoogia tundmine sel määral, et suudetakse mõjutada inimesi neile endile märkamatult. See on oskus jagada valitud informatsiooni valitud viisil. Oskus mängida inimeste tunnetega. Ülemaailmse Tervishoiuorganisatsiooni ametlike ja avalike teabematerjalide hulgas leidub ka vaktsineerimiskampaania juhend. Kuidas mõjutada inimesi nii, et nad ise tahaksid lasta end vaktsineerida? Kuidas pääseda mõjule meedias, kogukondades, erinevates elanikkonnagruppides? Kuidas kaasata selleks poliitikuid, erialainimesi ja mõjuisikuid ehk suunamudijaid?