Maailmavalitsejad saavad energiat sinu Hirmuenergiast

Veiko Huuse

Kuidas kaitsta ennast elukeskkonnas, kus kellelegi loota ei saa peale iseenda?
0 Shares
0
0

Oled ehk tähele pannud, et tänases poliitilises maailmas pole inimestel mingit tahet, usku, moraali ja sõnajõudu elukeskkonna muutmiseks – see maailm on täidetud hirmu ja surmaenergiaga. Maailmas on tuhandeid religioone(uskumisi), peamised neist on kristlus, islam, hinduism, budism, sikhism ja judaism, kuid on ka lugematuid väiksemaid ja vähemtuntud ususüsteeme. Te näete, et need usklikud hävitavad ennast, teisi ja kogu elukeskkonda sõdadega, meditsiiniga, meediaga, poliitikaga ja nõustudes lisaks olema ori. Kas intelligentne, kõrge moraaliga ja hingega inimene teeks endale ja teistele seda, mida me iga päev maailmas näeme – sõjad, tappev meedia, tappev toit, tappev meditsiin,……. ? Kas programmeeritud inimmasside meeleavaldused, autokolonnid, sitalaotamised valitsushoonete ette on intelligentsete inimeste tegevus või midagi muud? Kes need hirmukülvajad ja hirmukülvajate vastu võitlejad on ja kes tegelikult muudavad maailma?

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?