Psühhedeelikumid, Psyopid ja Salaühingud

Veiko Huuse

See lugu on “Poliitika” kategooria all sellepärast, et see räägib tänase maailma poliitikute “Köögist” – kes on peakokk, mis on toidu toorained, toidu valmistamise tööriistad ja kuidas see “poliitiliselt korrektne supp” inimmassidele serveeritakse läbi “mängu”, mis paljudele jääbki mõistmatuks ja “igaks juhuks” mängivad kaasa, arusaamata tagajärgedest.
0 Shares
0
0

On ütlus: “Viin on tarkade inimeste jook ja mis kaine peaga meelel, see joobes peaga keelel.” Tarbi targalt, et sinu “saladused” välja ei tuleks:) Seda ja teisi tarkuseid on “targalt” enda kasuks ära kasutanud inimkonna üle kontrolli sooviv olendrass – inimolendid – kes kõikvõimalike tehnoloogiatega ja võimendustega on pannud inimesed tarbima(ületarbima) ja rääkima (lubavad mõtteid kontrollida) kontrollimatult. See olukord on viinud terve selle maa elanikkonna väljasuremiseni ja maa eluprogrammi hukuni. Kes või mis on need inimolendid, salaühingud ja ained?

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.