Kontrollitud hingamine loob harmoonia sinu kehas ja sa oled terve

Veiko Huuse

Miks kulutada raha ja aega meditsiinile, arstidele, ravimitele, kui igal inimesel on universaalne abiline TASUTA olemas? Me hingame sisse puhast energiat ja välja hingame mustuse meie kehast. Kontrollitud ja teadliku hingamisega me loome harmoonia oma kehas ja me oleme terved. Kuidas hingata ennast terveks ja hoida keha harmoonias?
0 Jagamist
0
0

See, kuidas te hingate – olgu see kiire või aeglane, pinnapealne või sügav – on tihedalt seotud teie kehaga kui tervikuga, saates sõnumeid, mis mõjutavad teie meeleolu, stressitaset ja isegi teie immuunsüsteemi. Ometi on hingamine ainulaadne selle poolest, et seda nii kergesti ignoreeritakse (saab teie elu põhitaustaks) kui ka austatakse samal ajal. Viimasel juhul on peaaegu instinktiivne soovitada kellelgi “sügavalt sisse hingata”, kui ta tunneb ärevust, stressi või hirmu.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!