Magage igal õhtul korralikult

Veiko Huuse

Tänane inimrass on muudetud mitmeid kordi ja need muutmised on kooskõlas selle planetaarse süsteemiga – näiteks päikese tõusu ja loojumisega. Kuigi kõik on illusioon ja tehislik, on inimene selle sees ja tema toimemehhanismid töötavad selle maailma Eluprogrammi järgi, juhul kui sa tõepoolest pole “ajarändur” või “dimensioonide rändur”. Selle maa eluprogrammis “tervena ja täiuslikuna” elamiseks tuleks kinni pidada “loodusreeglitest”, vastasel juhul oled sa naftameditsiini sõltuvuses. Õige toitumine ja mida varem magama õhtul lähed, seda parem ja mitte ainult, on palju teisi tegureid, mis rikuvad sinu une kvaliteedi.
0 Shares
0
0

Teie keha iga organ ja isegi üksikud rakud, sisaldavad bioloogilisi “kellasid”, mis reguleerivad kõike alates ainevahetusest kuni psühholoogilise funktsioneerimiseni. Kõik need kehakellad on sünkroonitud teie peamise ööpäevase kellaga, mis asub teie ajus, mis omakorda on sünkroonitud päikese tõusu ja loojumisega, eeldusel, et te ei aja seda segamini kunstliku valgustusega öösel ja/või ebapiisava päikesevalgusega päevasel ajal. Pikemas perspektiivis võib unega koonerdamine – mis on kindel viis ööpäevase kehakella düsreguleerimiseks – kaasa aidata terve hulga krooniliste terviseprobleemide tekkele. Mida teha une parandamiseks ja kuidas muuta elustiili?

0 Shares
You May Also Like

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!