Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 5. osa. Sa kannad endas oma Universumi Saatust

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 5. osa. Sa kannad endas oma Universumi Saatust.
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 4. osa „Paradiisi taastamine siin, Maal ja Piiramatule Võimele ligipääsemine“, saad lugeda siit

Ülim Reaalsus

Olgu, kallid sõbrad, „Taeva Kuningriik on seespool“ – Taeva sügava alateadvuse realmis. Lubage mul korrata seda. Korrake seda ise pidevalt kuni ühinete absoluutse Tõega, mis on võtmeks lunastusele ja pääsemisele. Mõtisklege selle üle. Muutke see mantraks: Kuningriik on sees-, mitte väljaspool ja oma kõrgeimal tasandil olete te Kuningas – ülim reaalsus – Tema Ise – puhta piiramatu mõtte tasand. Teil on ülim Ühe vägi kõiges, mida te teete – võime energetiseerida ja manifesteerida mõtteid reaalsuseks – võime Kaugmõjutada sündmusi, isikuid või gruppe, omamata tähtsust, kui tajutavalt suured või kaugel need on. Kurja, justkui millegi meist väljaspool asuva tajumiseks pole tõelist põhjust, sest see pole väljaspool. Kuningriigi ühe osana on see meie endi sees. Selles duaalsuse maailmas, on nii head kui halvad kavatsused meie endi sees, mitte väljaspool.

Ma juba näen seda tulemas. „Pea kinni“ karjud sa, „kas sa kavatsed nüüd vihjata, et ma olen ka kuri? Et pole olemas väliseid eesmärgistatult loodud tumedaid jõude, kes on valmis meie orjastamise nimel surema, röövima meilt meie valgustatuse Jumalikku realmi?“ Muidugi nad on olemas. Nad on vaid teie mõtted individuaalse Minana ja mõtete kollektiivse summana, milles te kokku lepite ning kollektiivselt manifesteerite. Ainult sina saad muuta end – mitte keegi teine ei saa ega hakka ka seda sinu eest tegema. Seda pole eales enne juhtunud ega juhtu ka kunagi. Sulle võidakse ainult näidata teed, anda sõnum – edasi sõltub juba sinust sellel teel käimine ja kuulamine. Sõnum on tuumaks. Sõnumitooja on ebaoluline. See on vaid Tema Ise ja nii ka sina. Me kõik oleme kogemus, testimistoru. Olles Üks Ühe tasandil pole kogemus. Ta on lahendus, vastus, kogemuse edukaks muutmiseks.

Tead, mitte palju aastaid tagasi, peeti ideed aktiivsest alateadlikust realmist äärmiselt küsitavaks. Ainult moodsate psühholoogiliste uuringute saabumisega, hiljutise huviga niinimetatud vanade müstiliste teadmiste suhtes ja eriti edusammudega teaduslikes bioloogilistes uuringutes, on pannud meid kõik aktsepteerima äärmiselt intelligentse alateadliku realmi olemasolu. Alateadliku seepärast, kuna see toimib allpool meie teadliku teadvustatuse läve.

Sa kannad endas oma Universumi Saatust

Me kõik teame näiteks raku DNA-uuringutest, et igal rakul meie bioloogias on miljoneid äärmiselt keerulisi, koordineeritud, paralleelseid – meie elu igal sekundil toimuvaid tegevusi. Alateadvus on suurelt vastutav selle elu ülalpidaja uskumatu loova tegevuse eest. Ta jälgib, reguleerib ja vallandab igal meie eluhetkel ning terve elu jooksul triljoneid äärmiselt keerulisi paralleelseid tegevusi. Alateadvus jälgib hoolikalt neid ligikaudu 82 triljonit meie bioloogilise keha moodustavat väga spetsialiseerunud rakku.

Meist mitte kellegil pole täpselt aimu kõrge intelligentsuse erakordsest jõupingutusest ja täpsest otsustamisprotseduurist, mis on vajalik iga kui viimase olendi elushoidmiseks. Kui seda teaksime, oleksime vajaliku ja saavutatud paralleelse mõtteprotsessi tasandil pidevas ning lõpmatus aukartuse seisundis. Sageli meie ego väldib sellist teadlikkust meie mugava üleoleku- ja eraldatuse tunde häirimiseks. Seepärast me olemegi nii pealekäivad, püüdes määrata füüsilist asukohta meie alateadvuse protsessidele, eluprogrammile või saatusele ning üritades rakendada kontrolli selle üle. Me tahame olla individualiseeritud juhtideks ja endi üksikväljenduseks. Luba mul kinnitada sulle, et horisondilt paistavad head uudised. Sa pole mitte ainult üksiku, ennast moodustava infokoodikandja, mitte ainult su mõtted ei mõjuta läbi alateadvuse protsesside su bioloogilist olekut ja tervist, vaid sa kannad endas ka oma universumi saatust.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.

„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“
Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell
Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.