Foto: Raamatust "Paljastatud Kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 1. osa. Kuidas luuakse paradiisi ja põrgut.

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja.
0 Jagamist
0
0

Teretulemast!

Selles 22 osalises artiklite sarjas Fonte.News kanalis hakkad sa õppima mõtte Kaugmõjutamist ning selle abil looma oma reaalsust. Me oleme alustamas hämmastavat teekonda – teekonda läbi sinu sisemise mõistuse imede – läbi sinu enda sisemise imepärase maailma. See jutt on täielikult sinust. Sa avastad enda lõpmatu väe: oma võime muuta ja mõjutada paremuse poole kogu enda maailma, oma elu ning samuti teisi. See sinu sünniõiguslik võime ootab sind sinu enda sees. Sel pole mitte midagi tegemist raha, ühiskondliku positsiooni või haridusega. See on oma mõtete manifesteerimise jõud.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?