Foto: Annika Urm, tema enda loodud kahe kokaraamatuga

Tõestatud: Eestis ei kehti inimeste kaitseks süütuse presumptsioon ja Põhiseadus

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Annika Urm on ettevõtja, koolitaja ja kasvatab üksi kahte last, kellest üks on 1. tüübi diabeetik. Annika on olnud rahvusvaheline ettevõtja üle 20 aasta ja sellest 15 aastat rahvusvahelise meediaettevõtte juhtimine ja ajakirjaniku töö. Tal on kolm kõrgharidust ja finantsjuhtimises magistrikraad. Kahe kokaraamatu “Suhkruvaba” ja “Suhkruvaba.Jôulud” autor. Annika Urm pole kordagi olnud kohtu all ega kohtulikult karistatud.

Mingil põhjusel on Eesti meediaettevõtted (Delfi, Õhtuleht, Äripäev, Geenius, Postimees, Eesti Meediaettevõtete Liit) ja avalikud teenistujad Annika Urmi sõna otseses mõttes aluseta tümitanud ja tühistanud viimased kuus aastat. Annika Urm kohta on tehtud üle 20 artikli, kus pealkirjades on märgitud sõnad “Kelm”, “Süüdimatu”, “Petis”, Petisest raamatupidaja”, “Varas” – kusjuures kõik artiklid on tasulised ja sisudes puuduvad tõendid, kohtuotsused ja artiklite sisud ei räägi pealkirjades märgitud sõnumit lahti. Need avalikud süüdistused on kriminaalkorras karistatavad.

MIS ON KELMUS?

Meediaettevõtted loovad valet ettekujutust inimesest.

Artiklite lugemise eest võetakse tasu ja/või teenitakse reklaamitulu.

Artikkel annab lugejale asjast ebaõige ettekujutuse, mis tähendab varalise kasu saamist asjast ebaõige ettekujutuse loomise teel. Karistusseadustikus tuntakse seda kelmusena (§ 209.  Kelmus (1) Varalise kasu saamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.).

Kellele küll Annika Urm on ette jäänud? Kes on need õelad inimhingeta inimolendid, kes sellist suurt kelmust ja hävitustööd läbi viivad ühe süütu naisterahva kallal?

Kuula intervjuud Annika Urmiga:

Veiko Huuse ja Annika Urm räägivad meedia terrorist, süütuse presumptsioonist ja EV Põhiseadusest.

Fonte.News vastutava väljaandjana ja Vaba Eesti kogukonna loojana olen isiklikult kogeda saanud meediaettevõtete töötajate kelmust ja avalike teenistujate ahistamist. Kuid see, mida on tehtud Annika Urmiga, on võrdne süütu inimese avaliku ülespoomisega. Olen isiklikult tutvunud kogu dokumentatsiooniga kõigi seotud isikutega, kes on täna suurte meediattevõtete juhid ja ajakirjanikud, avalikud teenistujad ja ettevõtjad. Nendel inimestel puudub hing, rääkimata südametunnistusest ja intelligentsist.

Loe Annika Urm eksperimendis osalevate isikute kohta SIIT

Fonte.News on avaldanud eksperimente ja näed neid SIIN

Fonte.News toimetajana hoian lugejaid kursis sündmuste käiguga ja teeme kokkuvõtva loo kuu aja pärast uuesti.

Palun jagage seda uudislugu ja intervjuud nii palju kui võimalik. Ainult nii saame ära hoida uute ohvrite tekke ja saame panna vastutama kuritöö korraldajad.

Kopeerides seda linki ja jagades seda, saate olla abiks Meediaterrori lõpetamisel:

https://fonte.news/uuriv-ajakirjandus/toestatud-eestis-ei-kehti-inimeste-kaitseks-suutuse-presumptsioon-ja-pohiseadus/

Annika Urmi saad toetada, kui ostad tema epoest tervislikke tooteid ja retseptiraamatuid:

Annika Urm koolitab inimesi ja õpetab tervislikult toituma:

Loe lisaks:

Kuula suurest pettusest:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?