Kordame Ajaloolist kõne aastal 2021 Pronkssõduri juures. Vaba Eesti looja Veiko Huuse kõne 09. mai 2021.

Veiko Huuse

Eelarvamuste, hirmude, rahvuste ja rahvaste lõhenemise aeg on läbi. Me oleme vabad inimesed ja meil on vabadus meenutada sündmusi, vabadus arvamust avaldada, vabadus elada nii, et austame rahvuste kultuure, tavasid, religiooni, kui need toetavad Eestimaa arengut, suveräänsust, terviklikkust ja selle maa elanike vabadust. Käes on kevad ja aeg on ühendada rahvused koostööle ühise eesmärgi nimel – VABADUS.
0 Jagamist
0
0

Esmakordselt ilmus see uudis 09.05.2021a.

Vaba Eesti Kogukonna looja Veiko Huuse ajalooline kõne 09. mai 2021. Veiko Huuse algatas 20.12.2020 ühenduse Vaba Eesti Kogukond. Eesmärk luua Eestis ja kogu maailmas rahu, vabadus, võrdsus ja rahvuste suveräänsus. 2021 aastal peetud kõne eesmärk oli kutsuda venelasi, eestlasi ja teisi rahvusi koostööle, sest minevikku muuta ei saa aga saab teha paremad ja targemad otsused nüüd ja praegu, et kindlustada turvaline ja harmooniline tulevik.

Veiko Huuse kõne sobib tänasesse päeva meeldetuletuseks, sest jätkuvalt inimesed pole meelt muutma hakanud ja maailm on huku äärel.

Avaldame kõne teksti ja video uuesti:

“Armsad eestlased ja Eestimaa kodanikud!

Seisan täna pronkssõduri monumendi ees. Väga paljud ei pea seda monumenti vajalikuks. Aga paljudele on see olulise tähtsusega, mida tõestavad lillede kuhjad monumendi ees.

Ajaloost teame, et ükski poliitiline riikidevaheline liit, Venemaa okupatsiooni ajal ja Euroopa Liit, ei ole andnud inimestele vabadust. Aeg on sõlmida liit Eestimaa elanike vahel ja loome koos suveräänse isemajandava Eestimaa.

Käes on kevad. Kevad on looduse ärkamise aeg. See kevad on erinev varasematest. See kevad on tõe ja inimkonna ärkamise aeg. Kõik, mida inimene suudab oma peaga välja mõelda, see kõik on võimalik.

Mõelge selgeid ja tarku mõtteid, sest nii saabki olema.

Pronkssõdur on eestlase Enn Roosi loodud monument, see loodi vabaduse sümboliks ehk Võitja monumendiks.

Mõelgem täna ja edaspidi nii, et see on meie kõigi jaoks Võitja monument.

See Pronkssõduri monument avati Tõnismäel 22. septembril 1947.

30. aprillil 2007 toodi Pronkssõdur siia Tallinna Kaitseväe Kalmistule. See monument on ajaloos toimunud sündmuste oluliseks sümboliks. Igaühel meist on mingid mälestused ja teadmised nendest sündmustest.

Kas meile on räägitud ajaloo kohta tõde? Miks olid ja on sõjad, konfliktid ning mis oli ja on nende kaugem eesmärk? Kes tegelikult olid ja on nende sõdade, konfliktide, maailma muutmise plaanide organiseerijad?

Teame seda, et paljud süütud inimesed kannatasid kellegi raha- ja võimuahnuse tõttu.

Teame ka seda, et me ei muuda mineviku sündmusi olematuks.

Teame seda, et ainult meie endi tegevusest ja vastutuse võtmisest sõltub meie elu ja tulevik. Kõige tähtsam on teha tarku otsuseid nüüd ja praegu, meie endi ja laste tuleviku nimel! Kõige tähtsam täna on koostöö, kommunikatsioon ja armastus.

Millist tulevikku sina soovid?

Meie elu on täpselt selline, millised on meie mõtted, keskkond, toit ja vesi. Meis kõigis on olemas see jumal, kellesse uskuda, me kõik oleme loojad ja loome elu koos. Me saame vastu alati seda, mida teistele anname. Kui me jagame armastust ja andestust, oleme ausad enda ja teiste suhtes, on meie elu aus, õnnelik ja täis armastust. Jagage teistele ausust, armastust ja andestagem. Oleme tänulikud.

Kõik mõtted, sõnad ja teod määravad täna meie oleviku ja tuleviku.

Palun mõelgem hetke vaikuses kõigile nendele inimestele, kes on kaotanud elu sõdades, konfliktides, nälja, vaesuse ja haiguste tõttu.

Nüüd mõelge vastupidises suunas, et meie elu on hirmudeta, haigusteta, sõdadeta, konfliktideta, vaesuseta, valedeta. Me elame õnnes ja armastuses harmoonilist elu. Selline on vaba elu Vabas Eestis.

Andesta endale ja teistele, ole aus enda ja teiste suhtes, armasta ennast ja teisi.

Me ei lase ajalool korduda ja kellelgi võtta ära meie vabadust raha- ja võimujanu tõttu. Eesti rahval oli, on ja jääb kõrgeim otsustusõigus! Otsustame nüüd teisiti ja nii, et vabadus, õnn ja armastus jääb igavesti meie maale!

Loogem koos, rahvusest, religioonist ja soost olenemata, õlg õla kõrval Vaba Eestit, vaba maailma!

Elagu sõprus, vendlus ja armastus. Elagu Vaba Eesti. Me kõik oleme võitjad!

Veiko Huuse kõne Pronkssõduri juures 09. mai 2021
0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?