Kas elada või mitte elada?

Veiko Huuse

Täna pole enam põhjust mõelda, mis edasi saab. Vaja on teha otsus, kas elada või mitte elada ja vastavalt tegutseda.
0 Jagamist
0
0

See küsimus on täna, 06. aprillil 2022, kõige olulisem.

Vene-Ukraina sündmus pole mitte lihtsalt üks sõda vaid see on tekitanud kogu maailmas toidukriisi ja kolmanda maailmasõja. Paralleelselt Ukraina sõjaga toimub Hiinas inimeste lukustamine kodudesse “pandeemia” tõttu ja suur osa Hiina majandusest on seiskunud. Venemaa-Ukraina sõja tõttu on Venemaale kehtestatud sanktsioonid, mille tõttu Venamaa tooteid ja teenuseid ei osteta. Ukraina, Venemaa ja Hiina on maailmas strateegilise tähtsusega riigid toidu, tööstustoodangu, nafta ja gaasi tootmises ja müügis. See pole juhus vaid see on maailma Eliidi plaan kehtestada nälg, suretada välja ettevõtlus ja muuta inimesed hübriidseteks biorobotiteks(Elon Musk Skylink=Neurolink).

Kas elada või mitte elada?

Enam ei saa ükskõikne enda elu suhtes olla. Enam ei saa kellegi teise peale loota. Kui loodad kellegi teise peal, siis oled oma elu pannud suurde ohtu.

Sul tuleks otsustada nüüd ja praegu, kas elada või mitte elada? Kui otsustasid elada, siis hakka kasvatama toitu ja kindlusta ennast puhta joogiveega! Investeeri aktsiate, kinnisvara ja kunsti asemel toidu kasvatamisse. Toit ja vesi on juba lähitulevikus hindamatu väärtusega!

Inimene koosneb 70% veest. Ilma veeta inimene kaua ei ela. Vesi tuleb meil maapinnast ja meie muld koos taimede juurtega on veele puhastusfiltriks. Kas te näete linnades veeallikaid või puhast puutumata loodust? Kust kohast linnaelanik vett saab joogiks? Kas oled kindel, et see vesi on sinu tervisele kasulik ja vajalik? Kas sa investeerid oma viimased säästud kinnisvarasse, et võimalikult palju saaksid kasuahned ettevõtjad loodusest maad ära võtta ja betoonkaste täis ehitada? Kas investeerid tööstusettevõtete aktsiatesse(väetisi tootvad, naftasaadusi tootvad, sõjatehnikat tootvad, farmaatsiatööstused, jne), et need ettevõtted saaksid veel rohkem toota loodusele ja inimesele mitte sõbralikke tooteid? Kas ostad auto, mis kasutab bensiini ja diislit, et hävitada mürkidega loodust? Kas sa müüd maha oma metsa suurest hirmust, et aktsiatesse investeerimine on turvalisem? Kui sul puhast vett ja toitu pole, kas hakkad hommiku, lõuna ja õhtusöögiks ahnusega kokku kogutud rahapatakaid sööma, või kokku kuhjatud kinnisvara otsast närima, või oma luksauto nahast istmeid närima? Pane tähele, et toit ja vesi muutuvad kallimaks kui sinu kinnisvara, luksauto või deemantsõrmus. Kellel on tulevikus toitu kasvatatud ja varutud, siis ta ei müü sulle seda sinu auto või kinnisvara vastu vaid ta vahetab toit toidu vastu. Kas sul on midagi sellist anda? Kas sul on täna tehtud investeeringuid näiteks puhta joogivee, vaba energia või millegi sellisesse tootesse, millega saad tulevikus kaubelda toidu vastu.

Sa võid öelda, et sul on kulda ja hõbedat ja selle eest saad toitu osta. Kas see on söödav või joodav? Maksevahendiks hakkab olema puhas toit ja vesi!

Rendi maad või leia inimesed, kellega koos kasvatada toitu. Eestis on palju söötis põllumaid. Külvake vilja, kasvatage juurvilju. Kevad on käes ja ainuõige aeg tühjalt seisvad maalapid panna toitu kasvatama.

Pole vaja mõelda tehnikale ja väetistele. Samuti pole vaja mõelda rohimisele. Mitmekultuurne põllumajandusmudel on ainuõige lahendus, mis ei vaja tehnikat ja rohijaid ja annab sulle puhta tervisliku toidu. Loe artiklit: https://fonte.news/uus-uhiskond/loodusega-harmoonias-elukeskkond/

Oluline on kindlustada ennast vabaenergiaga ja olla energiasõltumatu. On olemas tuulenergia, päikeseenergia, veeenergia, turboenergia, vaakumenergia ja paljud teised lahendused. Suur osa neist on aga kallid ja hooldust nõudvad.

Üks Eesti iduettevõte on leiutanud magnetimpulsil töötava energiaseadme. Saate infot küsida, kui saadate toimetusele oma soovi:info@fonte.news . On teada ka, et üks teine Eesti iduettevõte on tegemas energiasalvesteid, et ükskõik millega sa siis energiat toodad, saad seda salvestada ja ka kaubelda toidu vastu. Lahendusi on palju ja mõeldakse tulevikule.

Ellu jäämiseks on mõistlik liituda kogukondandega, kus sellest kõigest mõeldakse ja elu turvalisuse nimel tegutsetakse. Pole vaja linnast välja kolida, küll aga võiks täna mõelda piiridest välja ja mõelda suurelt, mõelda ellujäämisele, mõelda puhtale toidule ja joogiveele.

Sinu Elu on nagu lill, mida on vaja toita, kasta puhta veega ja armastada.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.