Keelustaks kogu tähestiku, igaks juhuks, ennetamiseks?

Veiko Huuse

Keelustaks kõik tähed, numbrid, sümbolid igaks juhuks. Ennetustöö on väga populaarne ja vahendid võib igaüks ise valida. See on idiokraatliku maailma Vabadus.
0 Shares
0
0

Kas maailma juhivad idioodid?

Viimastel aastatel oleme näinud aina rohkem „tühistamist“. Võimendus see siis, kui algas pettus-pandeemia Covid. Kõik teisitimõtlejad, kes kahtlesid selle pandeemia tekkes ja selle pandeemiaga „võitlemise tööriistades“, tühistati. Peavoolumeedia avaldas iga päev sadu artikleid Covid viirusest, maski ja vaktsiini vajalikkuse kohta. Pidev hirmu külvamine ja survestamine, hirmule allujate premeerimine ja vastaste tühistamine.

0 Shares
You May Also Like

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Covidism: kas uus religioon?

Kunagi ammustel aegadel valgus mööda ilma laiali üks ja sama religioonimuster. Igale maale sisenedes riietus see veidi teisiti ja ka käitus teistmoodi – vastavalt kultuurile ja inimeste arenguastmele. Leidus inimesi, kes võtsid selle mustri õpetusi arenguprotsessi astmekividena, mida saab kasutada elus edasiliikumisel ja oli ka neid, kes võtsid kõike sõnasõnalt ning nõudsid teistelt inimestelt samuti nende sõnade järgimist. Esimesed olid religioossed inimesed, kes oma käitumisega teisi ei kahjustanud. Viimased aga olid religioonifanaatikud, kes tegid elu põrguks nii iseendal kui ka teistel...
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?