Kelle sõna on vaba? Sõnavabadust piiratakse seadustega

Veiko Huuse

Tsenseerimist on tehtud juba aastakümneid, kui mitte sadu aastaid. On ju “kõrvaldatud” teisitimõtlejaid läbi sajandite, isegi “sõnumitoojad” lasti hukata kuninga poolt, kui kuningal halb tuju ja sõnumitooja sõnum oli ebameeldiv. Seega on väga oluline, mida sa ütled, mis on infoallikas ja kas oled valmis tagajärgedeks?
0 Jagamist
0
0

Kelle sõna on vaba ja kellel mitte? Euroopa Liidu liikmesriikide endi põhiseadused annavad kodanikele sõnavabaduse, eneseväljendusvabaduse, arvamusvabaduse, vabaduse elada, vabaduse tööd teha, vabaduse ise otsustada, vabaduse liikuda. Euroopa Liitu astudes kaotasid enamus riikide põhiseadused oma jõu ja kehtivuse – nii nägi ette Globaalse Kabali maailmalähtestamise plaan totaalse kontrolli saavutamiseks. “Koostöös” Suure Meedia ettevõtetega koostatakse seadused neile, kes on kaotanud iseseisva mõtlemise ja analüüsivõime. Kelle sõna on vaba ja kellele seadused ei kehti?

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?