Foto: Mõtlev ahv

Kui inimene ei saa varsti tööd teha, mida ta siis tegema hakkab

Revo Jaansoo

Need rõõmsameelsed valetajad on valetanud selle kohta, kust me tuleme ja kuhu läheme. Nad on valetanud Jumala kohta. Nad on sisse toonud süütunde, mis on seotud sirgelt kõndimisega. Nad on valetanud selle kohta, et “head“ inimesed peavad järgima “keisrit“ või keisri kaasaegset esindajat – Suur Meedia……..
0 Shares
0
0

Me vaatleme tohutu füüsilise ja vaimse toksilisuse kombinatsiooni. Inimesed on vaimselt lugupidamatud ja väärkoheldud. See on olnud nii juba pikka aega, kuid see on lõpuks jõudnud murdepunkti, füüsiliselt kahjustatud, psühholoogiliselt rikutud ja ajupestud väga madalateks isikliku vastutuse standarditeks (kas õiguse ja isekuse või pahameele apaatia kujul) ja ülisurutud nii kaugele, et nad lihtsalt ei hooli.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.