MATRIX, mis meid ümbritseb?

Konservatiivne Mõtiskleja

Järgnev jutt võib tunduda üsnagi skisofreenilise ulmena, kuid just selleks sa oledki koolis nii programmeeritud, et sa nõnda tunneksid ja mõtleksid. Sa pead uskuma riiki, teadust ja peavoolumeediat! Kui sa seda ei tee, oled dissident.
0 Jagamist
0
0

Võite mind võtta kui tegelast Morpheust ulmefilmist “Matrix”, kes pakub punast ja sinist tabletti.
Sina vaid pead tegema otsuse, kumma võtad… ja juba selle artikli lugemise alustamisega oled teinud sisuliselt oma otsuse.
Järgnev jutt võib tunduda üsnagi skisofreenilise ulmena, kuid just selleks sa oledki koolis nii programmeeritud, et sa nõnda tunneksid ja mõtleksid. Sa pead uskuma riiki, teadust ja
peavoolumeediat! Kui sa seda ei tee, oled dissident. Sinult on ära võetud sinu tegelik Mina ning oled voolitud just selliseks tegelaseks, millisena ühiskond sind näha tahab…. Uue maailmakorra kodanikuna, kes teenib kahtlusteta uut reaalsust ning hävitab kõik, kes selles kahelda julgevad.

Kõik see algab sinu jaoks juba lasteaias. Sa pead kuuletuma liidrile, sa pead kuuletuma ühiskonna normidele. Sul ei tohi olla oma arvamust. Kuigi sul lastakse mõelda ja tunda nagu sul see oleks.
Kõik see on psühholoogiliselt väga peenelt õppeprogrammidega üles ehitatud. Mida kõrgemale sa õpingutes jõuad, seda rohkem sinu enda Mina kustutatakse ning surutakse peale niiöelda maailmakorda või siis tehismaailma nimega “Matrix”.
Matrix on kellegi poolt loodud tehismaailm, kus kõik käegakatsutav ning meelega tunnetatav on tegelikult mitte päris. Antud juhul on planeedil Maa loojateks ühiskonna eliit ning salaühingud.

Millal see kõik alguse sai?

18. sajandil tekkisid esimesed vabamüürlaste loožid. Sealt edasi tekkisid erinevad
kõrvalorganisatsioonid, mis hakkasid samuti mõjutama riikide käike ning tegevusi.
Esimene ja Teine maailmasõda olid just eliidid korraldatud, et muuta maailmakorda. Sõdade tulemusel vähendati populatsiooni, arendati relvastust ning vabaneti tülikatest kodanikest ja dissidentidest, kes võisid kuidagi moodi ohustada uuele maailmakorrale üleminekut.
Teise ilmasõja ajal eliit jagunes mitmeks tahuks. Kapitalistlik lääs üritas oma maailmakorda
kehtestada. Natsi – Saksamaa ja Nõukogude Liit oma liitlastega üritasid samuti oma maailmakorda kehtestada. Kapitalistlik ja sotsialistlik eliit, nähes jõulist natsi – Saksamaa edukust, koondasid oma jõud ning hävitasid ning poolitasid Saksamaa. Selle tulemusel võitjad kirjutasid ajaloo ning tegid natsid kõiges põhisüüdlaseks.
See oli kindlasti eliidi ja vabamüürlaste kavandatud lahendus. Võitnud lääs sai oma maailmakorra kehtestada oma mõjusfääri riikides, kuid mitte üle maailma, sest sotsialistlikud riigid tegid oma maailmakorra oma riikides. See muidugi läänemaailmale ei meeldinud ning on suureks pinnuks tagumikus kuni tänaseni.

Maailmakordade vaheline võitlus toimub igapäevaselt. Olenevalt kuhu poole keegi jääb, selle maailmakorra mõju keegi omal nahal tunda saab.
Hetkel meie eestlastena kuulume sotsialistlikust korrast vabanenuna lääne maailmakorra mõjusfääri.
Meie maailmakorda hetkel loovad globalistid oma eriliste lobotoomiliste ideedega – rohepööre, seksuaalvähemuste tolereerimine ning tunnustamine, rahvusluse eitamine ja rahvuste segamine ja jehhoovalike maailmavaadete ülistamine tervel planeedil. Plaan on seeläbi suruda mutta sajandeid võimul olnud kristlikud väärtused, mida esindavad konservatiivid.
Hetkel on käimas uue maailmakorra “The Great Reset” loomine, mille juhtideks on Klaus Schwab, George Soros, Bill Gates jt. Nad juhivad riike just nii, kuidas plaan ette näeb, eesmärgiga lõpuks maailm vallutada ja nii humaanselt, kui veel vähegi saab, kuid samadel tingimustel, kui kehtestati uus maailmakord toona, Teise maailmasõja ajal. Tuleb vähendada populatsiooni ning orjastada töölisklass ning allutada kogu maailmamajandus eliidi kontrolli alla.
Ukraina -Vene sõda mängib selles olulist rolli. Olete kindlasti märganud, et ühtegi teist sõda pole nõnda palju kajastatud ning ühtegi teisi sõjapõgenikke pole nii ülistatud, kui Ukraina omi. See kõik on vajalik uue maailmakorra loomiseks ja inimeste meelte petmiseks. Kindlasti sama võtet panid tähele ka pandeemia ajal. Teie tähelepanu fokuseeritaks ühele kindlale probleemile, kuid selle kõige varjus korraldatakse hoopiski midagi muud. Inimesed on kui mustkunsti etendusel ning vaatavad, mida järgmisena kübarast välja tõmmatakse. Etenduse lõppedes on aplausid saalis ning vaid arutlused, kuidas see kõik sai juhtuda. Hiljem lastele kirjutatakse uued ajaloo õpikud uute teadmistega ja elu läheb uue maailmakorra kehtestajate taktikepi saatel edasi.
Kindlasti olete märganud, et just praegu on tulnud välja erinevaid inimesi, kaasa arvatud ka mina, vandenõuteooriatega.
Kindlasti olete ka märganud, et vanasti sotsiaalmeedia blokeeris usinalt vandenõusid, kuid hetkel laseb suuresti enamuse läbi. Väljaarvatud need teooriad, mis otse kahjustavad uut maailmakorda ja selle loomist. See kõik on vajalik selleks, et lõhkuda vana maailmakord ning teha ruumi uue jaoks.
Sisuliselt kõik vandenõulased on nende teadmata või teadlikult pandud uue maailmakorra jaoks tööle ruupuritena, et teadvustada inimesi vana maailmakorra viletsusest ja uue paremusest.
Eliit on oma tegevuse avalikustanud juba pikka aega, et nemad juhivad riike. Riigid aga ei saa seda tunnistada rahvale, kuna siis nad peaksid kehtestama koheselt diktatuuri, sest rahvas ei alluks enam nende tahtele ja hakkaks mässama.

Kokkuvõtteks võime öelda, et elame riiklikus MATRIX-is, mida viivad ellu valitsevad valitsused!
Nüüd kõik oleneb lugejast, kumma tableti loo alguses valis ning kas ta on nüüd nägija või rahuldub teda ümbritseva tehismaailmaga.

Loo autor:Konservatiivne Mõtiskleja

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.